MACIEREWICZ O ROSYJSKIEJ KONFERENCJI

Publikacja w serwisie: 22 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » MACIEREWICZ O KONFERENCJI PROKURATORÓW » Macierewicz: To była zbrodnia » Stenogram konferencji prasowej MAK z 19.05.2010 » Ktoś powinien dać odpowiedź na pytania, które nie padły na konferencji MAK » Caryca rosyjskiej awiacji » Oświadczenie Prezydium Konferencji Episkopatu Polski w obliczu katastrofy samolotu prezydenckiego » Po katastrofie śledczy nie skorzystali z rosyjskiej oferty » Prokurator Andrzej Seremet na konferencji prasowej: Przybyło nowych słów ważnych dla śledztwa » Macierewicz: nieprawdziwa wersja MAK » Macierewicz o kopiach stenogramów » Zdarzenia i fakty wskazujące na współodpowiedzialność władz Federacji Rosyjskiej » Macierewicz: Co Ewa Kopacz naprawdę widziała? » Macierewicz: Tusk wie więcej, niż mówi » Rozmowa Niezależna – Antoni Macierewicz » Antoni Macierewicz o komisji Millera » Macierewicz: Tu-154M nie uderzył w drzewo » Antoni Macierewicz – Komisja Obrony Narodowej » Były ostrzeżenia ze strony rosyjskiej – Lotnisko w Smoleńsku było „zaniedbane” » Macierewicz złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Akcji Krzyż » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Rafał Rogalski: jedyny błąd polskiej prokuratury był taki, że zawierzyliśmy rosyjskiej dokumentacji » Antoni Macierewicz na temat śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej – 24.09.2010 » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » Mecenas Rafał Rogalski zarzuca stronie rosyjskiej utrudnianie śledztwa przez zacieranie śladów przestępstwa. » “Jeśli ktokolwiek sobie wyobraża, że Polacy o tym zapomną, że da się przez odkładanie w czasie zamazać sprawę, to myślę, że zarówno ja, jak i wszyscy, którzy byli tam, w Katyniu, i czekali na Pana Prezydenta, a potem dowiadywali się o tej tragedii, nigdy do tego nie dopuścimy.” Antoni Macierewicz » Macierewicz apeluje do Polonii ws. Smoleńska » Macierewicz pyta o podstawy awansu gen. BOR » Antoni Macierewicz komentuje wnioski prokuratury » Macierewicz: kontrolerzy winni katastrofy Tu-154M » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny “Gazety Polskiej”, rozmawia z posłem PiS Antonim Macierewiczem o środowej konferencji w Moskwie ws. katastrofy pod Smoleńskiem.

fot. Krzysztof Lach

Niezależna.pl

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 5
tagi: , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • spostrzegawczy :

  Bardzo słuszne stanowisko. Dodać tylko należy, że udowodnienie Rosji, że ona sprawiła ten zamach oznacza, że było (to zgodnie z prawem międzynarodowym) wypowiedzeniem Polsce wojny. Cały świat się tego wystraszył. Tusk, któremu tę wojnę wypowiedziano w interesie “polityki pokojowej UE i reszty świata” podpisał tajną bezwarunkową kapitulację. Społeczeństwo w Polsce jest świadomie okłamywane, że nic się nie stało. Tylko Polacy mają szansę zdemaskować Rosję i obalić Rząd, który się skompromitował zdradą. Okoliczności, które doprowadziły do lotu tego samolotu z takimi ludźmi na pokładzie ma tu kluczowe znaczenie. Tusk ponosi za to osobistą odpowiedzialność. To on pojechał na spotkanie z Putinem w dniu 7.04.2010. To jest jego spisek

  To że samolot podchodził do lądowania od strony błotnistego i zamglonego wąwozu, a nie z przeciwnej strony, to pytanie podstawowe. Kto podjął tę decyzję? Wiatr wskazywał na konieczność ładownia z przeciwnej strony.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Łukasz :

  Rece opadaja, zeby te szumowiny z PO sprzedawali po kawaleczku nasz piekny kraj, PAMIETAJ TRZEBA BYC CZLOWIEKIEM SYNEK, NIE S*********M! Szkoda gadac, Tusk, Komorowicz jezeli to czytacie, to powiem wam jedna : nie jestescie juz Polakami.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • verum :

  Kiedy ta TargowicA odejdzie od władzy ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters