Zdjęcie kadłuba w k2k news – czy to zdjęcie jest autentyczne?

Publikacja w serwisie: 23 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Zdjęcie opublikowane przez serwis k2k news to .. » Rosyjski serwis K2K news opublikował niezwykle realistyczną symulację katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154. » Satelitarne zdjęcie z miejsca katastrofy » Kryminolodzy: Odgłosy strzałów na filmiku 1.24 są autentyczne » Satelitarne zdjęcie katastrofy Tu-154 » Rafał Rogalski: Jest nagranie rozmowy Błasik-Protasiuk, to nie jest nacisk na załogę » Philip Crowley – “Przykro jest to mówić, ale w tej chwili jest to sprawa między Rosją a Polską” » [English] Romanian Global News: Both Brothers Kaczyński Were to Die » Romanian Global News: miało zginąć dwóch braci Kaczyńskich » Kto to jest oszołom? » Co to jest stenogram? Nie daj się oszukać. » BOR niedopełnił obowiązków – dla Millera jest bez winy » Jest wstępna analiza urządzeń nawigacyjnych Tu-154 » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » Kolejna farsa – po kilku miesiącach generał jest już trzeźwy i jako jedyny prawidłowo odczytuje wysokość » Wrak jest niezabezpieczony, ale mówiąc brutalnie, nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie dla śledztwa – Paweł Graś, rzecznik rządu » Jerzy Miller jest gotowy poinformować stronę rosyjską o wynikach prac polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej » Co było a nie jest… » Tu jest kokpit, a tu salonka » Kim pan jest, panie Komorowski?! » Kim jest Generał Cieniuch ? » Jeszcze nie jest za późno » Czy Putin jest idiotą? » Jest ekspertyza filmu ze Smoleńska » Zachowanie prokuratury jest upokarzające » 1/3 POLAKÓW – TUSK JEST ZDRAJCĄ! » Wykładnia prokuratury jest z sufitu » Gdzie jest broń BOR-owców? » “Ciężkie Lądowanie” – czy to jest prawda? » Co znaczy zaprzaństwo i czy jest karalne? » Opowieść Kopacz jest nieprawdziwa » Gdzie jest Wiktor Bater » Gdzie jest telefon satelitarny z Tu-154? » Jest wniosek o przesłuchanie Tuska » Czy bycie dzieckiem komunistów jest winą? » “TEREN JEST NIEZABEZPIECZONY I OGÓLNIE DOSTĘPNY” » Jest projekt pomnika ofiar katastrofy Tu-154 » Ekspertyza jest, choć badań brak » Premier: Graś jest delikatny ws. Smoleńska » Jest postępowanie dyscyplinarne ws. załogi Jaka-40 » Oficerowie monitorujący lot Tu-154: „Witebsk jest na Białorusi?” » Jest świadek awantury przed Smoleńskiem » Wiktor Suworow: To jest drugi Katyń » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » Konfliktowanie ludzi jest komuś na rękę » Komorowski o szczątkach: to nie jest wielki problem » Cały czas przekazywana jest pomoc dla rodzin » Ekspertyza oryginałów tzw. czarnych skrzynek jest konieczna » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Polko krytykuje Klicha. “Tupolew jest jak syrenka” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

UPDATE:

“Jest to zdjecie z katastrofy jaka wydarzyła się 25 lutego pod Amsterdamem samolotu Boeing737-8F2 Tureckich linii lotniczych. Autor umieszczając to zdjecie dokonał manipuilacji obcinając je z lewej strony tak aby nie było widać napisu TURKEY. Godna potępienia manipulacja.”

(Andriej)

zrodlo http://www.k2kapital.com/news/193036/

Самолет Президента Польши разбился под Смоленском

Самолет Президента Польши разбился под Смоленском

10.04.2010 11:09, Смоленск.  Самолет Ту-154, выполнявший рейс из Варшавы в Смоленск, потерпел крушение. На борту самолета находились президент Польши Лех Качиньский с супругой и еще 130 человек. Телеканал Вести 24 сообщает, что в результате катастрофы выживших нет.

Самолет разбился при заходе на посадку под Смоленском, сообщают РИА Новости. По данным МЧС России, катастрофа самолета произошла в 10:56 по московскому времени.

tlumaczenie przy pomocy http://translate.google.com/#

Pod Smolenskiem rozbil sie zamolot z PREZYDENTEM POLSKi

04.10.2010 11:09, Smoleńsk. Tu-154, lecący z Warszawy do Smoleńska, rozbił się. Na pokładzie były prezydent Polski Lech Kaczyński i jego żona wraz z 130 osobami. TV Wiesti 24 informuje, że nikt nie przeżyl katastrofy.

Samolot rozbił się podczas lądowania w pobliżu Smoleńska, podaje RIA Novosti. Według rosyjskiego Ministerstwa , do katastrofy doszło o 10:56 czasu moskiewskiego.

Najprawdopodobniej  jest to “zdjęcie archiwalne” – i nie należy się doszukiwać tutaj drugiego dna …

Smolensk-2010.pl

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , , , , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • tomek :

  TO NIE JEST TEN SAMOLOT. OZNACZENIA NA OGONIE NIE SĄ OZNACZENIAMI POLSKIEGO LOTNICTWA !!!
  TO BZDURA JAKAŚ TOTALNA.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 • Andrej :

  Jest to zdjecie z katastrofy jaka wydarzyła się 25 lutego pod Amsterdamem samolotu Boeig737-8F2 Tureckich linii lotniczych. Autor umieszczając to zdjecie dokonał manipuilacji obcinając je z lewej strony tak aby nie było widać napisu TURKEY. Godna potepienia manipulacja.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 • Wspomnienie po Litwinience :

  Dezinformacja totalna w stylu KGB. Mimo wszystko wydaje się, że ta fałszywka została zrobiona, aby uprzedzić pytania, dlaczego nie ma zdjęć kadłuba samolotu. “Lądowanie” w lasku, po “odmaszerowaniu” skrzydeł z silnikami daje dużą szansę na uchronienie pasażerów zamkniętych w kadłubie. Wszystko (filmik Andrieja Mendiereja oraz inne doniesienia – np Wiktora Batera – o telefonach od ofiar w chwili wypadku) wskazuje na to, że takie osoby były.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 • MG42 :

  TO TURECKI SAMOLOT, ALE DEZINFORMACJA, TYPOWA DLA SOWIECKIJ BEZCZELNOSCI, NA CHAMA,

  Thumb up 0 Thumb down 1

 • Bert :

  Ale i tak to pokazuje, jak kadlub samolotu jest prawie nienaruszony jak spadnie z tak malej wysokosci.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters