“PREZYDENT BĘDZIE GDZIEŚ LECIAŁ I TO SIĘ WSZYSTKO ZMIENI”

Publikacja w serwisie: 06 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Prezydent USA Barack Obama będzie na pogrzebie pary prezydenckiej » DEBATA: Na ile tragedia zmieni Polskę? » Paweł Deresz: Nie wyobrażaliśmy sobie, że zobaczenie miejsca katastrofy będzie aż tak bolesne » BĘDZIE BIAŁA KSIĘGA WS. KATASTROFY » Sejm: Nie będzie uchwały ws. katastrofy w Smoleńsku » Pierwsze decyzje Komorowskiego: gen. Koziej będzie szefem BBN-u » Wszystko wskazuje na to że był to zamach. » Wszystko zmienił telefon Putina? » “TOWARZYSZU GENERALE, WSZYSTKO WŁĄCZONE” » Rosjanie robili wszystko, by “posadzić” tupolewa » Inżynier Boeinga: wszystko wskazuje na eksplozję » charta non erubescit (“papier wszystko wytrzyma”) » Prezydent zna prawdę » Jak rosyjskie media komentują informację, że w wieży znajdował się oficer FSB, który mógł mieć wpływ na pracę kontrolerów lotu i który “rozpłynął się w powietrzu”, nie będzie przez nikogo przesłuchany? » K…wa! Co teraz ze mną będzie? » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent nie rozumie narodowych interesów » Tragedia pod Smoleńskiem. Prezydent nie żyje » ZA TYDZIEŃ NIE BĘDZIE KRZYŻA? » PE: debaty ws. Smoleńska nie będzie » Co będzie w raporcie Millera » RMF: Terenu katastrofy pod Smoleńskiem nie ogrodzono bo nie chciała tego Polska. Komorowski: wszystko w porządku » Prezydent Rosji m.in. o materiałach dot. katastrofy smoleńskiej » Bogdan Borusewicz – prezydent naciskał na załogę » PREZYDENT LITWY: KACZYŃSKI NIE ROZKAZYWAŁ PILOTOM » BĘDZIE SPECJALNA UMOWA Z ROSJĄ? » Do wyborów nie będzie raportu z katastrofy » Będzie wrak, pomyślą o badaniach » BĘDZIE FALA WNIOSKÓW O EKSHUMACJĘ? » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » “Przeraża mnie Pan, jako prezydent mojego kraju” » Flagi z żałobą w kamienicy, gdzie mieszkał prezydent » Prezydent Francji przyjedzie na pogrzeb pary prezydenckiej » Będzie doniesienie o przestępstwie na Donalda Tuska » W sobotę nie będzie posiedzenia Rady Politycznej PiS » MSZ: Nie komentujemy “białej księgi”; będzie rzetelny raport » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Tusk: Jeżeli raport będzie gotowy, zostanie opublikowany » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Na razie nie będzie oficjalnej prośby do Rosji o wypracowanie wspólnego raportu » Edmund Klich będzie dalej wyjaśniał sprawę katastrofy smoleńskiej » Będzie druga tablica upamiętniająca parę prezydencką – w kaplicy Pałacu Prezydenckiego » Jerzy Polaczek: To będzie największy skandal w historii badania wypadków lotniczych » MILLER: “Ja z reguły nie komentuję wiadomości, które są wyssane z palca; z niesmakiem przeczytałem, że ktoś będzie przetrzymywał raport na okres powyborczy, i to jest cały mój komentarz” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Przypominamy fragment wywiadu, jakiego rok temu udzielił radiu RMF Bronisław Komorowski. Około 1 min. 40 sek. nagrania marszałek sejmu mówi: “Przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent będzie gdzieś leciał, i to się wszystko zmieni”.

Niezależna.pl, 01-05-2010 00:14

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2
tagi: , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • JU. :

  PO-PSL-Putin-Merkel-Buzek-Tusk-Komorowski-burdel-PRL-NRD strącili polski samolot Tu 154 i pozbyli się polityków PiS, ale również popełnili zbrodnię bo zastrzeli 3 członków załogi Tu154 na Mińsku w miejscu strącenia Tu154 ! Hitler-Tusk=Putin-Stalin zamordowali: RP- lotników-pilotów-stewardesy-czerwone-berety-rodziny-katyńskie ! Klich i rząd Tuska-w.Pawlaka-Pawlaczyka-Komorowskiego-wasale-Putina-Merkel mordercy Ciał-RP-Jezusa-Europy-Kościoła-NMP-Królowej-Polski ! Dlaczego NATO popiera terrorystów ?! Obchody rocznicy 9maja 1945 roku początkiem mordowania Słowian-Węgierek-Romów-Rumunów-Izraelitów-Komiaków-Czeczenów-Ormina-i-wielu innych narodów ! Kto wysyła żołnierzy na defiladę do Moskwy ten jest wasalem Putina-Ławrowa-Jaanukowycza-Merkel-Turko-Truszczyński-Jaruzelski-Glemp-Lucyfer !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • JU. :

  Tuska-politycy-wampiry-wiedźmy-wasale-PO-PSL-SLD-PiS zdymisjonowani przez Jezusa-Chrystusa-Światowida-XP-JPII-A=Z ! terrorystów-wasali-układ-okrągłego-stołu-wałęsy-Eureko-mazowieckiego=ROTARY-kiszczaka-czesława-jaruzelskiego-szubrawców-PRL-NRD-GESTAPO — natychmiastowo zamknąć w więzieniu SW-RP-Jezusa ! zniszczyć wszystkie partie polityczne ustroje natychmiastowo bo będzie wielkie nieszczęście ! Banki własnością Jezusa-Światowida-XP.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Bob :

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • oiram :

  Jakos trudno mi to wiazac, no chyba ze p. Komorowski ma jakies nazwyczajne uzdolnienia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • JU. :

  Polscy powodzianie, zrozpaczeni, ponoszący wielkie straty materialne i zdrowotne nie mają żadnej pomocy od: SS-Tuska-WSW-B.Komorowskiego-Kretyna-KGB-W.Pawlaka-PO-PSL-SLD-PC-Klicha-Dyzmy-syny-Jaruzelskiego-agentury-KGB-trwonią-pieniądze-na-wojny-OBAMy-USA-partyjne-wybory-podróże-w-celu-lizania-dup-politykom-zdrajcom-nieukom! To największa kompromitacja polityków okrągłego stołu,wasali,prezesów,zaborców! Ostatni rozbiór Polski ! Merkel-GESTAPO=NATO-Federacja-Rosyjska-Putina-Jadźwingowie-nieroby=BIAŁA-RASA-cyfrowe-cyborgi-podlegają-Lucyferowi-AIDS-Ratzinger-Glemp-syf-kiła! Hańba! W 12 lat po ostatniej powodzi politycy 3RP=4RP-SS-UPA-KGB-STASI okradli z pieniędzy POLSKĘ-Jezusa! Teraz nie ma żadnej pomocy dla powodzian! Kretyn-Tusk to Dyzma-SS. Wybory są najważniejsze dla polityków PO-PSL-PiS-SLD=gnidy!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • o :

  Ludzie, nie rozumiecie ani tekstu pisanego, ani tego, co się do was mówi! Przecież słowa “prezydent bedzie gdzieś leciał” odnoszą się do podpisania przez prezydenta podczas wizyty w Bratysławie nominacji na ambasadora, o czym jest wczesniej mowa! Prezydent najpierw nie chciał się zgodzić na kandydaturę tego ambasadora, więc wysłano tam tego człowieka nie jako ambasadora ale jako charge d’affair, ale kiedy pół roku później prezydent poleciał z wizytą do Bratysławy, to już tam, na miejscu, zmienił zdanie co do tej kandydatury i podpisał nominację na ambasadora.
  I do tego odnosi się Komorowski – że gdy prezydent bedzie gdzieś leciał (za granicę), to być może znowu komus na miejscu podpisze nominację ambasadorską. Rozmowa dotyczyła bowiem blokowania przez prezydenta nominacji ambasadorskich.

  Co za ciemnota w tym narodzie!
  Ale tak to jest, jeżeli 80% w ogóle nie czyta książek. Nie rozumieją nie tylko tekstu pisanego, ale i tego, co słyszą. Rozpacz.

  Thumb up 1 Thumb down 2

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters