Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył

Publikacja w serwisie: 10 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi:

Zobacz także:

» "List z Polski" » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » Katastrofa samolotu z Lechem Kaczyńskim na pokładzie » NIKT NIE PRZEŻYŁ » Wstrząsająca “relacja” strażaka z katastrofy Tu-154M – od razu było jasne, że nikt nie przeżył. » Lech Kaczyński – Akt zgonu nr 923 » LECH KACZYŃSKI W ŚMIERTELNEJ PUŁAPCE » Czy Lech Kaczyński ma krew na rękach? » Dwie silne eksplozje na pokładzie samolotu » Osoby, które znajdowały się na pokładzie samolotu » Robert Pazik kontra śp. Lech Kaczyński » PREZYDENT LITWY: KACZYŃSKI NIE ROZKAZYWAŁ PILOTOM » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » Katastrofa samolotu prezydenta. Pierwsze komentarze po tragedii » Katastrofa samolotu Tu-154 – rozmowa z kotrolerem lotu » Jarosław Kaczyński – Smoleńsk to tysiąc afer Rywina » Jarosław Kaczyński: Rozmawiałem z bratem 15 minut przed katastrofą. Nie było najmniejszych oznak niepokoju » Katastrofa prezydenckiego samolotu 10 minut wcześniej niż przypuszczano? » Katastrofa. Smoleńsk. Teorie spiskowe, część II » APEL ANDRZEJA MELAKA KATASTROFA SMOLEŃSK 2010 » CZY KTOŚ PRZEŻYŁ MOMENT KATASTROFY? » 19 telefonów było aktywnych na pokładzie Tu-154 » Lista osób, które były na pokładzie rządowego Tu-154 » Lech Wałęsa: to żniwa dla wiecznych spiskowców » Lech Wałęsa: Ja im dziś wybaczam, ale oni mi już nie wybaczą » Lech Wałęsa: powinni “strzelać, żeby odstraszyć” » Lech i Maria Kaczyńscy spoczną w jednym sarkofagu » Prezydent zna prawdę » Tragedia pod Smoleńskiem. Prezydent nie żyje » Prezydent nie rozumie narodowych interesów » Bogdan Borusewicz – prezydent naciskał na załogę » Prezydent Rosji m.in. o materiałach dot. katastrofy smoleńskiej » “Przeraża mnie Pan, jako prezydent mojego kraju” » Prezydent Francji przyjedzie na pogrzeb pary prezydenckiej » Flagi z żałobą w kamienicy, gdzie mieszkał prezydent » “PREZYDENT BĘDZIE GDZIEŚ LECIAŁ I TO SIĘ WSZYSTKO ZMIENI” » Nikt ich nie ratował » Prezydent USA Barack Obama będzie na pogrzebie pary prezydenckiej » Wiktor Bater wiedział o katastrofie pod Smoleńskiem przed katastrofą » Nie podpisali? Nikt się nie zorientuje » Nikt nie zapytał o certyfikaty » Nikt nie widział zagrożenia » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?! » Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?! » Nikt nie ukryje przyczyn katastrofy smoleńskiej » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Samolot prezydencki Tu 154, który leciał do Katynia runął na ziemię w okolicach Smoleńska. Na pokładzie były najważniejsze osoby w państwie. Według najnowszych informacji nikt nie przeżył katastrofy.

Oceń artykuł:

tagi:

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Miszaka Walentynowicz :

  Katastrofa Smoleńsk 2010.04.10 i po 5 minutach Rosja twierdzi, że nie ma kogo ratować? Jak można pisać, że nikt nie przeżył, nie zaczęto jeszcze dobrze poszukiwań i Rosja oświadczyła, ‘że nikt nie przeżył’ Ludzie?! żyjecie w gorszym zacofaniu niż Rosja, że my mamy zamki w drzwiach, a ni słoninę to nie świadczy o tym że są mniej przebiegli, pamiętajcie Rosją rządzi były Agent KGB Wladimir Putin i on po tajemnie mordował ludzi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • rafal33 :

  Ludzie obudźcie się wszyscy! Dla mnie to jasne, że zamachu dokonał nasz niby “wielki brat zza oceanu”. Nie piszę tego aby popierać marionetkowy rząd Putina, ani żeby bronić komunizmu(którego wrogiem jestem). Piszę to aby choć jednemu obywatelowi otworzyć oczy! Gdyby Rosjanie mieli coś na sumieniu nie proponowali by nam wspólnie prowadzonego przez Polaków i Rosjan śledztwa smoleńskiego.
  Rosja jest zbyt słaba aby położyć łapę na Polsce, to nie jest Związek Radziecki z dawnych lat, Rosja się rozkłada jak trup w mogile. Nie narażałaby się światu, bałaby się wybuchy trzeciej wojny światowej nie mając pojęcia czy Polskę poprze NATO i EU. Moim zdaniem ze Smoleńskiem jest jak z zamachem z 11 września – to jedna wielka insynuacja. Tam cel został osiągnięty; obywatele zrzekli się swobód na rzecz tzw “wojny z terroryzmem”, Rząd USA dopuścił się mordu na swoich obywatelach. Istnieje wiele przesłanek na ten temat wystarczy jedynie ich poszukać.
  Tak samo jest i w tym przypadku, globaliści z USA i Izraela maszali w tym palce chcąc umocnić swoje wpływy w Europie Wschodniej raz na zawsze pokazując Rosji swą hegemonie. Był cel. Cel został osiągnięty. Nawet data się zgadza. Amerykanie dobrze wiedzieli że 11kwietnia to bolesna karta historii każdego Polaka, chodzi w końcu o tysiące zamordowanych polskich oficerów z tzw. listy katyńskiej. Zbrodnia dokonana w takim dniu to plan perfekcyjny bo kto w Polsce mógłby przypuszczać, że za tą potworną zbrodnią czają się struktury CIA?
  Kto na świecie mógłby tego podejrzewać? Przecież dopiero po zamachu z 10 kwietnia cały świat dowiedział się czym był Katyń! Wątpię by Putinowi zależało na takim stanie rzeczy. Poczytajcie o znikających smsach z dnia 10kwietnia, ktoś ewidentnie zataja po sobie prawdę. Powiem jedynie tyle cała UE nie posiada swojego satelity, korzystamy z satelit Amerykańskich więc cała prawda została skasowana przez nich, tak aby cel został osiągnięty a cała wina spadła na Rosję. Odwiecznego wroga Polaczków. Plan wprost idealny! Pozwolę sobię przypomnieć również słowa Jana Pawła II który to zostawił nam swoiste przesłanie abyśmy modlili się za Rosję. Dziś gdy coraz częściej wspominam jego słowa zaczynam lepiej rozumieć przesłanie jakie nam po sobie pozostawił.
  p.s. zastanawia mnie jeszcze ta wymiana szpiegów między USA a Rosją czy pod tym nie kryję się jakaś ciemna strona całej tej katastrofy?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • andrew001 :

  @rafal33,

  Argument jest bledny. Wrzucasz do jednego garnka wszystko co jest pod reka z niewielkim uzasadnieniem logicznym. Nie tedy droga. Zleceniodawcy zamachu i jego wspolwykonawcy sa w Polsce, wspolnicy i egzekutorzy planu zamachu sa w Rosji. Logistyka i stopien trudnosci w realizacji tego zamachu wymusily przystapienie strony trzeciej, finansjera ze tak powiem. Wielu trzeba bylo oplacic chocby za zamkniecie geby, i w Polsce i w Rosji; a te sumy rosna wprost proporcjonalnie do wagi zadania (osoby bedacej obiektem zamachu czy tez jak w tym przypadku osob, oraz ich pozycji w spoleczenstwie, zajmowanego stanowiska …) oraz pozycji i roli osoby koniecznej do zabezpieczenia wykonalnosci planu. I to jest bardzo wazny problem, sumy brane tutaj pod uwage z cala pewnoscia przysporzylyby o zawrot glowy wielu, ale przeciez na tym sie nie konczy, nastepne na lini sa stanowiska do objecia, etc. A przeciez nikt nie finansuje zamachu (tym bardziej na taka skale) za darmo!

  Poprzez osoby odpowiedzialne za zabezpieczenie finansowe, w dalszej kolejnosci oczywiscie mozna dopatrywac sie globalistow i ich walki o interesy/wplywy (mamy w Polsce przynajmniej jednego, znanego z nazwiska czlonka NWO, choc sadze ze jest ich wiecej). Jednakze wydarzenia prowadzace do samego zamachu jak i po nim, pozwalaja wysunac hipoteze ze te interesy byly zlokalizowane w Europie, i to ze grupa decydentow zamieszana w to przedstawia interes Europejski oraz Rosji. Czy idzie to dalej pozostaje sprawa otwarta ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters