Tęsknimy! Ku pamięci Załogi TU-154 – Smolensk 10.04.2010

Publikacja w serwisie: 19 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Ku pamięci Załogi TU-154 … » Marsz Pamięci 10 września 2010, Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego » SMOLEŃSK 10 kwietnia 2010 – podsumowanie na dzień 9.07.2010 » APEL ANDRZEJA MELAKA KATASTROFA SMOLEŃSK 2010 » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » SMOLEŃSK 10/4/10 – PRÓBA PODSUMOWANIA NA DZIEŃ 26.06.2010 » [ENGLISH] Smolensk 2010 – PLANE CRASH RESUME » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Jest postępowanie dyscyplinarne ws. załogi Jaka-40 » Stenogramy rozmów korzystne dla załogi Jaka-40 » 10 maja: msza i Marsz Pamięci » Lustracja załogi Tu-154M. Politycy zgodni: to skandal » Ewa Błasik – Raport MAK to Haniebna próba szkalowania pamięci mojego męża » Rosyjscy kontrolerzy ani razu nie poinformowali załogi polskiego tupolewa, że schodzi ze ścieżki i kursu » Misja specjalna – 02.06.2010 » Misja Specjalna 21.09.2010 – Katastrofa Polskiego Tu-154m [1/2] » Misja specjalna 16.06.2010 » Misja specjalna (2/3) – 12.05.2010 » Misja specjalna – TVP – 05.10.2010 » Prezentacja przedstawiona podczas wysłuchania w Brukseli 7.12. 2010 » Smoleńsk w Kongresie USA » Generał KGB, BBN i Smoleńsk » CYNICZNI 2010 » Questions regarding Smolensk air crash » Smoleńsk – tło długofalowej strategii (1) » Smoleńsk: niewygodne fakty » Co ma Smoleńsk do wyborów prezydenckich? » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » GAZPROM – wybory – Smoleńsk » Turowski – Jakimiszyn – Smoleńsk » Smoleńsk: Dziewiętnaście minut po 8.41 » Smoleńsk w wersji niedociekliwej » Smoleńsk – nowe fakty » Smoleńsk – zaniedbania i przyczyny » Smoleńsk to morderstwo z premedytacją? » Smoleńsk. Przyczynek do tragedii. » Smoleńsk. La teoria di un complotto » Hiszpania w nagrodę za Smoleńsk » Wildstein Przedstawia – 12.09.2010 » Misja specjalna -TVP- 05.05.2010 » TVN 24 – Hieną roku 2010 » Ocenzurowane “WIADOMOŚCI” TVP z 23-04-2010 » SMOLEŃSK: ZNIKAJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE » Smoleńsk nie miał danych o przylocie Tu-154? » Smoleńsk: ekspertyzy “obiektów biologicznych” » Smoleńsk: Pasażerowie Tu-154 powinni przeżyć » Smoleńsk, Krakowskie Przedmieście, Łódź » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • JU. :

    Dlaczego nie piszecie prawdy, że samolot polski Tu 154 został strącony przez Putina FSB-STASI-Tuska, bo mieli w tym interes polityczny Ribbentrop-Mołotow ! Samolot był atakowany rusznicami mikrofalowymi i fale uszkodziły elektronikę samolotu oraz mózgi załogi ! Stąd te krzyki ludzi na pokładzie ! Mgły nie było nad Mińskiem ale dym od palącego się lasu-trawy. Samolot był przechylony i zdetonowany przed upadkiem na Ziemię Mińska ! Widoczność była dobra ! Rozrzut części samolotu ok. 800 m świadczy o wybuchu o wielkiej sile gdyż spadł z wysokości ok 15-20 m ! Tusk z Klichem nawet nie wysłali BOR do Mińska po wypadku i zaufali całkowicie Putinowi – szefowi STASI-FSB . 3 członków załogi przeżyło i zostali zabici przez FSB ! Nie wysłano karetek pogotowia ratunkowego ! Mordercy PO- Klich-Tusk zdradzili RP-Jezusa-Chrystusa-Józefa-Święty-Kościół-Europa-Ojczyzna-Światowida !!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters