Prokurator Putina

Publikacja w serwisie: 19 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Prokurator otrzyma w Moskwie 11 tomów akt » PROKURATOR GENERALNY RELACJONUJE TOK ŚLEDZTWA » Prokurator Jarosław Sej, służba z ojca na syna » Prokurator wojskowy: W Moskwie nie mieliśmy żadnych problemów » Prokurator Rzepa: Monitorowaliśmy pracę rosyjskich śledczych » “Gazeta Wyborcza” – Prokurator Pasionek mógł ujawnić tajemnicę służbową » Prokurator generalny: Udało się wydobyć 87 z 96 ciał, odnaleziono trzecią czarną skrzynkę » Prokurator Marek Pasionek odwołał się decyzji szefa Naczelnej Prokuratury Wojskowej » Prokurator Andrzej Seremet na konferencji prasowej: Przybyło nowych słów ważnych dla śledztwa » Fanklub Putina » KINO PUŁKOWNIKA PUTINA » Wszystko zmienił telefon Putina? » Zamach – ale Putina czy przeciw Putinowi? » Metody śledcze pułkownika Putina » Kukła Putina spłonęła przed ambasadą » Komorowski: zobaczyliśmy inny obraz Putina » Prokuratura powinna wnioskować o przesłuchanie Putina » Smoleńsk: tajne rozmowy ludzi Putina i Tuska » Były doradca Putina w parlamentarnym zespole smoleńskim » Gazowe interesy Putina załatwiane były z polskim premierem … » Gieorgij Gordin, komentarz z Rosji, W zabójstwie Kaczyńskiego widać styl Putina » MAK nie daje dokumentów – Premier Donald Tusk nie widzi powodów do podejmowania interwencji u premiera Władimira Putina w sprawie śledztwa smoleńskiego » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Kariera i działalność Jurija Czajki są ściśle powiązane z urzędującym premierem i systemem politycznym dzisiejszej Rosji. A nie jest to system demokratyczny – pisze adwokat

czytaj całość w Rzeczpospolitej..

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Andrzej :

  1. CZARNE SKRZYNKI NIE MAJAĄ JUŻ ZNACZENIA INNEGO JAK PROPAGANDOWEGO NA WYBORY!!!
  2. DOSTAJEMY WYŁĄCZNIE KOPIE NAGRAŃ, KTÓRE MOGŁY BYC DOWOLNIE SFABRYKOWANE!!! TE WSZYSTKIE INFORMACJE TO G.Ó.W.N.O. MEDIALNE!!!

  PRAWDZIWEGO WYJAŚNIENIA TRZEBA:
  1. W SPRAWIE MYSZKOWANIA ZORGANIZOWANEJ GRUPY RUSKO-JĘZYCZNEJ NA MIEJSCU KATASTROFY 4 MINUTY PO JEJ FAKTYCZNYM STWIERDZENIU ( PRZED SYRENĄ OZNAJMIAJACĄ “KATASTROFĘ)
  2. CZTERECH WYSTRZAŁÓW Z BRONI KRÓTKIEJ
  3… I GRUPOWEGO ŚMIECHU PO JEDNYM Z NICH!!!
  4. GDZIE JEST KOKPIT TUPOLEWA???!!!

  1. NIE DAJCIE SIE ZAGADAĆ!!! NIE DAJCIE SIE ROZPROSZYĆ!!!
  2. MYŚLCIE SAMODZIELNIE!!!
  3. MYŚLĄC ODRZUĆCIE UPRZEDZENIA!!!

  A PRAWDA BĘDZIE WIADOMA BEZ WZGLĘDU NA KŁAMSTWA RZĄDU I ZASTRASZONYCH MEDIÓW

  Thumb up 1 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters