AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW

Publikacja w serwisie: 15 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Amatorski Film Polskich Operatorow » AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » Komisja Millera spotka się z dowództwem sił powietrznych – 36. pułk pod lupą » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » MACIEREWICZ O KONFERENCJI PROKURATORÓW » NOCNE POROZUMIENIE PROKURATORÓW » Perfidia czy tępota prokuratorów » “Smoleńsk fiction” polskich prokuratorów » Żaden z prokuratorów cywilnych nie nadzoruje już śledztwa smoleńskiego » Konferencja polskich prokuratorów po powrocie z Moskwy [18.02.2011] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » MGŁA – Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku – wersja online [YouTube] » GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych (napisy PL) » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » Rekonstrukcja lotu wykonana przez MAK [film] » NOWY WSTRZĄSAJĄCY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (OD 18 LAT) » Dostaliśmy film z okradania konta Przewoźnika » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » Powstaje pierwszy film fabularny o katastrofie smoleńskiej » ‘NOWY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ’ zostanie poddany analizie » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » 10.4.10 – Pierwszy polski film śledczy o Tragedii Smoleńskiej reż. Anita Gargas » Film dokumentalny o podobnej katastrofie: Flight UA-232 (Crash Landing at Sioux City) » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » Tłumaczenie filmu z pierwszych minut po katastrofie samolotu prezydenckiego » Zamach w Smoleńsku – Nowe spojrzenie (Stabilizacja obrazu) » Odfałszowane zapisy czarnych skrzynek » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Polscy prokuratorzy zbadają autentyczność amatorskiego filmu, nagranego tuż po katastrofie rządowego Tu-154. Pod koniec nagrania, które pojawiło się na YouTube, słychać odgłosy przypominające strzały i okrzyk “uciekajcie stąd”.

- Nie możemy tego zbagatelizować – powiedział Radiu Zet pułkownik Jerzy Artymiak z naczelnej Prokuratury Wojskowej. Według rozgłośni biegli zbadają autentyczność, zawartość i pochodzenie nagrania.

Sekundy po tragedii

Film przeciekł do Internetu we wtorek. Widać na nim płonące szczątki polskiego Tu-154, który rozbił się z prezydencki parą i 94 innymi osobami na pokładzie. Linki do filmów natychmiast na Kontakt TVN24 nadesłali nasi internauci.

Kamerzysta który przybiegł na miejsce tragedii jeszcze przed służbami ratowniczymi, sfilmował m.in. obraz płonącego skrzydła i odwróconą do góry kołami część podwozia. Na końcu nagrania słychać syreny ratunkowe i odgłosy mogące przypominać strzały.

Oceń artykuł:

tagi: , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • ... :

  wcześniej myślałam ,że to zabawa nieodpowiedzialnych ludzi w “spisek” teraz.. nie wiem co mam myśleć. Mam 24 lata i jestem trzeźwo myśląca osobą, nie interesuję sie polityką, nie chodze do kościoła na msze..ale to co widać i słychać na pokazanym filmie jest koszmarne i zastanawiające, nie chcę wierzyć ze to był spisek czy też zamach.. nie interesuje się polityką ale w tym momencie ronię łzy. Rodziny ofiar zasługują na wytłumaczenie tego co się stało. Wyraźnie słyszę nie zabijajcie nas i widzę jak ta osoba kimkolwiek jest macha.. to jest pierwszy moment w moim życiu kiedy czuje, że brakuje mi słów jest tylko żal. Mam nadzieje ,że to nie okaże się prawda a polski rząd dołoży wszelkich starań aby wyjaśnić to co sie stało oraz rzetelność tego nagrania. Mimo młodego wieku wstrząsnęło to mną.. mam zbyt wiele pytań na które nie ma odpowiedzi. Proszę niech ktoś dołoży wszelkich starań aby to zostało wyjaśnione:( Nie warto doszukiwać się niczego na siłę ale ta osoba która macha , ciągle o tym myślę.. mimo iż jestem jakimś tam obywatelem.. szarakiem… po obejrzeniu tego pierwszy raz od 10 lat pomodliłam się. o Prawdę i za nich.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Andrzej :

  Przykro mi, że większość ludzi ma przemielone mózgi przez TVN i Polsat. Jak mój szwagier Polacy przyjmują “kaczki” zapodawane przez media typu Gazeta Wyborcza, że pilot lądował pod naciskiem Prezydenta. A przecież wystarczy spojrzeć na wrak samolotu…
  Jak taki wielki samolot, przy tak małej prędkości i z tak małej wysokości mógł obrócić się w taką MIAZGĘ !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Dejf :

  Andrzeju na fizykę nie chodziłeś ? 55 ton, ok 200- 300 km/h ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Bob :

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters