Katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

Publikacja w serwisie: 10 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Katastrofa samolotu prezydenta. Pierwsze komentarze po tragedii » NIKT NIE PRZEŻYŁ » Wstrząsająca “relacja” strażaka z katastrofy Tu-154M – od razu było jasne, że nikt nie przeżył. » Katastrofa samolotu z Lechem Kaczyńskim na pokładzie » Katastrofa samolotu Tu-154 – rozmowa z kotrolerem lotu » Katastrofa prezydenckiego samolotu 10 minut wcześniej niż przypuszczano? » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » CZY KTOŚ PRZEŻYŁ MOMENT KATASTROFY? » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Katastrofa pod Smoleńskiem. Wina Rosjan czy Polaków? » Przyczyny katastrofy samolotu tu-154 » Nikt ich nie ratował » Fragmentów samolotu poszukają pod ziemią » Nikt nie widział zagrożenia » Nikt nie zapytał o certyfikaty » Nie podpisali? Nikt się nie zorientuje » Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?! » Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?! » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Nikt nie ukryje przyczyn katastrofy smoleńskiej » Prokuratura: nikt nie obrażał „Bronka” i „Donalda” » Dlaczego nikt nie pyta o naciski na kontrolerów? » Czy wąwóz przed lotniskiem w Smoleńsku zmylił pilotów prezydenckiego samolotu? » Widziałem ludzi we wraku, których nikt nie wydobywał » Nikt nie zgłosił się do przetargu na Jaki-40 i części do Tu-154M » Rosyjski serwis K2K news opublikował niezwykle realistyczną symulację katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154. » Przemysław Marzec: Nikt nas o niczym nie poinformował, “czekamy na lepsze czasy” » Skąd wiadomo, czego dotyczyła rozmowa, skoro nikt jej nie słyszał? » Nikt nie wie CZY i KIEDY “Prawie 200 osób pojedzie do Smoleńska po wrak tupolewa” » Teorie spiskowe to bzdura. Na filmie nikt nie dobija rannych, a postacie to w rzeczywistości gałęzie drzew. (wideo) » W Siłach Powietrznych do CASY jest nadal wyłącznie angielska instrukcja. I nikt z tego nie robi problemu » “I co, Polacy, nie uchroniliście prezydenta?” » BOR naraził życie prezydenta » BOR naraził życie Prezydenta?! » Sylwetka prezydenta Lecha Kaczyńskiego » Oficerowie BOR bronili ciała prezydenta » OCHRONĘ PREZYDENTA RP POZOSTAWIONO ROSJANOM » MIEDWIEDIEW STWIERDZIŁ ZGON PREZYDENTA » SYLWETKA TRAGICZNIE ZMARŁEGO PREZYDENTA » Obecność prezydenta decyzją rodzin » Kalisz na prezydenta? “Nie mogę się uchylić” » “To współpracownicy Prezydenta nie chcieli Powązek” » Zniknęła próbka ciała prezydenta » Najwięksi politycy świata pożegnają prezydenta » Wieniec od prezydenta Obamy pod Krzyżem Katyńskim » “Wolność i Prawda” – przemówienie Prezydenta RP z 10 kwietnia » Ostatnie przemówienie Prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu » Rosjanie będą zeznawać ws. telefonu prezydenta? » Katastrofa posmoleńska » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Rządowy TU-154

Rządowy TU-154

Nikt z pasażerów prezydenckiego samolotu, który rozbił się w rosyjskim Smoleńsku nie przeżył katastrofy, do której doszło, gdy maszyna podchodziła do lądowania. Na pokładzie był prezydent Lech Kaczyński z małżonką oraz najważniejsze osoby w państwie. MSZ Rosji potwierdza: nikt nie przeżył katastrofy. Według rzecznika polskiego MSZ, zginęło 88 osób. Rzecznik rosyjskiego ministerstwa spraw nadzwyczajnych podaje, że w katastrofie zginęło 96 osób. Chodzi o łączną liczbę członków delegacji i załogi samolotu.

Oceń artykuł:

tagi: ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters