Tajemnica Smoleńska

Publikacja w serwisie: 18 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Tajemnica telefonu ze Smoleńska » TAJEMNICA SMOLEŃSKICH KONTROLERÓW » Znikające SMS-y ze Smoleńska » Smoleńska odpowiedzialność. » Smoleńska pastorałka » Smoleńska elegia » Jak Turowski przygotowywał lot do Smoleńska » 400. rocznica zdobycia Smoleńska » URZĘDNIK MSZ O RANNYCH ZE SMOLEŃSKA » 150 osób przesłuchanych ws. Smoleńska » BOR fałszował dokumentację ws. Smoleńska? » PE: debaty ws. Smoleńska nie będzie » WYSTAWA SMOLEŃSKA W WIEDNIU » Kto wymazał połączenia ze Smoleńska? » Smoleńska droga podejścia » Co słychać na filmach ze Smoleńska? » Niezidentyfikowani spod Smoleńska » Gdzie są ranni ze Smoleńska? » Jest ekspertyza filmu ze Smoleńska » Czy linia nr 602 zasilała smoleńską wieżę? » Sensacyjne zeznania kontrolera ze Smoleńska » Prezydentowa chce jechać do Smoleńska » Dziś petycja w sprawie Smoleńska » Wiadomo z kim kontaktowali się kontrolerzy ze Smoleńska » Grupa Macierewicza żąda akt dot. Smoleńska » PROKURATURA ZAKNEBLUJE DZIENNIKARZY WS. SMOLEŃSKA? » Kolejny tajemniczy zgon ws. Smoleńska » Smoleńska katastrofa to papierek lakmusowy!!! » Tragedia smoleńska pół roku później » Kontroler lotów ze Smoleńska: czy kogoś się boi? » Rozmowy kontrolerów ze Smoleńska ujawnione » NIK obciąża Arabskiego za katastrofę smoleńską » ROZMOWA Z KONTROLEREM LOTU ZE SMOLEŃSKA » ABW: Nie przetrzymywaliśmy materiałów dotyczących Smoleńska » Polscy eksperci wrócili ze Smoleńska » Katastrofa smoleńska i zacieranie śladów? » Piszemy do Komisji Europejskiej ws. Smoleńska » KONFERENCJA ZESPOŁU DS. SMOLEŃSKA (2 posiedzenie) » KONFERENCJA ZESPOŁU DS. SMOLEŃSKA (1 posiedzenie) » Katastrofa smoleńska 10 dowodów na zamach » MSZ przekazało rodzinom tablicę ze Smoleńska » INTERPELACJA WS. SMOLEŃSKA, ODPOWIEDŹ WE WRZEŚNIU » Macierewicz apeluje do Polonii ws. Smoleńska » Rosjanie z zarzutami za katastrofę smoleńską? » Tablica ze Smoleńska trafiła do Bazyliki św. Krzyża » Rosyjscy eksperci bronią kontrolerów ze Smoleńska » Katastrofa smoleńska zmobilizowała Polonię do głosowania » PREMIER DONALD TUSK LECI DO SMOLEŃSKA » Kongresmen chce międzynarodowego śledztwa ws. Smoleńska » KONFERENCJA PRASOWA RODZIN OFIAR SMOLEŃSKA » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Się wzruszyłam. Się wzruszyłam troską jaką otacza mnie – skromnego obywatela – polski rząd. Troszczy się on mianowicie abym była dobrze poinformowana. Zwłaszcza w temacie katastrofy pod Smoleńskiem, której to wyjaśnienie jest święte dla nas wszystkich (chociaż powiedzmy sobie szczerze, że dla PO jednak świętsze niż dla PiSu). Dlatego niemal od pierwszych godzin wiem, że katastrofa w ogóle się zdarzyła a już po miesiącu dowiedziałam się także, o której to godzinie prezydencki tupolew się rozbił. Ba! Poinformowano mnie nawet, że Premier Polski rozmawiał z Premierem Rosji. Przez telefon rozmawiali. Kilkakrotnie! To też już wiem i jestem nieskończenie wdzięczna. Teraz mogę już spać spokojnie bo mam świadomość, że „polskie państwo się sprawdziło”. A wiadomo wszak z literatury, że „ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś”. Dla mnie nie śpi Premier Tusk, który całymi nocami rozmawia przez telefon z Premierem Putinem. Dla mnie nie śpi polska prokuratura wraz ze służbami specjalnymi oraz ekspertami, czekając godzinami w przedpokoju aż ich rosyjscy śledczy kiedyś może wpuszczą do pokoju. Kto wie, może nawet na jakieś pół godziny dostaną okładki raportu o katastrofie do obejrzenia? Dla mnie nie śpi Marszałek p.o. Prezydenta, który chytrze przebrany za Człowieka z Wąsem zakradł się był na trybunę w Moskwie, żeby osobiście zbadać teren i przebieg śledztwa na miejscu. Dla mnie nie śpi i piekarz i hutnik i górnik i milicjant… Ups, przepraszam ze wzruszenia pomyliły mi się epoki.

No radość ściska mi gardło. Tym bardziej, że jak słyszę, specjalnie dla mnie do Moskwy wybierze się specjalista – psycholog, który po tonie zarejestrowanych w czarnych skrzynkach głosów pilotów rozpozna wreszcie, że wspomniani piloci byli pod trudną do wytrzymania presją (yes! yes! yes!). Dzięki temu dowiem się tego, co wszyscy (my Polacy!) i tak podejrzewaliśmy od początku – który to bliźniaczy nikczemnik (broń Boże niczego nie insynuujemy) jest mianowicie winny katastrofy (wszak wszyscy dobrze znamy tzw. „gruziński trop”). Psycholog jedzie do Moskwy przeprowadzić badania w przyszłym tygodniu, zaraz po tym jak tylko Marszałek z Wąsem zatwierdzi mu raport końcowy. Gdyby to jednak nie przyniosło oczekiwanych rezultatów (np. raport końcowy nie daj Boże zgubiłby się jeszcze przed wyjazdem, wszak podłość ludzka nie zna granic) pozwolę sobie, jako wdzięczny za opiekę skromny obywatel, na małą podpowiedź: proszę posłać do Rosji specjalistę od ezoteryki. Zapewne rozpozna on bezbłędnie, po ewidentnym zapachu siarki w ocalałych resztkach kokpitu, że był tam obecny Lech Kaczyński. Przecież wszyscy wiemy, że były Prezydent uśmiechał się tak aby zakryć wystające z paszczy kły, w ciemnościach fosforyzował a jedna moja znajoma widziała kiedyś nawet jak ciągnął się za nim czarci ogon.

Potem już tylko wystarczy mi podana publicznie informacja z tzw. wiarygodnego źródła, że gnany pychą Lech Kaczyński zabrał ze sobą tak liczną świtę i tylu generałów aby obwieścić w Katyniu swój start w wyborach prezydenckich  - a tajemnica Smoleńska będzie ostatecznie i nieodwołalnie wyjaśniona.

Za co Człowiek z Wąsem niewątpliwie zostanie kanonizowany. Może nawet razem z Putinem.

Belka

http://www.bibula.com/?p=21719

Aktualizacja: 2010-05-16 9:06 pm

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • fotograf :

    Wg mnie ta CASA co się rozbiła w Polsce to była próba. Proszę porównać warunki na lotniskach, przechył samolotów, odległość od lotnisk i.t.p. Zamachowcy czekali tylko na odpowiedni moment. Już w dniu zamachu pisałem że winny jest w Polsce. Na 100% RadekS(były Prezydent Lech Kaczyński) ,BronekK(powiedział że trzeba ukrócić kadencję prezydenta,Przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni) i DonaldT(zginiecie jak dinozaury). Co to dla zamachu ok. 100 ofiar, a ma się pełną władzę. Są obecnie przy głosie i tuszują zamach na ile się da. Najlepiej żeby mówić o wszystkim, byle nie Smoleńsk, a jak już to o jakimś podrzuconym temacie. Dlaczego jeszcze nie jest wyjaśniony zamach na CASĘ. Dlaczego rodziny ofiar z CASY muszą siedzieć cicho.Uważam że na wysokich szczeblach coś jest grane, ale z tej gorszej strony. Zasadnicze jest pytanie kto z polskich służb został po 07.04.10 w Smoleńsku. Tu już nie można mówić, że to tajemnica. Tu trzeba pytać o nazwiska. 2 czy 3 z BOR-u(kto) + inni(kto). Po próbie na CASIE wiedzieli mniej więcej gdzie Tutka spadnie i czekali. Spadła ok. 8,25, a ił tylko robił hałas przez próbne lądowania i jego zadaniem było przeciąć linię energetyczną o określonej godzinie w celu uwiarygodnienia, chociaż i tu godz. nie pasują- Bater wiedział o 8,40- od kogo. Dokładnie Nazwisko i Imię, a ten od kogo itd. GW w portalu internetowym- 8,38. Ktoś nas, szarą masę chce zrobić w c..la. Taka to jest obecnie przyjaźń polsko-rosyjska i vice versa. Nie chcę źle krakać, ale grozi nam woooooooojna!!!!!!!

    Thumb up 1 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters