Może dowiemy się wreszcie, kto odpowiada za umieszczenie tych wszystkich osób w jednym samolocie?! Czy zaczniemy pytać w końcu rząd, jak do tego doszło?

Publikacja w serwisie: 20 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Czy wrak w końcu wróci do Polski? » Prokuratura zajęła się Janickim. Wreszcie! » Katastrofa w jednym stenogramie » Na spotkanie z Obamą zaproszono tylko tych, którzy nie zadają kłopotliwych pytań » Rosjanie przeprowadzili sekcje zwłok wszystkich ofiar katastrofy » MAK opublikował pełny zapis wszystkich rozmów wieży z załogą TU-154 » Miller: Mówimy z Klichem jednym głosem » Lech i Maria Kaczyńscy spoczną w jednym sarkofagu » Polscy śledczy uznali wreszcie fakt obecności oficerów Biura Ochrony Rządu na Siewiernym » Zobacz, jak doszło do tragedii Tu-154 [ANIMACJA] » Miejsce w samolocie oddał koledze » W samolocie nie było wybuchu ani pożaru » Prokuratura nie sprawdziła, czy doszło do wybuchu? » Odbył się eksperyment na samolocie Tu-154M 102 » Śledztwo nie odpowiada zachodnim standardom » Zamiast zadawaniem niewygodnych pytań media zajmują się dezawuowaniem tych, którzy usiłują wypełniać dziennikarskie powinności » Musimy poznać prawdę, dlaczego doszło do katastrofy. » “TUSK ODPOWIADA ZA RAPORT MAK” – pikieta pod Kancelarią Premiera » Czasami lepiej nie pytać… » Oskarżać pilotów i nie pytać o raport » Sejm nie może nie pytać o Smoleńsk » Gdyby przyrządy w samolocie pracowały prawidłowo, pilot wiedziałby, że schodzi poniżej poziomu lotniska » Laury dla MAK za “obiektywizm, szczegółowość i wysoki poziom raportu, który w pełni odpowiada międzynarodowym standardom” » Polscy śledczy w poniedziałek mają rozpocząć przesłuchania kontrolerów ze Smoleńska. O co pytać? » “Nie możemy zbagatelizować tego filmu” » 150 osób przesłuchanych ws. Smoleńska » USA Today – “Żaden pilot tego by nie zrobił” » Teraz muszą udowodnić, że tego nie zrobili » Tego chłopaka nie można było wyciągnąć z symulatora » W pielgrzymce do Smoleńska weźmie udział 175 osób » Rosyjscy eksperci: Załoga samolotu Tu-154 nie zrobiła tego, co należało » Do katastrofy nie mogło dojść bez udziału osób trzecich. » Lista osób, które były na pokładzie rządowego Tu-154 » Katastrofa United Airlines lot 232 w Sioux City (112) – Ocalało 184 osób. » Rząd fałszował śledztwo » RMF: Terenu katastrofy pod Smoleńskiem nie ogrodzono bo nie chciała tego Polska. Komorowski: wszystko w porządku » Nikt nie wie CZY i KIEDY “Prawie 200 osób pojedzie do Smoleńska po wrak tupolewa” » Prawdopodobnie 20 osób poniosło śmierć w wypadku z udziałem rosyjskiego ministra » Wyszły od Tuska, nie były u prezydenta – premier obrażał część osób » w ręce prywatnych osób trafiło wiele kawałków prezydenckiej maszyny » Beata Gosiewska: rząd do dymisji » RZĄD NIE CHCIAŁ POMOCY NATO » RZĄD KŁAMAŁ PRZEZ 9 MIESIĘCY » Rząd żyruje rosyjską ściemę? » TO RZĄD MUSI POPROSIĆ O POMOC AMERYKANÓW » Córka Wassermanna krytykuje “nieudolny” rząd » Marta Kaczyńska: rząd zaciera ślady » RZĄD TUSKA KŁAMIE W SPRAWIE SMOLEŃSKA » Rząd się nie odwoła od raportu MAK – NIE MA PODSTAW PRAWNYCH » Rząd Tuska ukrywa zdjęcia satelitarne? » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Lista pasażerów nie została ułożona przez Prezydenta, ale została mu przedstawiona przez ABW – oprócz Prezydenta, szafa IPN-u, szefa NBP, parlamentarzystów, Prezydenta Kaczorowskiego CAŁA GENERALICJA – 7 naszych GENERAŁÓW, w tym jeden będący kandydatem na szefa NATO… I wszyscy giną za jednym zamachem.

Kabina pilotów praktycznie nie ucierpiała w tym niewiarygodnym rozprysku samolotu na obszar 1 km z wysokości kilku metrów. To potwierdzają fachowcy (są tez w tym kraju spece od lotnictwa). Właśnie ciała pilotów powinny być w najlepszym stanie, jeśli mieliby naprawdę zginąć natychmiast. Z początku nie przyjechała ani jedna karetka ratunkowa (5 minut jazdy samochodem z centrum Smoleńska), nikomu nie pozwolono wejść i potwierdzić, czy wszyscy zginęli. Osobliwie jednak nigdzie nie było widać ciał.

Teraz dowiadujemy się o uszkodzonych żarówkach, poodwracanych latarniach, choć oczywiście przez tydzień wmawiano nam “winę pilota”! Najlepszy pilot, najlepiej znający Smoleńsk, nie mówiąc już o rosyjskim i wszelkich procedurach – czy ktoś przeprosi rodzinę Arka Protasiuka za te oszczerstwa? O nim i pozostałych pilotach mówiło się, ze potrafią wylądować wszędzie. Rosyjscy świadkowie twierdzili, ze byli ranni, potem, ze ciała pilotów były w najlepszym stanie , a teraz od ponad tygodnia nie można się doczekać ich identyfikacji. Ludzie, otrzeźwiejcie.

Źródło: smolensk-2010.pl

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • zorro :

  PODAJ DALEJ (!)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Były agent KGB :

  Ten w ABW, kto te listę sporządził jest podejrzany. A ten, kto jej nie utajnił, musi być oskarżony przez prokuratora o udział w morderstwie.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • elza :

  rzeczywiscie to lekki paradoks, ze taki kwiat polskiej inteligencji polecial jednym samolotem, wynik oszczednosci? w sumie mogli pociągiem pojechać hmm

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • sylwia :

  Tak samo próbuję gdzie się da krzyczeć wręcz ! Domagać się Prawdy ! Strona Jacka Trznadla z apelem o powołanie międzynarodowej komisji wyjaśniającej tragedię ZOSTALA ZABLOKOWANA W TYM SAMYM DNIU KIEDY INFO O TYM APELU POKAZAŁO SIĘ NA POTRALACH ! I co też ciekawe ! Już następnego dnia na żdnym portalu (wp. onet, interia) poza niezależnymi nie mpgłam już znaleźć treści tego apelu !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • iol :

  Obawiam się, że nie dowiemy się prawdy. Przecież nasz rząd nie ma najmniejszego zamiaru wyjaśnić przyczyn katastrofy i zadowala się jedynie wersją Rosjan (mocno naciąganą), bo po co się narażać, trzeba się kochać i na zachód i na wschód. Polityka miłości… Paranoja!
  Zbyt wiele niejasności i niekonsekwencji, by wierzyć w te wszystkie “przyczyny”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters