Śledztwo, zamach a dezinformacja

Publikacja w serwisie: 07 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi:

Zobacz także:

» "List z Polski" » GDYBY ŚLEDZTWO WYKAZAŁO ZAMACH… » Dezinformacja » Dezinformacja – Kto i dlaczego?! » DEZINFORMACJA – BY ZABIĆ PRAWDĘ. » Reuters – “załoga żyje” – (dezinformacja?) » Prawa zachowania fizyki a oficjalna dezinformacja » Dezinformacja i dziwne reakcje mediów europejskich » Przeraża mnie to, co zrobiono w Samarze z Tu-154M [DEZINFORMACJA] » Jeśli to nie był zamach, to co? » Wszystko wskazuje na to że był to zamach. » Zamach w Smoleńsku – lot PLF101 » Zamach w wykonaniu autopilota ? » Andrzej Seremet: To mógł być zamach » EKSPERCI OD NAWIGACJI SATELITARNEJ: TO BYŁ ZAMACH » Katastrofa smoleńska 10 dowodów na zamach » Zamach – ale Putina czy przeciw Putinowi? » To był zamach – mówią eksperci polski i niemiecki » Smoleńsk – to mógł być zamach – argumenty w pigułce » Zamach w Smoleńsku – Nowe spojrzenie (Stabilizacja obrazu) » To mógł być zamach. Największe wątpliwości. Zaktualizowana wersja. » “Wykluczamy zamach przy użyciu broni konwencjonalnej” » Poszatkowane śledztwo » Śledztwo we mgle » KTO PROWADZI ŚLEDZTWO?? » Rząd fałszował śledztwo » Międzynarodowe śledztwo ws. katastrofy? » KTO ODDAŁ ŚLEDZTWO ROSJANOM? » Śledztwo na warunkach Moskwy » Jeśli w Smoleńsku miał miejsce zamach, to aktualną władzę w Polsce sprawują ludzie rosyjskich służb albo osoby przez te służby szantażowane » Rosyjskie śledztwo budzi wątpliwości » Andrzej Seremet: ŚLEDZTWO NA PÓŁMETKU » Śledztwo smoleńskie – umorzenie do sądu » Śledztwo nie odpowiada zachodnim standardom » Śledztwo smoleńskie w Izbie Reprezentantów » Śledztwo smoleńskie, czyli międzynarodowy szok » Śledztwo smoleńskie: Rosja prosi o akta » Polskie śledztwo warte funta kłaków… » Zuzanna Kurtyka: To śledztwo to wielki dramat » Cywilne śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej umorzone » Zamknięte śledztwo w sprawie zabójstwa E. Wróbla » Bez dowodów z Rosji śledztwo utknie w martwym punkcie » Dlaczego zostawiliście śledztwo w rękach ludzi rodem z KGB? » Prywatne śledztwo ws. katastrofy wspiera 15 zagranicznych ekspertów » Umorzone śledztwo ws. odsłuchania nagrań z Tu-154 przez Kwiatkowskiego » Międzynarodowa komisja ds. katastrofy pod Smoleńskiem może uratować śledztwo » Śledczy zawieszają śledztwo ws. kradzieży kart bankowych A. Przewoźnika » Prokuratura wojskowa wszczęła śledztwo ws. ujawnienia tajemnicy służbowej » Polscy prokuratorzy rozpoczęli śledztwo w sprawie tragedii w Smoleńsku » KREATYWNE ŚLEDZTWO MAK, CZYLI ROSYJSKIE FAŁSZERSTWO PRZY STENOGRAMACH » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

dakowski.pl

M. Dakowski 16 IV

Śledztwo TAKIEJ katastrofy w żadnym cywilizowanym kraju nie może wykluczać ani a priori, ani w trakcie czynności śledczych – wątku zbrodni, zamachu. Owszem, musi to być wątek główny.

Katastrofa nastąpiła w kraju ciągle wstrząsanym krwawymi zamachami, i otwartymi zbrodniami.

W obliczu tak potwornej katastrofy milczenie „władz” i mediów dominujących nad Polską na temat badań, rozważań i możliwości ZAMACHU jest sprzeczne z logiką. Narzucanie tego milczenia narodowi, a namolne umacnianie jałowego, sentymentalnego „solidaryzmu wszystkich z wszystkimi” jest ogromną operacją dezinformacji. Z jej dotychczasowego przebiegu wynika, że operacją starannie, wcześniej zaplanowaną. Jeśli tak, to też jest zbrodnią. Nomen omen – przed telewizorami występuje jako koordynator ze strony „rządu” – TW ZNAK

Udział w tej masowej dezinformacji biskupów (mających przecież sukcesję apostolską!), zamienionych w ubiegłych latach w „członków episkopatu” – poraża i gorszy.

Bezczelność tych wszystkich „stokrotek” i „lisów’ i innych feginiąt i staliniąt (jak ich nazwał Michalkiewicz) brylujących w mediach, roniących krokodyle łzy – i dyrygujących z telewizorów naszymi odruchami i poczuciem rozpaczy i bezsiły wskazuje, że czują się bezkarni. Pewnie doradzają im weterani, którzy tak sprawnie przeprowadzili „karnawał solidarności” w roku 80-tym, czy makabryczne kłamstwo od 84-go w sprawie przebiegu i interpretacji męczeństwa ks. Jerzego. Mec. Wende się kłania.

Pozorna i płyciutka „jedność” ma spalić nasze siły duchowe potrzebne do budowy struktur społecznych niezależnych od „onych”. Musimy budować, czy właściwie – odbudowywać oparte na zaufaniu struktury rodzinny czy społeczne. Siedzenie przed telewizorami, łykanie papki dezinformacji – rozbraja.

Logicznie więc – uzasadnionym i koniecznym jest ostrzeżenie Polaków, że „oni” jeszcze coś obrzydliwego mają w planie. Może również – w najbliższym czasie. Ostrzegamy przed udziałem w masowych imprezach czy demonstracjach, do których nas tak namolnie i cynicznie pchają. Jest spore prawdopodobieństwo, że „oni” mają w zanadrzu jakąś action directe.           Obserwacja faktu, że tyle środowisk uważanych za patriotyczne (i niegłupie) opowiedziało się teraz po stronie „ugody” i porozumienia (wewnętrznego i zewnętrznego) w większości wypadków nie wskazuje na zdradę (mam nadzieję) lecz strach przed (widocznym już przecież na horyzoncie) Najgorszym. To nastawienie można zmienić, pomyślawszy. Jak mówią nasi manipulatorzy: „chwila refleksji”… Dopiero dalej można by zdiagnozować tę chęć „ugody” jako płytkość intelektualną i – przepraszam- małość duchową.

Fakt, że również te struktury globalistyczne, przed wejściem do których pióro św.p. Prezydenta się buntowało, nie zażądały MIĘDZYNARODOWEGO ŚLEDZTWA w sprawie katastrofy świadczy dowodnie, że i one są zainteresowane w ukryciu prawdy. Dotyczy to także Dowództwa NATO, bo przecież to ich najwyżsi dowódcy zostali teraz zmasakrowani pod Katyniem.

Ale te różne „siły” mogą już zlecić wykonywanie operacji dezinformacji – tubylczym namiestnikom.

Oby im (jednym, drugi i trzecim) noga się w tym powinęła.

————-

[Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że media stosują podręcznikowe wręcz metody manipulacji opinii publicznej, które znakomicie opisał Vladimir Volkoff. Szczególnie w tych dniach, polecamy Państwu tę książkę.

http://www.multibook.pl/1196,opracowanie-vladimir-volkoff-psychosocjotechnika-dezinformacja-orez-wojny...........html ]

———-

na temat “czy był to zamach” patrz: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1846&Itemid=47

———–

[parę osób pytało, kto to ta "Stokrotka".. Informuje młodzież, że to stary "inżynier dusz", już od dawna posiada szlify oficerskie, teraz na ulicy w Warszawie popularnie mówi się do niej i o niej "Szmata" . Resztę określeń z wrodzonej skromności opuszczam. md]

————-

Dodane 17 kwietnia. Już w trzy dni po katastrofie (13 kwietnia) Szymon Hołownia, obsadzony w roli postępowego katolickiego publicysty, pisze, że mu wstyd „za Polaków”… http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/536057,Jest-mi-wstyd.html

Np.: „jest mi wstyd, za tych półgłówków, którzy jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek płaczącą pod Pałacem powitali okrzykami: zabiłaś prezydenta!” Zasłużył pan na bukiecik stokrotek, panie Hołownia.

Oceń artykuł:

tagi:

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • patriot :

  Zadziwiające jest

  Era prokuratora
  26 kwietnia,08:44

  Ubiegłotygodniowe zatrzymanie dwóch członków zarządu Polskiej Telefonii Cyfrowej, to nie jedyna afera związana z operatorem sieci Era, twierdzi “Puls Biznesu”.
  patrzŁ (http://www.newsweek.pl/tagi/15493/era-gsm)
  Ponadto odmówiono udzielenia bilingów rodzinom zabitych pod Smoleńskiem z wielkopańskim uzasadnieniem, że nie trzeba płacić za rozmowy, to nie będzie bilingów. Tak robią wszystkie sieci GSM w Polsce. Co za dziwny zbieg okoliczności?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters