Bezpieczne wybory Komorowskiego

Publikacja w serwisie: 28 April 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,
Igor Janke 13-02-2010, ostatnia aktualizacja 13-02-2010 14:00

Nawet osoby życzliwe obecnemu marszałkowi Sejmu przyznają, że od dawna niczym nie zaryzykował w polityce


czytaj całość w “Rzeczpospolitej”

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Polski rząd chce Komorowskiego na prezydenta! :

  Polacy nie popierają Pana Komorowskiego ponosi taką samą winę jak jego Szef Premier Polski Donald Tusk

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • patriot :

  Komorowski zdemaskował się powołując pośpiesznie na szefa BBN człowieka, który jest absolwentem moskiewskie szkoły wywiadu. Oczywiście sam fakt ukończenia takiej szkoły nie przesądza o służbie dla obcego wywiadu. Czyni to jednak prawdopodobnym. Dodając do tego wyniki badań Komisji Likwidacyjnej WSI dotyczące dziwnych powiązań Pana Komorowskiego, trudno się oprzeć wrażeniu, że decyzja ta była inspirowana z Moskwy. Chcemy mieć takiego prezydenta?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • wyborca :

  Decyzje personalne kandydata na Urząd Głowy Państwa wskazują na szczególnie przyjazne traktowanie ludzi, którzy wręcz byli odrzucani przez Prezydenta Kaczyńskiego. Mianowany już praktycznie nowy szef Sztabu Generalnego ma swoją znamienną przeszłość w Moskwie, gdzie wyróżniono go za wyniki w zdobywaniu wiedzy o wywiadzie wojskowym. Obok Szefa BBN mamy już drugiego absolwenta z Moskwy na czele obronności. Można opowiadać o tym, że to nie ma znaczenia, bo Polska jest w UE i w NATO. Decyzji podejmowanych przez takich agentów mogą być nieodwracalne. Polska już straciła suwerenność oddając z własnej woli badanie przyczyny śmierci 96 wybitnych patriotów w ręce potencjalnych morderców. Jak historia to oceni? To ewidentna zdrada Polski przez Tuska i jego ekipę. Innej oceny być nie może.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • zwolennik PiS :

  Komorowski = Rokossowski

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Cynik :

  sowiecki namiestnik komorowskij WON!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Komorowski pod skrzydłami Putina - mają kopię kasety od Palikota! -Ha śmiechu gazeto wyborcza medialny narkomaniaku. :

  Zostały nagrane kasety (dowody) z pobytu imprezy u Pana Palikota. Szanowny Pan Palikot udostępnił nawet o tym niewiedząc kasetę, treść kasety będzie wystawiona na pokaz publiczny w odpowiednim czasie. I co Panie Bronisławie Komorowski powiesz ?, Twojej żonie zaoszczędził byś Pan bólu. Dobrze że będzie Bronisław Komorowski kandydował na prezydenta Polski, sprawa wyjaśni się i to z ludzmi o których sobie wyborcy nie mażyliście.

  w obecnej chwili około ścisłej czołówki polonii amerykańskiej uśmiało się z zawartości kasety Palikota i dobrze przetargowa karta o prawdziwym Komorowskim, odechce się wam wyborcy wyborów z rządem pana Tuska, obiecujemy wraźenia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Kasia :

  Ta!!!!!!!! jak mu młodzi demokraci dużo komentarzy dadzą na portalach!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters