Identyfikacja trwa

Publikacja w serwisie: 15 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Dyskusja trwa od 1993 roku… » Gosiewska: Trwa zacieranie śladów » Kto na Wawel? Spór o miejsce pochówku trwa » DEWASTACJA TRWA – 36. pułk specjalny został zlikwidowany » Prasa w UK: pierwsze teorie spiskowe » W samolocie nie było wybuchu ani pożaru » Smoleńsk: wersje alternatywne i teorie spiskowe » Moscow Times » Kommiersant » Tragedia w Smoleńsku. Zagraniczne gazety spekulują na temat przyczyn katastrofy » Ktoś mógł przeżyć katastrofę? Kto i dlaczego strzelał? » Katastrofa. Smoleńsk. Teorie spiskowe, część II » Przerwana rozmowa z wieżą » Odfałszowane zapisy czarnych skrzynek » Zakończyły się czynności śledcze na miejscu katastrofy pod Smoleńskiem » Śledczy wciąż intensywnie pracują na miejscu katastrofy » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » “Nie możemy zbagatelizować tego filmu” » Sprawę powinna badać międzynarodowa komisja » W Smoleńsku rekonstruują Tu-154 » Komunikat Wojskowej Prokuratury Okręgowej » Piloci rozprawiają się ze stenogramem » Katastrofa samolotu Tu-154 – rozmowa z kotrolerem lotu » Tłumaczenie filmu z pierwszych minut po katastrofie samolotu prezydenckiego » Masowy grób ofiar stalinizmu znaleziono w Rosji » Potwierdzenie hipotezy o zamachu elektronicznym » Piloci prezydenckiego Tupolewa mogli zostać wprowadzeni w błąd ? » “Uspokój się …” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

FAKTY

Fakty TVN
W “Faktach” Moskwa – cały czas dużo łez i mnóstwo niewiadomych. Z 96 ofiar katastrofy zidentyfikowano 55 ciał. Kiedy koniec tych badań i kiedy wrócą wszyscy którzy zginęli? Witold Waszczykowski z kancelarii prezydenta mówi: z uroczystościami czekamy aż wrócą wszyscy, nie chcemy nikogo zostawić ale zdaniem Rosjan do sobotnich uroczystości nie da się wszystkich ciał rozpoznać.
Oceń artykuł:

tagi: , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters