Zawiesie

Publikacja w serwisie: 30 May 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zawiesie – urządzenie będące wyposażeniem urządzenia dźwigowego żurawia, cięgnika lub suwnicy służące do zawieszania, obwiązywania lub podtrzymywania podnoszonego ładunku.

Tabela z rodzajami zawiesi pasowych:
Max obciążenie
kG
Szerokość
mm
Kolor
100050Fioletowy
200065Zielony
300065/75Żółty
4000100Szary
5000150Czerwony
8000200Niebieski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zawiesie

http://www.pasytransportowe.com/product_info.php?products_id=84

Oceń artykuł:
(3.67)
głosów: 3

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • API :

  Gdyby tylko udało się wyjaśnić do czego zamachowcom było to potrzebne w minuty po upadku i dokładnie w miejscu szczątków samolotu …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Roman :

  Na jednym z pierwszych filmów pokazywanych m.in. w TVN tuż po tzw. katastrofie widziałem polską dziennikarkę Barbarę Włodarczyk dośc brutalnie zatrzymaną przez milicjanta.Czy ktoś wie gdzie ona jest? Dlaczego nie ma nic do powiedzenia? Pani Barbaro,jeśli Pani jest na wolności to proszę się odezwac,lub chociaż potwierdzic,że Pani żyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • maxik :

  API: na forum smolenskim ktos napisal ze o 8 25 widzial samolot na lotnisku – w jego polno-lesnej czesci polski samolot bez kól. moze samolot wyladowal jednak awaryjnie a potem nastapila eksplozja i pacyfikacja uczestnikow delegacji.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • maxik :

  zreszta film 1:24 by to sugerowal – przy okazji na zdjeciu satelitarnym z 12 kwietnia niektorzy widza krater po eksplozji

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • maxik :

  montazysta wisniewski slyszal conajmniej 2 wybuchy – moze to byly te eksplozje ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Wojtek :

  Maxik, forum smoleńskie jest agitowane przez ros. specsłużby. Probowałem 2 razy o coś spytać, to mnie zbanowali.Niejaki Amielin, ale nie tylko on, cały czas udowadniają błąd naszych Pilotów.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters