Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy

Publikacja w serwisie: 15 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » Amatorski Film Polskich Operatorow » AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » Satelitarne zdjęcie z miejsca katastrofy » Świadek katastrofy: w kabinie była jeszcze jedna osoba » Zdjęcia z miejsca katastrofy Tu-154 » Wycieczki zbierają rzeczy osobiste ofiar z miejsca katastrofy » Polskie MSZ potwierdza: Rosja postawi ogrodzenie wokół miejsca katastrofy Tu-154 » Paweł Deresz: Nie wyobrażaliśmy sobie, że zobaczenie miejsca katastrofy będzie aż tak bolesne » NOWY WSTRZĄSAJĄCY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (OD 18 LAT) » ‘NOWY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ’ zostanie poddany analizie » Wizja szaleńca? Prowokacja? Czy KTOKOLWIEK to jeszcze widział??? » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie » Jeszcze dwa przesłuchania » Czego jeszcze nie zrobiło BOR » Jeszcze nie jest za późno » Ekshumacje jeszcze przed jesienią » Co jeszcze podpisał Miller w Moskwie? » Co jeszcze szwankowało w rządowym Tu-154M? » “HIPOTEZA ZAMACHU JESZCZE BARDZIEJ AKTUALNA” » Tupolew spłonął jeszcze przed startem » Minister Kwiatkowski zostanie przesłuchany jeszcze w lutym » “Błędy w identyfikacji ofiar zweryfikowane jeszcze przed pogrzebami” » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » Wrak czy wraki » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » Skrzynki i wrak do zwrotu » Wrak tupolewa przykryty brezentem » Pod wrak tylko w rosyjskim mikrobusie » Hangar czeka na wrak tupolewa » Będzie wrak, pomyślą o badaniach » Czy wrak w końcu wróci do Polski? » GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych (napisy PL) » MGŁA – Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku – wersja online [YouTube] » Rosjanie tłumaczą dlaczego pocięli wrak » Europa zobaczy, jak Rosjanie cięli wrak » “KATYŃ 2010″: PRZEKAZAĆ WRAK SAMOLOTU POLSCE » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK
Do internetu trafił wstrząsający film nagrany na miejscu katastrofy polskiego prezydenckiego TU-154, jeszcze zanim pojawiły się tam służby ratunkowe. Na amatorskim nagraniu widać bardzo dokładnie wrak rozbitego samolotu. W oddali inne, płonące części wraku.

Świadek zdarzenia zdołał podejść bardzo blisko rozbitego samolotu. Najpierw skierował obiektyw na charakterystyczny fragment samolotu z obróconymi do góry kołami.

Potem wzdłuż osi feralnego podejścia do lądowania. Na wideo widać porozrzucane fragmenty prezydenckiego samolotu. Niektóre z nich stoją w płomieniach. Na końcu nagrania słychać syreny pojazdów służb ratunkowych.

Cały, trwający niemal półtorej minuty film obejrzeć można na portalu Youtube.

YouTube
Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Eaz :

  Dziwne ze w poprzednim artykule piszecie, ze film jest bardzo słabej jakości a w powyższym, ze ” widać bardzo dokładnie wrak rozbitego samolotu…” co oznaczałoby, ze jednak film ma jakość przynajmniej dobra i czytelna. Jedno kłóci się z drugim. Pozdrawiam

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Wolne-Media-To-Iluzja :

  sluszna uwaga …. tyle ze odnosi sie do TVN, za którym ta informacja zostala podana .

  Tutaj wlasnie widac ladne jaka papke serwuja nam tvn/onet/gazeta…..

  od tygodnia zastanawiam sie co takiego trzeba bylo zasłonić/zamaskować tą zbrodnią…

  ta tragedia – jak dla mnie – to SZTUCZNA MGŁA W MEDIACH – pozwalająca “robić swoje” syndykatowi

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.



Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winni



Biedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaci



Głupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzy



Młodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzy



Dlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal



- Erich Fried -
free counters