Na filmie ze smol. nagr.telefonem kom. słychać min. …

Publikacja w serwisie: 24 January 2018
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , ,

To jest komentarz do artykułu: 29 pytań do Bronisława Komorowskiego napisany przez: mały88

Na filmie ze smol. nagr.telefonem kom. słychać min. “wsiech ubić” po pol. ZDRADA ZDRADA ZDRADA!!!!!!

Ostatnio komentowane przez: mały88

Oceń artykuł:
(4.64)
głosów: 50
tagi: , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • JPP :

  trzydzieste pytanie : czy nie wstyd panu używać do kampanii Palikota z jego wulgarnymi i prostackimi zagrywkami ?
  Tyle pan mówił o wysokich standardach.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 46 Thumb down 4

 • Polaczek :

  31)
  Dlaczego podpisy dla Bronka Komorowskiego zbierała firma MarcPol, której prezesem jest :

  http://www.ktokogo.pl/Marek_Miku%B6kiewicz
  ( szczególnie że tam występuje taki pan poszukiwany listem gończym, Edward Mazur – ten Edward Mazur )

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 32 Thumb down 2

 • Jeśli ktoś będzie głosował na tego 'dziada' Komorowskiego :

  Jeśli ktoś będzie głosował na tego ‘dziada’ Komorowskiego to niech zapomni o bezpiecznym internecie, nawet avg nie pomoże.
  Obiecuje że cofnie się do ery kamienia łupanego !

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 23 Thumb down 4

 • jb :

  Bronek “Tchorz” Komorowski siedzi w g****e po same uszy. I taki czlowiek jest kandydatem na prezydenta RP?.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 18 Thumb down 1

 • ada :

  nie moze byc prezydentem, ani na zadnym stanowisku! do roboty w kwmieniolomach z tymi wszystkimi zdrajcami polski ,a oni jeszcze piastuja wysokie stanowiska ! tylko pod trybunal sadu ,tylko czy tam terz jest sprawiedliwosc? boze jakich zdrajcow mamy zaden kraj sobie niedaje tak macic http://www.izraelski prezydent jest wlascicielem polski.pl http://www.zyd bije polakow.pl oni licza na oglupialych mediami, moze sie uda wygrac. nie!jest!tak! jak myslicie. jest wiecem myslacych niz glupcow. naciskaliscie lecha kaczynskiego, a ze sie niepoddal ,to dlatego zginal i przynim tylu wspanialych ludzi. szatan dziala !!!! http://www.nocna zmiana.pl

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 11 Thumb down 1

 • Beata :

  Jak będzie Debata niech odpowiada na te pytania!!!!!!!!
  niech Polacy zobaczą jakiego chcą prezydenta dla Polski

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 9 Thumb down 0

 • mały88 :

  Na filmie ze smol. nagr.telefonem kom. słychać min. “wsiech ubić” po pol. ZDRADA ZDRADA ZDRADA!!!!!!

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 7 Thumb down 1

 • Polaczek :

  Bronek a ten kandydat to twoja dalsza rodzina ?
  A skąd ona jest z miasta czy ze wsi ?

  „Niejasna postawa Belki w wyjaśnieniu swojej przeszłości uniemożliwia prowadzenie prac rządu” – pisał w 2005 r. Donald Tusk w liście do ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, wzywając do dymisji premiera. Dziś Marek Belka jest kandydatem Bronisława Komorowskiego (PO) na prezesa NBP.

  Chodziło o sprawę kontaktów ówczesnego premiera Marka Belki z SB.

  Belka został zarejestrowany pod pseudonimami „Nawal” i „Belch”. Sprawa jego lustracji po raz pierwszy wyszła na jaw w 2002 r. Belka, wówczas minister finansów
  w rządzie Leszka Millera, podał się do dymisji. Oficjalna wersja mówiła, że była ona wynikiem nieporozumień między Belką a Millerem, nieoficjalna – że chodziło o sprawy lustracyjne. Sprawa ponownie wróciła w 2004 r. po tym, jak Belka został premierem. Okazało się, że Agencja Wywiadu zwróciła się do IPN o wypożyczenie teczki, którą służby PRL założyły Belce. Zbigniew Siemiątkowski, ówczesny szef AW, później tłumaczył, że sam chciał obejrzeć teczkę. Następnie, że zrobił to na polecenie prezydenta. AW nie miała
  bowiem prawa nikogo lustrować.

  Sprawę legalności działań agencji miała wyjaśnić sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych. Okazało się wówczas, że w teczce Belki, którą komisja otrzymała na początku lipca 2004 r., brakowało sześciu stron. Według dokumentów Służby Bezpieczeństwa, Belka kontaktował się z co najmniej trzema oficerami wywiadu PRL. Sporządził dla nich pięć sprawozdań. Belka publicznie przyznał się jedynie do tego, że podpisał tzw. instrukcję wyjazdową przed wyjazdem na stypendium do USA w 1984 r.

  Ujawnienie teczki nie powstrzymało ataków na premiera. Jego dymisji zażądał wczoraj Donald Tusk, lider PO. „Niejasna postawa Belki w wyjaśnieniu swojej przeszłości uniemożliwia prowadzenie prac rządu” – napisał Tusk w liście do prezydenta Kwaśniewskiego – donosiła 23 czerwca 2005 roku „Gazeta Wyborcza”.

  Teraz Marek
  Belka jest kandydatem PO na prezesa NBP.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 6 Thumb down 0

 • Polaczek :

  http://www.blogpress.pl/node/1894

  W Stichting Particulier Fonds Greenrights z siedzibą na Curacao prawdziwym inwestorem jest katarski bank inwestycyjny QInvest oraz Achmea Holding BV (powiązana z Eureko oraz ABM Amro i Fortis)

  BANK ABN AMRO jest jednym z trzech glownych bankow Achmea Holding BV Achmea jest w 100 % wlasnoscia EUREKO

  Jeśli te zależności są prawdziwe, to wadium 8 milionów dolarów stracone po wycofaniu się tajemniczego inwestora z Kataru – EUREKO odzyskało z nawiązką. To by też wyjaśniało zakup na niby, aby podpisać ugodę z PZU i skasować 8 miliardów złotych (kwota ugody z odsetkami). Platformie Obywatelskiej rzekomy sukces w prywatyzacji, pomógł w ostatnich wyborach. A w tle pozostaje sprawa gazu z Kataru.

  Źródła informacji:

  http://www.bankier.pl
  http://globalinvestormagazine.com
  http://finanse.nasze-zyski.pl
  http://www.achmea.nl
  http://www.iap.pl
  http://www.knowledge-values.com
  http://www.qinvest.com
  http://www.gazetka.be
  http://www.banki.pl
  http://www.holding.fortis.com

  Thumb up 3 Thumb down 0

 • mik :

  Tuz po I turze marszalek wylecial nowiutkim samolotem (zadnym tam Tupolewem!) pod oslona nocy w nieznanym kierunku (tajemnica absolutna, z wojskowa eskorta). Nastepnego dnia zostal uwieczniony na zdjeciach w EREWANIU, o czym CICHO wszedzie:

  “TAJEMNICZA WIZYTA MARSZAŁKA KOMOROWSKIEGO”

  21 czerwca Bronisław Komorowski, wracając z Afganistanu, spotkał się na lotnisku w Erewaniu z szefem MSZ Armenii. Jak podał ormiański serwis armtoday.info – tego dnia na erewańskim lotnisku z tym samym ministrem spotkała się delegacja rosyjskich wojskowych. Czy marszałek spotkał się także z nimi?

  Służba prasowa ormiańskiego MSZ podała informację, że 21 czerwca minister spraw zagranicznych Armenii Edward Nalbandjan spotkał się w porcie lotniczym „Zwartnoc” z kandydatem na prezydenta Polski, marszałkiem sejmu Bronisławem Komorowskim. Do spotkania doszło dzień po I turze polskich wyborów prezydenckich, gdy Komorowski wracał z Afganistanu.

  Co ciekawe, żaden polski dziennikarz nie wspomniał o wizycie marszałka ani słowem. O spotkaniu p.o. prezydenta nic też nie wiedziała Kancelaria Prezydenta; gdy wysłaliśmy do niej pytania, odesłano nas do Sejmu. W czwartek zapytaliśmy więc o charakter wizyty marszałka w Erewaniu Biuro Prasowe Sejmu, ale dotąd także nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

  O czym rozmawiano w Erewaniu? Służby prasowe tamtejszego rządu poinformowały oficjalnie, że w czasie rozmowy marszałka Komorowskiego z szefem MSZ Armenii poruszano kwestie ormiańsko-polskiej współpracy, stosunków między Armenią i UE oraz roli Ormian dla rozwoju polskiego społeczeństwa. Czy faktycznie były to tematy tak palące dla marszałka, by poruszać je dzień po I turze wyborów prezydenckich?

  Jeszcze więcej wątpliwości budzi liczba spotkań i stron uczestniczących w rozmowach. Jak podał serwis armtoday.info – powołując się na źródła w kręgach dyplomatycznych – w tym samym dniu (21 czerwca), na tym samym lotnisku, wylądowała delegacja wysokich rosyjskich wojskowych. Oni także spotkali się z ministrem spraw zagranicznych Armenii Edwardem Nalbandjanem. Czy marszałek spotkał się również z nimi?

  Gdy dziennikarze ormiańscy zaczęli spekulować, o czym mogli rozmawiać wojskowi wysłannicy Kremla z ormiańskim ministrem i polskim marszałkiem Sejmu – do akcji wkroczyli Rosjanie. Rosyjska agencja informacyjna regnum.ru “ustaliła”, że 21 czerwca żadna delegacja wojskowa z Moskwy nie przebywała w Erewaniu, i że serwis armtoday.info minął się z prawdą. Zdaniem Rosjan – pomyłka wzięła się stąd, że marszałek Bronisław Komorowski był w mundurze wojskowym i został wzięty przez informatorów ormiańskich dziennikarzy za… wysokiego rangą rosyjskiego oficera. Problem jednak w tym, że na zdjęciu opublikowanym przez armeńskie MSZ (patrz powyżej) widać, że Komorowski nie przebywał w Erewaniu w mundurze. Dlaczego więc rosyjska agencja informacyjna skłamała, dementując w taki sposób informację o spotkaniu Komorowskiego, ministra spraw zagranicznych Armenii i rosyjskich wojskowych?

  Według ormiańskich internautów komentujących artykuł o wizycie Komorowskiego – trójstronne rozmowy mogły dotyczyć wspólnej polsko-rosyjskiej misji pokojowej, mającej zagwarantować stabilność w niespokojnym regionie Górskiego Karabachu. To ormiańska enklawa będąca przedmiotem sporu pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem. 18 czerwca wtargnęły tam uzbrojone azerskie bojówki. Wielu Ormian twierdzi, że akcja była przygotowana wspólnie ze służbami rosyjskimi. Polsko-rosyjska misja stabilizacyjna byłaby ciosem w interesy Amerykanów, którzy rywalizują z Rosjanami o wpływy na Zakaukaziu (Azerbejdżan, Armenia, Gruzja) – twierdzą ormiańscy internauci w komentarzach.

  Z informacji portalu Niezależna.pl wynika, że w ostatnim roku przedstawiciele polskiego MSZ kilkakrotnie odwiedzali Erewań. Czyżby więc przedmiotem rozmowy Komorowskiego, Ormian i Rosjan (jeśli miała miejsce) faktycznie była wspólna misja w Górskim Karabachu? A może ustalano jakieś inne szczegóły?

  Jan Matkowski, Grzegorz Wierzchołowski

  PS. Dzień po zagadkowej wizycie Bronisława Komorowskiego w Erewaniu prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew powołał w Polsce nowego ambasadora.

  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/35848

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 4 Thumb down 0

 • mik :

  Jerzy Urban – sowiecka tuba propagandowa w dzialajaca w Polsce za komuny POPRZE Bronka (juz nie-hrabiego, jak wiecie, bo herb okazal sie klamstwem) Komoruskiego. Czy mozna powiedziec wiecej?

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 8 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Ach, zdziwilabym sie, gdyby bylo inaczej. Swoj swojego POpiera. Uszatek (pamietacie to jego “rzad sie wyzywi”?)to przeciez dla gajowego Komoruskiego autorytet…

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 4 Thumb down 0

 • Inka :

  Chociaż temat już stary ja też mam pytania do Pana Komorowskiego.

  1. Dlaczego doprowadza Pan do ruiny nasz kraj, Polskę poprzez zadłużanie, sprzedaż naszej własności, podporządkowanie się INNYM krajom, sianie nienawiści, zdradę?

  2. Kiedy Pan zrezygnuje z pełnionej funkcji w naszym kraju?
  a. jak nabije Pan “kieszenie” kasą?
  b. jak prawda o Smoleńsku wyjdzie na jaw i nie będzie miał Pan wyboru?
  c. cokolwiek…?

  Teraz powinnam napisać “niepotrzebne skreślić”, ale w tym wypadku…tutaj nie ma co skreślać.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 11 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters