AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE

Publikacja w serwisie: 20 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » Pierwsze kadry po katastrofie samolotu prezydenckiego Tu-154M… » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Amatorski Film Polskich Operatorow » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Film dokumentalny o podobnej katastrofie: Flight UA-232 (Crash Landing at Sioux City) » MGŁA – Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku – wersja online [YouTube] » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » Niebo nad Smolenskiem dzien po katastrofie prezydenckiego samolotu » Powstaje pierwszy film fabularny o katastrofie smoleńskiej » Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie » Tak wyglądały ostatnie minuty lotu Prezydenta – Inscenizacja Tragedii » Telefony ze Smoleńska jednak dzwoniły PO KATASTROFIE » Co zerwało linię energetyczną na półtorej minuty przed naszym samolotem? » Kto strzelał po katastrofie w Smoleńsku? » Prasa w UK: pierwsze teorie spiskowe » Pierwsze pogrzeby ofiar katastrofy Tu-154 » Tłumaczenie filmu z pierwszych minut po katastrofie samolotu prezydenckiego » Katastrofa samolotu prezydenta. Pierwsze komentarze po tragedii » Pierwsze decyzje Komorowskiego: gen. Koziej będzie szefem BBN-u » “Hieny ze Smoleńska” płaczą w trakcie przesłuchań » Polscy archeolodzy nie mają zgody na wjazd do Smoleńska » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » PAWEŁ KOWAL O KATASTROFIE » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » Rosjanie wymieniali żarówki po katastrofie? » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych (napisy PL) » Wiktor Bater wiedział o katastrofie pod Smoleńskiem przed katastrofą » ROZMOWA Z KONTROLEREM LOTU ZE SMOLEŃSKA » Smoleńska katastrofa to papierek lakmusowy!!! » PROKURATURA ZAKNEBLUJE DZIENNIKARZY WS. SMOLEŃSKA? » Kongresmen chce międzynarodowego śledztwa ws. Smoleńska » KONFERENCJA PRASOWA RODZIN OFIAR SMOLEŃSKA » Katastrofa smoleńska zmobilizowała Polonię do głosowania » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » Dostaliśmy film z okradania konta Przewoźnika » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » Rekonstrukcja lotu wykonana przez MAK [film] » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Oceń artykuł:

tagi: , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Pokazujesz jakiś soviecki film nagrany przez FSB :

  Powyższy film nie był nagrany kilka minut po katastrofie, co tu umieściłeś za soviecki chłam propagandowy.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 • a.p.777 :

  Wyraźnie słychać ten sam głos, który występuje na filmie Andrieja Mendiereja >Dawaj tuda paskudaDawajuprzątnięciasłużby ratownicze<.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • a.p.777 :

  Mój komentarz został z przyczyn technicznych zniekształcony. Będę go wklejać codziennie do czasu, aż ukaże się w formie poprawnej. Wyraźnie pod koniec filmu słychać ten sam głos, który słychać na filmie Andrieja Mendiereja. W tamtym filmie mężczyzna ten mówił >dawaj siuda paskudadawajdawajratowniczej<. Film ten jest o tyle ważny,że potwierdza autentyczność filmu Andrieja Mendiereja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters