Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?!

Publikacja w serwisie: 30 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Czy nadal nikt nie dostrzega problemu?! » W Siłach Powietrznych do CASY jest nadal wyłącznie angielska instrukcja. I nikt z tego nie robi problemu » 54 pytania nadal aktualne – aktualizacja 13.05.2010 » Prokuratura wojskowa nadal nie ma kompletu materiałów sekcyjno-medycznych » Nikt ich nie ratował » NIKT NIE PRZEŻYŁ » Nikt nie widział zagrożenia » Nikt nie zapytał o certyfikaty » Nie podpisali? Nikt się nie zorientuje » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Nikt nie ukryje przyczyn katastrofy smoleńskiej » Prokuratura: nikt nie obrażał „Bronka” i „Donalda” » Dlaczego nikt nie pyta o naciski na kontrolerów? » Katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył » Nikt nie zgłosił się do przetargu na Jaki-40 i części do Tu-154M » Widziałem ludzi we wraku, których nikt nie wydobywał » Przemysław Marzec: Nikt nas o niczym nie poinformował, “czekamy na lepsze czasy” » Nikt nie wie CZY i KIEDY “Prawie 200 osób pojedzie do Smoleńska po wrak tupolewa” » Skąd wiadomo, czego dotyczyła rozmowa, skoro nikt jej nie słyszał? » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Wstrząsająca “relacja” strażaka z katastrofy Tu-154M – od razu było jasne, że nikt nie przeżył. » Teorie spiskowe to bzdura. Na filmie nikt nie dobija rannych, a postacie to w rzeczywistości gałęzie drzew. (wideo) » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Na oryginale filmu w czasie 0.45-0.46 oglądanym poklatkowo na około 10 klatkach widać wyraźnie spuszczane zawiesie z dużej wysokości. Zawiesie składa się z trzech lin cięgnowych i podwieszonych do nich zawiesi poliamidowych w kolorze żółtym lub pomarańczowym. To świadczy o udźwigu każdego z nich od 3 do 10 ton. Na filmie zawiesie przemieszcza się z pomiędzy drzew z lewej strony aż do salonki z prawej.

zobacz FILM i ZDJĘCIA >>

Oceń artykuł:

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters