Zamiast zadawaniem niewygodnych pytań media zajmują się dezawuowaniem tych, którzy usiłują wypełniać dziennikarskie powinności

Publikacja w serwisie: 20 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Na spotkanie z Obamą zaproszono tylko tych, którzy nie zadają kłopotliwych pytań » DZIENNIKARSKIE HIPOTEZY BURZĄ SPOKÓJ SPOŁECZNY? » Dostaniemy 1 procent zamiast 20 … » Tablica zamiast pomnika » Woda zamiast szkolenia » “Rozmowy na boku” zamiast reakcji » Premier Tusk w Sandomierzu – jak kłamią media, jak kłamie władza » Nie lubię jak mnie media i udający ekspertów chłopcy z WSI robią w balona. » Może dowiemy się wreszcie, kto odpowiada za umieszczenie tych wszystkich osób w jednym samolocie?! Czy zaczniemy pytać w końcu rząd, jak do tego doszło? » 29 pytań do Bronisława Komorowskiego » Mnóstwo “drażliwych pytań” » Rosjanie odpowiedzieli na 33 z 220 wniosków i pytań skierowanych do MAK » Rosja: Mamy wiele pytań ws. Smoleńska do strony polskiej » Ci, którzy zginęli (Wideo) » Nieznany los broni oficerów BOR, którzy zginęli 10 kwietnia » Posłowie, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem » Jak rosyjskie media komentują informację, że w wieży znajdował się oficer FSB, który mógł mieć wpływ na pracę kontrolerów lotu i który “rozpłynął się w powietrzu”, nie będzie przez nikogo przesłuchany? » Nazwiska oficerów BOR, którzy 10 kwietnia czekali na płycie Siewiernego » W Smoleńsku byli ludzie, którzy mogli zamknąć lotnisko » Czy Rosjanie, którzy są związani z katastrofą smoleńską, w przeszłości byli w sowieckich służbach specjalnych » Rosja nie chce oddać nam broni oficerów Biura Ochrony Rządu, którzy zginęli w Smoleńsku » Zerwane dystynkcje – Niektóre mundury wojskowych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, wróciły do Polski z oderwanymi dystynkcjami » Apel do obywateli USA, którzy mają prawo na mocy ustawy do dostępu do wszelkich dokumentów będących właśnością rządu USA. » Generał Marian Janicki, szef BOR, odmawia posłom spotkania z oficerami, którzy 10 kwietnia pracowali na lotnisku w Smoleńsku i w Katyniu » “Jeśli ktokolwiek sobie wyobraża, że Polacy o tym zapomną, że da się przez odkładanie w czasie zamazać sprawę, to myślę, że zarówno ja, jak i wszyscy, którzy byli tam, w Katyniu, i czekali na Pana Prezydenta, a potem dowiadywali się o tej tragedii, nigdy do tego nie dopuścimy.” Antoni Macierewicz » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Media jako część aparatu władzy

Oceń artykuł:

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • 'Gazeta Wyborcza' - Redakcja której nie polecam :

  Gazeta Wyborcza’ – Redakcja której nie polecam.

  Kilka ładnych lat uważałem, że ‘Gazeta Wyborcza’ jest redakcja na wysokim poziomie, a tu jak widać pomagają sprzedać naszą kochaną Polskę z której pochodzę ja i moi pra pra pradziadowie, czy ja muszę tak cierpieć przez skorumpowany rząd? Mój Boże ludzie ratujcie kraj, jest to kolebka dobrego, a nie przekazu wyłącznie złych wieści jakie propaguje ‘Gazeta Wyborcza’ to szmatławiec, które zakazujcie kupować swoim dzieciom, umacniacie w ten sposób sprzedaż Rzeczpospolitej Polskiej.

  Co się dzieje z ludźmi? II Wojnę Światową nastawialiśmy karków, przechowywaliśmy Żydów w piwnicach, aby ich nie zamordował Josef Tusk, a tu kurna co jest teraz tak nas biją w plecy i kraj Polskę chcą nam wykraść, dlaczego? Dlaczego Tusk jeszcze chodzi po polskich ulicach?? Dlaczego Kolaboranci otwarcie współpracując z wrogiem Polski, Amerykooo ! Dlaczego!!! pomocy !!!

  Polska Ty moja jedyna dajesz jeść moim wrogom, wybaczam, wybaczam, ale daj i mi żyć.

  Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters