KORZENIE ZŁA

Publikacja w serwisie: 02 June 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , ,

Media polskie prześcigają się w robieniu swoim odbiorcom  co najmniej „waty na patyku“ z ich biednych, umęczonych manipulacją głow.

Przez niemal 20 lat nie mieliśmy takiego zmasowanego ataku mentalnego, aż do “KATYŃSKIEGO” 10go kwietnia 2010…

Maniupulacja, psychomanipulacja, socjo-manipulacja itp. określenia większość Polaków przyjmuje jako w pewnym sensie podejrzane, nierealne, a jeśli ktoś ośmieli się na tyle, by w nie uwierzyć i zacząć się wystrzegać, zostanie nazwany oszołomem, jako ten wierzący w teorie spiskowe, których podobno…nie ma.

Są natomiast praktyki spiskowe. Do nich właśnie należą wszelkie techniki stosowane dla osiągania zamierzonych, konkretnie skalkulowanych celów politycznych, obronnych, ekonomicznych, społecznych. I rzadko kiedy techniki te wykorzystywane są w celach uczciwych, czyli  – w interesie „odbiorców“, adresatów, bo stosowane są zwykle przez grupy nacisku przeciwko ludziom nie mającym nawet bladego przeczucia, że podlegają takiej czy takim akcjom.

Ten wstęp prowadzi – do dzisiejszego dnia, gdzie Polaków masowo potraktowano jak magmę, jak bezrozumny twór, który trzeba podporządkować, do cna ogłupiwszy, by z radością pognał na wybory, własnymi rękami zagłosował na przejmującą wszelkie dziedziny życia w ich ponoć własnej  Ojczyźnie grupę nacisku, grupę wpływu – która nie ma na celu dobra publicznego, narodowego, a reprezentuje dobro grupy służalczej wobec Moskwy.  Manipulacja medialna, jak i każda inna, dokonywana jest w dodatku za pieniądze manipulowanych, na koszt np.abonentów radiowo-telewizyjnych, czy szeroko ujmując –  na koszt podatników, bo to podatnicy utrzymują rząd, sejm i senat, armię, policję, rozliczne służby itd…

Dziś rano (1 czerwca 2010r.), ok.godz.9tej, podano w mediach informację, że „Spec-pułk“ Sił Powietrznych opuszcza 29 pilotów, że złożyli oni wymówienie. Już pół godziny póżniej rzecznik MON, red. Janusz Sejmej z przekonaniem informował [!], że 9 pilotów, że nie ma to związku z niczym innym jak tylko tym, że piloci przestraszyli się nowej uchwały dotyczącej emerytur w Siłach Powietrznych, i że wolą odejśc teraz ze względu na większe korzyści własne.

Otóż uchwały jeszcze nie ma, kiedy powstanie, kiedy zostanie zatwierdzona i kiedy ją kto pozna, jeden Bóg raczy wiedzieć.

Na pewno  pilotom, jak każdemu dobrze zatrudnionemu w kraju, bardziej opłaca się pracować, niż przedwcześnie samemu zwalniać się z pracy. Otóż liczba „9“ brzmi niemal tak samo jak „29“, jeśli szybko ją zagadać i odwrócić uwagę od istotnej różnicy… itd…wieczorem już pojawiły się niemal litościwe komentarze medialne, że głupawi widać ci polscy piloci, skoro tak panikarsko sie zachowali i bezkrytycznie uwierzyli w szerzoną w Siłach Powietrznych plotkę o rzekomej planowanej uchwale emerytalnej,  jeszcze dodano, że podobnie rzecz sie ma z innymi rodzajami wojska, że ze względu na te plotki kilka- czy kilkanaście tysięcy wojskowych planuje odejście ze służby.

Przez kilka ostatnich lat podatnicy zafundowali MONowi i samym sobie niczym niepokrytą, jak widać, kampanię reklamową, propagującą zawodową służbę w WP!

Straszliwa kompromitacja MON. Widocznie woli p.rzecznik pleść publicznie takie brednie, ktoś mu je podsuwa, w jakimś celu, za odpowiednie pieniądze.

Zacznijmy od pytania: kto ?

otóż red. J. Sejmej jest dziennikarzem o wyjątkowo nikłych dokonaniach zawodowych, twórczością dziennikarską nieomal nie ma szans się wylegitymować. Za to odniósł wiele zasług jako redaktor …promujący gorliwie gen. Dukaczewskiego, b.szefa WSI, a nade wszystko gen. Jaruzelskiego.

Na stronie internetowej generała-kreatora stanu wojennego w PRL, można wyczytać pełne uznania słowa o tym, jak to red. Sejmej, jedyny dziennikarz wolnej Polski zaprosił i osobiście opiekował się zbiedzonym i zapewne zestresowanym gen. Jaruzelskim, gdy tegoż przesłuchano w Instytucie Pamięci Narodowej, w  centrum stolicy, skąd 5 minut jazdy tak do studia TVP, na ul. Jasnej 14/16, gdzie mieszczą się redakcje informacyjne, a p. Sejmej ówczas [marzec 2006r.] ofiarnie pełnił funkcję p.o.dyrektora TVP 3, jak i niewiele dalej do biura generała. Na tejże stronie osobistej gen.Jaruzelskiego czytamy: „bezpośrednio po zakończeniu przesłuchania w IPN 31 marca 2006 roku- gen.Jaruzelski przyjął w swoim biurze p.o.dyrektora TVP 3 red. Sejmeja i udzielił mu kilkudziesięciominutowego wywiadu. Rozmowa ta wyemitowana została tego samego dnia w TVP“

Przez kilka lat red. Sejmej jedynie awansował, realizując linię informowania o wszelkich i jedynie słusznych posunięciach gen. Dukaczewskiego, jak i innych wybitnych działań grupy wpływu , w której skład tenże wchodzi. Red. Sejmej korzystał z wielu „dotacji“ z MON itp, a więc – z kieszeni podatnika.

Gen. Dukaczewski to postać ogromnie ważna dla biegu dziejów rzekomo już wolnej Polski, jak i kiedyś, w czasie PRL-u.

Zacytuję tutaj, wikipedię:

Marek Dukaczewski

(ur. 9 kwietnia 1952 w Ciechanowie) – generał brygady Wojska Polskiego.

Ukończył studia na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz w Podyplomowym Studium Zagranicznym przy Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Oficer wywiadu wojskowego PRL i III RP, pracował w II Zarządzie Sztabu Generalnego WP oraz w WSI. W latach osiemdziesiątych brał udział w operacjach wywiadowczych w Stanach Zjednoczonych i Izraelu. W latach 1992-1997 był głównym specjalistą w WSI. W latach 1997-2001 był podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta. Od listopada 2001 do 14 grudnia 2005 szef Wojskowych Służb Informacyjnych. 15 sierpnia 2002 Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski awansował go na generała brygady.

W latach 80tych służby wojskowe odławiały wyjątkowo uzdolnione, a przy tym psychopatycznie ambitne, wyrachowane jednostki, nie miewające problemów moralnych – na wyższych uczelniach, UJ, UW itp. Poddawano je obróbce dla celów operacyjnych. Niektórych wcielano do służb LWP, a innych “prowadzono”, jako “osoby wpływu” kierując ich młodym życiem aż po intratne, a co dla nas najważniejsze: wpływowe, decyzyjne stanowiska. Zapewniano im stosowny image w środowiskach zawodowych, sterując ich karierami.

Postaci o podobnie kształtowanych życiorysach, znajduje się wiele – rozstawione w najrozmaitszych  miejscach wpływu, jednak szczególnie zadbano o rozprowadzenie takich osób w środowisku dziennikarzy, prasie, radio i tv, szczególnie w TVP. Na koszt podatnika.

Osobą wpływu – tak dla przykładu -  jest dyr. Bilińska [jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności, także z Ciechanowa, jak i gen. Dukaczewski?], niemal z marszu, z pozycji aplikantki TVP, awansowana do z-cy dyr. Programu 2 TVP [kierowała tą anteną wtedy p.Terentiew, związana z wpływami Komitetu Centralnego PZPR, ]. Ta olśniewająco błyskawiczna kariera menedżerki [?] została zapoczątkowana via LWP,  wprowadzona do mediów jeszcze przez szefa Warszawskiego Okręgu Wojskowego LWP, gen. Lewińskiego, borykała się z uzyskaniem dyplomu w UW, wreszcie tytuł magisterski niezbędny do zajmowania stanowiska kierowniczego w Programie 2  zdobyła w Akademii Obrony Narodowej [2002r.].

Intrygujące te związki z wojskiem.  Ze smutkiem trzeba wyznać, że i b. minister obrony Szeremietiew ma na koncie doktorat właśnie z Akademii Obrony Narodowej, a potem wieloletnią pracę tamże, z siedzibą w pokoju po gen. Florianie Siwickim, najlepszym przyjacielu z wojska samego gen. Jaruzelskiego.

Obecny minister obrony narodowej to z wykształcenia historyk sztuki i psychiatra.  Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, gen. Koziej, profesor, wykładowca Akademii Obrony Narodowej, w jego cv upublicznianych  teraz tak często nie ma jakoś wzmianki nawet o długoletniej służbie w Zarządzie II Sztabu Generalnego LWP.

I tak to koło się toczy.

W poczytnych dziennikach znajdziemy wielu “dziennikarzy wpływu”, tak się dziwnie składa, że każdy z nich wyciągnięty z uczelni wyższej jeszcze grubo przed uzyskaniem magisterskiego dyplomu, żyje dostatnio publikując materiały, do których dostęp zapewniają im byli lub obecni funkcjonariusze służb. Gwarantują oni tym młodym i często zdolnym mocne pozycje w redakcjach wraz z monstrualnymi apanażami.

Poszukajcie w wikipedii, w googlach i gdziekolwiek jeszcze:

gen.Tadeusz Wilecki [b.szef sztabu gen. LWP, wskazany osobiście przez gen.Jaruzelskiego na studium dowódcze Układu Warszawskiego do Moskwy w 1982 r.], gen. K.Malejczyk, gen. Izydorczyk, gen. Gotowała, gen. Komornicki – jak wspominany gen. Siwicki, jak wielu innych – to bliscy przyjaciele Bronisława Komorowskiego, jednego z kandydatów na prezydenta RP 2010.

Głównym instrumentem, a raczej – mówiąc wprost – orężem grup nacisku pracujących na rzecz Moskwy jest dezintegracja środowisk wpływu, budujących informację i kształtujących mentalność Polaków, szczególnie młodego pokolenia żyjącego już w odzyskanej, wolnej Polsce. Pozornie wolnej.  Dezintegrację osiąga się najskuteczniej dezinformacją, szeptaną propagandą [plotka, pomówienie, fałszywe oskarżenia itd], albo najdoskonalej poprzez media, poddane dezintegracyjnej kontroli. Jednym z niezwykle pieczołowicie krzewionego sposobu deprawacyjnego i kontrolnego jest rozkwit korupcji, dopuszczanie słabych jednostek wpływu do najwyższych stanowisk, na których lub dzięki którym uzyskają ogromne, nieuczciwe dochody, miast chronić interesy firm publicznych i całego narodu.

Koszta korupcji, jako jednego ze środków dezintegracyjnych, oczywiście ponosi kto ? odpowiedż wciąż ta sama: wszelkie koszta polskiego zła ponosi podatnik. To zło jest tak w ludziach, jak i samo w sobie z piekła rodem, ze starych, wypróbowanych od ponad 100 lat bolszewickich oddziałów, partii i współczesnych szkół psychomanipulacyjnych.

Celem jest demontaż państwa polskiego.

Wolnej Polsce, od 1990 r. nie było dane wykształcenie własnych, narodowych służb bezpieczeństwa, zbudowanie elit politycznych kierujących się wyłącznie interesem narodowym, a posiadających zbadane, nieznaczone piętnem sovieckim, korupcyjnym, rodem z dawnych służb totalitarnych państw, życiorysy.

Kandydat na prezydenta RP, BK, ma szerokie znajomości wśród “elit” generalskich z Ludowego Wojska Polskiego, ma też znakomitą opinię u gen. Siwickiego, Dukaczewskiego i przede wszystkim Jaruzelskiego. Ma wielu bliskich przyjaciół wśród b.oficerów UOP. Nie podtrzymuje przyjaźni osobistych z okresu internowania.

Tak to koło wiruje. Katyń 1940 – zlikwidowano tam wg rozkazu Stalina elitę inteligencką Polski, tę, która mogłaby ew.próbować kierować władzą w oswobodzonej po II wojnie światowej Polsce, stworzono znakomity grunt pod ponad półwieczne rządy wg negatywnego doboru jednostek, taką stworzono nam [?]armię, tj. LWP oraz wszelkie ludowe służby, kumoterskie, bezmyślne, antypolskie w swoim założeniu, bo – proradzieckie, promoskiewskie.

Katyń 2010 stał się powtórką z eliminacji ledwo co odtworzonej samoczynnie elity politycznej typowo pro-narodowej, pro-polskiej. Natychmiast przejęto strefy wpływu działające na rzecz odbudowy mentalnie polskich interesów, uruchamiając wszędzie – przygotowane zawczasu osoby wpływu promoskiewskiego, w kolejnym ich pokoleniu. Jeśli nawet jakimś cudem uwierzymy kiedyś, że nie był to zamach, a tragiczna katastrofa, to i tak za jej przyczyną odsłoniły się realia: jak dalece grupy nacisku czy wpływu były już zaawansowane w demontażu państwa, w przedwyborczym przejmowaniu mediów poprzez rozstawianych systematycznie i precyzyjnie swoich ludzi.

Nie poznamy publicznie prawdy o masowych nagłych rezygnacjach ze służby w Wojsku Polskim. Akurat dzisiaj, ruszyła lawina. Na Dzień Dziecka, jakby na dzień naiwnego, permanentnie ogłupianego Polaka. Nie dowiemy się prawdy o być może i heroicznych decyzjach młodych polskich pilotów.

Chyba, że ?   Los może popłynąć inaczej. Przecież Moskwa nie rządzi całym światem, są jeszcze np. Chińczycy, którym może będzie obojętne jakie treści będą nadawać w Polsce media, byle by tylko Polacy tyrali jak te mrówki nawet wyznając te swoje osobiste prawdy, te prawdy, za które zdawałoby się, gotowi byli setki lat oddawać życie.

Józef Polak

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 4
tagi: , , , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Samiec :

  W programie “Tomasz Lis na zywo” Towarzysz Tusk wypowiada sie ze matka zmarla mu w zeszlym roku , po katastrofie media publikowaly informacje ze Towarzysz Tusk powtornie leciec z Kaczynskim nie mogl poniewaz jego matka jak i Kaczynskiego matka “wyladowaly” w szpitalach . Czy to oznacza ze Towarzysz Tusk ma dwie matki?Jedna niezywa a druga chora w szpitalu ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • zosia :

  Tez ogladałam ten wywiad. Tusk jest dobrym i przygotowanym mówcą wie jak złe decyzje przekształcic w jedynie słuszne dla dobra Polski ale dlaczego…tego juz nie tłumaczy. Widocznie naród jest jeszcze na tak niskim rozwoju, ze nie jest w stanie zrozumieć ponaddziejowych motywów naszego przywódcy. I znowu mam poczuć się jak kretynka????!!!
  Z psychologicznego pkt widzenia tacy ludzie sa bardzo groźni i nie można im ufać !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters