Polska wychodzi z NATO – Bronisław Komorowski

Publikacja w serwisie: 12 June 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Bronisław Komorowski wygłosił orędzie do Polaków » CZEGO BOI SIĘ BRONISŁAW KOMOROWSKI » RMF: Terenu katastrofy pod Smoleńskiem nie ogrodzono bo nie chciała tego Polska. Komorowski: wszystko w porządku » Zagrożone kody NATO » Straciliśmy wiarygodność w NATO » Bronisław K. ostatniego dnia pełnienia funkcji marszałka Sejmu przyznał sobie 22 tys. zł nagrody » Belarus “invaded by NATO from Ukraine” » Szef NATO żałuje, że nie przyjechał na pogrzeb » Rosyjskie bombowce nad Bałtykiem: Zareagowały myśliwce NATO » Bronisław Wildstein, Lekceważący raport MAK » Bronisław Wildstein przedstawia – ostatni program » KOMOROWSKI: NOMINACJA W PIĄTEK » Kim pan jest, panie Komorowski?! » Seremet i Komorowski zabierają się za IPN » Komorowski podpisze pierwszą ustawę? » Komorowski: mam poczucie przykrości i żalu » KOMOROWSKI PODPISAŁ “ZŁOTE WETO” » JAK KOMOROWSKI OBWIESZAŁ ORDERAMI ROSJAN » RZĄD NIE CHCIAŁ POMOCY NATO » NATO honoruje generała Błasika » Komorowski, Sikorski, Tusk – nie kwestionują ustaleń MAK » Komorowski o szczątkach: to nie jest wielki problem » “Pomnik postawiony w wyniku nie kalkulacji” – Komorowski » Generał NATO zaniepokojony śledztwem smoleńskim » Komorowski – “Przyczyny katastrofy smoleńskiej są arcyboleśnie proste” » Komorowski: “Wyciągajmy wnioski z każdego raportu. Nawet chińskiego” » Program uroczystości na Placu Piłsudskiego. Głos zabiorą Komorowski, Tusk, Łopiński » Rotfeld: Gen.Gągor miał zostać Naczelnym Dowódcą Sił Zbrojnych NATO » Jacek Sasin: Niech Komorowski pokaże dokument, na podstawie którego przejął władzę » AWACS nad Polską » Wojciech Materski: Trudne sprawy między Polską a Rosją wciąż pozostają » “Putin interesuje się Polską, rozumie wasz kraj”-Dmitrij Babicz, rosyjski ekspert od polityki międzynarodowej Rosji » KOMOROWSKI LOBBOWAŁ ZA FIRMĄ OD TU-154 » Dlaczego Komorowski tak się śpieszy? » Sikorski nawarzył, Komorowski wychylił » Komorowski: zobaczyliśmy inny obraz Putina » “Bizantyjski orszak”? Komorowski kłamał w sprawie Smoleńska » Legalne szpiegostwo nad Polską » To nie Białoruś, to Polska Tuska » Prokuratura Polska czy Kolonialna? » Polska eksporterem gazu » Świat solidarny z Polską » Stronę polską pozbawiono dowodów » Polsko-polska wojna o pomniki » Koniec spektaklu “Pojednanie z Polską” » Ruskaja maszyna i polska wiarołomność » Polska przekazała uwagi do raportu MAK » Petelicki: Polska armia nie zdaje egzaminu » USA: polska odpowiedź na raport MAK-u przeszła bez echa » Nad Polską mogą latać samoloty rejsowe » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

W przeciwieństwie do lotnictwa tutaj jest tak, że im niższa lotność, tym lepsza sterowalność.

No ale są pewne granice, ta lotność szczególnie teraz pod wpływem stresu zaczyna być tak niska, że grozi paradoksalnie utratą sterowalności.

Ekwilibrystyka między lotnością a sterowalnością to trudna sztuka. – komentarz internauty

Oceń artykuł:
(1.73)
głosów: 30
tagi: , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • Balbi :

  I POWTARZAM WAM,ŻE NIE DOWIEMY SIE NIGDY PRAWDY GDY PREZYDENTEM ZOSTANIE KOMOROWSKI!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  Freudowskie przejęzyczenie czy kolejna wtopa niemyślącego Bronka?
  Oto c.d: Bronek jako prezydent „chciałby coś zrobić dobrego nie tylko dla siebie, Platformy, ale także dla Polski”.
  Czyż to nie piękne??

  “…dwie najważniejsze osoby w państwie zaczęły snuć przed kamerami
  i mikrofonami rozważania o konieczności wycofania polskiego kontyngentu z Afganistanu(…)
  Jeżeli tak wypowiadają się przywódcy państwa po śmierci żołnierzy to jest to jednoznaczny sygnał dla rebeliantów afgańskich, żeby atakować polski kontyngent i zabijać jak najwięcej. Żaden z polskich polityków sprawujących władzę nie posunął się do tej pory do czegoś takiego.

  Najpierw Tusk stwierdził, że najbliższym szczycie NATO w Lizbonie będzie chciał rozmawiać o zakończeniu polskiej misji w Afganistanie, choć na szczyty NATO do tej pory jeździł zawsze prezydent, a ten najbliższy ma się odbyć dopiero w listopadzie, a więc kiedy już będziemy mieli nową głowę państwa (i nie będzie nią przecież Tusk).

  Podchwycił to marszałek Komorowski, który wręcz stwierdził,że rozmawiał o tym z premierem Tuskiem parę dni wcześniej. Dodał przy tym ze swadą, że początek prezydentury to tzw. nowe otwarcie i on jako przyszły [UWAGA!:] prezydent „chciałby coś zrobić dobrego nie tylko dla siebie, Platformy, ale także dla Polski”.
  Przyznać trzeba, że lepszej definicji prezydentury Komorowskiego nikt by nie sformułował.

  fragment artykułu: TUSK I KOMOROWSKI TRACĄ KONTROLĘ
  Zbigniew Kuźmiuk dla Niezależna.pl, 13-06-2010 10:00

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  podaje zapomniany link:
  http://niezalezna.pl/article/show/id/35309

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • anna :

  Tak, to jest piękne, ale i przerażające. Komorowski to po prostu nielot umysłowy, człowiek w stopniu zdumiewającycm nieposiadający żadnej kontroli nad własnym umysłem i językiem. Nazwijmy rzecz po imieniu. To dureń.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  czyli, jak mowia jego nowi przyjaciele z kremla: durak;)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • zosia434 :

  hihi…Pani Ani zwierzątko określające Komorowskiego powinno znaleźć się w sondażu przeprowadzanym w tvn…
  trafne porównanie , pani Aniu, uśmiałam się do łez

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • marie2010 :

  Komorowski tm razem nawet nie jest smieszny, on jest NIEBEZPIECZNY

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • siewiernyj :

  Czy ktos wie na jakiej podstawie Komorowski objal urzad wypelniajacego obowiazki , od kiedy? data? godzina?, w jakim miejscu ( dziennik ustaw, monitor) zostalo to ogloszone, bo cos mam wrazenie, ze tylko w dzienniku telewizyjnym ( podobnie, jak dekret o stanie wojennym)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  Fragment godnego uwagi komentarza:
  “Komorowski i PO od dawna planują tworzenie sił zbrojnych UE a to kłóci się z naszą obecnością w NATO. Będzie to na rękę Niemcom, bo będą główną siłą w nowym sojuszu (w NATO to USA) no i oczywiście Platformie która jest rzeczniczką Niemiec i Rosji w Polsce. RadSik już przed rokiem oznajmił, że Rosja powinna być w NATO. Czyli nie sojusz Północnoatlantycki lecz nowy alians sił zbrojnych z Niemcami w roli głównej i możliwym zaangażowaniem Putina. Wpisuje się to doskonale w akcję torpedowania ściślejszego sojuszu Polski z USA (bazy). Zwracam uwagę: nie bagatelizować rzekomych wpadek Komuchowskiego, nie mylić ich z nieopacznie zdradzonymi planami.”

  Autor: Jermar, http://niezalezna.pl/article/show/id/35324

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Majka :

  - Kto ty jesteś?
  - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
  – Jaki znak twój?
  - Fałsz, obłuda!
  - A w co wierzysz?
  – w Tusku cuda!
  - Gdzie ty mieszkasz?
  - W polskim grodzie!
  - W jakim kraju?
  - Gdzie powodzie!
  - Czy Kraj kochasz?
  - Jak pieniądze!
  - A w co wierzysz?
  - Że porządzę!
  - Czyli wygrać chcesz wybory?
  - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
  - Cóż byś zrobił zatem chętnie?
  - Zniszczył Jarka dokumentnie!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • anka :

  Kompletna ignorancja. Jakbyście się choć trochę znali na polityce..;) i manipulacji to pewnie każdy by zauważył, o co biega. Wpiszcie sobie w google ‘projekt wyjścia z nato’ i Wam wyskoczy informacja, że Premier planuje jak najszybciej wycofać Polskie wojska z Afganistaniu, ale że taka operacja nie może odbyć się tylko na zasadzie wyjścia jedynie polskich żołnierzy, więc mają propozycję, żeby wyjść z nato! Kurde wyjść razem z wszystkimi wojskami NATO z Afganistanu. Naprawde to poruszenie, które tutaj następuje bez jakiegokolwiek sprawdzenia podawanych informacji jest wzruszające. Już nie mówiąc o tym, że powinno dać Wam do myślenia że wywiad jest ucięty! i to właśnie w tym momencie, w którym Komorowski mówi o wyjściu ‘z nato’. Skoro taki był sens całej wypowiedzi to czemu nie została udostępniona cała?? tu http://www.tvn24.pl/0,1660414,0,1,komorowski-i-tusk-obiecuja-wycofanie-z-afganistanu,wiadomosc.html jest więcej informacji. A popatrzcie w ogóle na nagłówek na tym filmie : KONIEC MISJI!, a nie żadne wyjście z Nato.

  A DO PANA, KTÓRY PYTA NA JAKIEJ PODSTAWIE Komorowski objął urząd.. Jeśli Pańska wiedza obywatelsko-społeczna (choć trudno uwierzyć, że ktoś nie wie rzeczy z poziomu wykształcenia ogólnego Wos’u!)jest na takim poziomie ze musi Pan pytać.., jeśli nie jest Pan zaznajomiony jeszcze do tej pory z Konstytucją (bo na takiej podstawie właśnie) to odpowiedź na resztę pytań jest już zbędna. Czytuję ten portal, bo uważałam, że można się czegoś dowiedzieć, ale widzę że tu nastroje tylko i wyłącznie przedwyborcze panują, a ja jak mam ochote na oglądanie kampani to sobie telewizor włączam:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Do Anki: po Twoiej wypowiedzi widac, ze bierzesz zupelnie doslownie IRONIE i SARKAZM. Niestety, Komorowski JEST KOMPLENTNYM IDIOTA, a to potwierdza miedzy innymi fakt, ze potrzebuje kogos takiego, jak Ty, aby TLUMACZYL jego wypwiedzi, bo sam najwyrazniej NIE POTRAFI JASNO OKRESLIC ICH SENSU.
  Co zas do obrania przez tego pana urzedu prezydenckiego, to wiedz Anko, ze oglosil sie P.O. prezydenta jeszcze zanim podano oficjana informacje o smierci, potwierdzona AKTEM ZGONU Prezydenta, wiec jesli znasz sie tak dobrze na Polskiej Konstytucji, to powinnas byla od razu zauwazyc, ze zrobil to troche przed czasem… Moze to wlasnie Twoj poziom wyksztalcenia ogolnego zatrzymal sie na lekcjach WOSu.
  Pozdrawiam i zachecam do refleksji.
  A.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  Zgadzam sie z Agnieszka w polowie (Komorow potrzebujacy “tlumacza”;) – w drugiej polowie zastanawiam sie jednak nad slowami niejakiego Jermara cytowanymi wyzej. Bo o tych sprawach byla juz mowa, ale jak zwykle w przypadku PO, dzieje sie to za kulisami i chylkiem.

  Kto jest w stanie powstrzymac ten koszmar i uratowac Polska Niepodleglosc? Kto moze byc godnym nastepca Prezydenta Kaczynskiego? Dla mnie jest tylko jeden, ktory gwarantuje odwage, brak prywaty i kontynuacje polityki tego, ktory potrafil – jak zaden inny polityk w dziejach powojennych – ruszyc na pomoc Gruzji, nie bojac sie, ze sie narazi kremlowi czy innym. Jak zreszta pisza rosyjscy dysydenci, dzieki temu byl naprawde w Rosji szanowany…
  Lech byl moim prezydentem, pierwszym wybranym. I nie moge Go odzalowac. Jest tylko jeden jego naturalny sukcesor, ktory nawet jesli nie jest idealem, jest dla mnie jedynym gwarantem wolnosci i niepodleglosci Polski.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • marie2010 :

  Niech mi ktos wytlumaczy jak to sie dzieje, ze tacy panowie jak Komorowski i Palikot zostaja poslami? A jezeli juz, to po co pchac ich wyzej? Banda Kolesiow!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • anka :

  Hahaha, Komorowski nie potrzebuje nikogo, żeby tłumaczył jeśli ludzie używają swoich mózgów:):). Powtarzam coś oczywistego i widocznego -> nagłówek mowi ‘koniec misji’, a nie wyjście z nato oraz wywiad jest ucięty. Co do tego, że Komorowski ‘powołał się’ przed zobaczeniem aktu zgonu nie mam najmniejszych wątpliwości, ponieważ na Akt Zgonu Prezydenta trzeba było trochę czekać (czyżbyś nie wiedziała Agnieszko, że trzeba tam podać przyczynę??:)). Za zachętę do refleksji dziękuję i nawet skorzystam:), właśnie robiąc to stwierdziłam, że Agnieszko pleciesz bzdury, gdyż wiadomość o śmierci Prezydenta była pierwszą jaka została podana, a Komorowski nie powołał się, czy obrał tylko proceduralnie, jeśli Prezydent ginie urząd dostaje z urzędu:). To znaczy nie musi go nikt powoływać, zaprzysiężać itepe. To jest też w Konstytucji:) jak wolność słowa:D. Zachęcam do lektury.

  A prawda jest taka, że nie macie nic do powiedzienia. Prowadzicie za to kampanie wyborczą i bardzo źle to świadczy nie tylko o ‘elektoracie’ PiSu, ale i o Kaczyńskiego sztabie wyborczym. Skoro tacy ludzie jak Wy muszą kampanie mu fundować to musi być bardzo cienko:):). Pozdrawiam serdecznie wszystkich paranoidalnych. PS chciałabym zaznaczyć, co być może nie do wszystkich dotrze od razu, że taki właśnie sposób wypowiedzi elektoratu (mam na myśli różne wyzwiska-co z psychologicznego puntku widzenia świadczy o tym, że nie ma Pani, Agnieszko merytorycznych argumentów do rozmowy i musi się Pani uciekać do takich tanich sztuczek) skutecznie zniechęca bardzo dużą część społeczeństwa ludzi jeszcze niezdecydowanych to tego by się na Kaczyńskiego jednak zdecydować:) Jakość to się nazywa:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • anka :

  odsyłam w każdym razie Panią Agnieszko do Konstytucji Art 131, punkt 2:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Widze, ze jestes, Anko, bardzo zdeterminowanym elektoratem pana Komorowskiego. I ze odrobilas zadanie domowe – wglad w paragrafy.
  :)
  Co do wiadomosci o smierci Prezydenta, owszem, zostala podana szybko, ale NIE BYLA POTWIERDZONA (razem z ta wiadomoscia byly podawane tez i inne – o trzech rannych, o 132 osobach na pokladzie, nie wspominajac juz o falszowaniu godziny zdarzenia, ktora do tej pory pozostaje MISTERUM). Komorowski nie poczekal ani sekundy z odczytaniem tych kilku beznamietnych linijek, w ktorych to przejmowal FUNKCJE PREZYDENTA. POWINIEN POCZEKAC DO OFICJALNYCH WIADOMOSCI! PO CO TEN POSPIECH, SKORO I TAK WSZYSTKO CZEKALO NA NIEGO “Z URZEDU”?? NAWET NIE POTRAFI DOBRZE GRAC!
  ..I ciag dalszy tez znamy – posypaly sie ustawy za ustawami… To tylko POTWIERDZA FAKT, ZE JEST TO USURPATOR – MARIONETKA, a jego glowna rola polega na PRZECHWYCANIU JAK NAJWIECEJ WLADZY. Czlowiek ZERO, bez programu, bez kultury, bez WIEDZY.
  Skoro tak bardzo podkreslasz, ze “MY” nie mamy nic do powiedzenia, to chyba nie powinnas az tak sie bac i atakowac (prawie w stylu Palikota)PIS. W mojej wypowiedzi nie bylo niczego, co swiadczyloby o tym, ze prowadze kampanie wyborcza, czego tez nie robilam.

  Merytorycznych argumentow “MY” mamy od groma – dostarcza nam ich zycie od czasu tragedii pod Smolenskiem, jak rowniez pan Komorowski&Co. Czyli chyba.. “WY” (dobrze zrozumialam ten podzial w Twojej wypowiedzi?)

  A co do Kaczynskiego, to ja nie mam obaw – prawda zniecheca tylko ludzi pewnego pokroju, i nikomu nie zalezy na takim elektoracie.
  Widze, ze na PEOWCOW PADL STRACH! I sie z tego ciesze!

  W oczekiwaniu na kolejne wpadki intelektualisty gajowego, z pozdrowieniami – Agnieszka

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Kontynuujac ten watek, warto tez zobaczyc Dziennik Ustaw nr 58:

  10 kwietnia
  pozycja 368: publikacja Rozporzadzenia MARSZALKA SEJMU wykonujacego obowiazki Prezydenta RP w sprawie wpowadzenia zaloby narodowej n aterytorium RP

  i porownac z Dziennikiem Ustaw nr 61

  13 kwietnia
  Dz. U. nr 61
  pozycja 376: Rozporzadzenie PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ zmieniajace rozporzadzenie w sprawie wprowadzenia zaloby narodowej na terytorium RP

  Hmmm…. Pierwszy “glupi blad” ???

  W momencie, kiedy Komorowski oglszal zalobe narodowa, nie zostala jeszcze formalnie stwierdzona smierc Prezydenta. A zrobil to na pewno kolo 14.00. Cialo Lecha Kaczynskiego zostalo odnalezione po 16.00, a Jaroslaw Kaczynski zidentyfikowal brata po 23.00.

  Zostal wiec spełniony warunek określony w art. 131, ust. 2 pkt. 1 Konstytucji RP?

  Mysle, ze nie.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  Komorow zlamal prawo konstytucyjne wpadajac do Belwederu i samozwanczo oglaszajac sie p.o. prezydenta ZANIM ogloszono akt zgonu. To mowi samo za siebie. Jego zalobne OREDZIE do Narodu wisialo na portalu TVP od godz. 5.57 rano dnia 10 kwietnia 2010. Bylo gotowe przed katastrofa??? O co najmniej “wieszczych” zdolnosciach marszalka slyszymy w zw. z wywiadem sprzed roku, gdzie mowi, ze moze “Prezydent bedzie gdzies lecial i to sie wszystko zmieni”…

  Wszystkie informacje zawarte na tym portalu prowadza nieuchronnie do okreslonych wnioskow. Osobiscie nie naleze do zadnej partii, czesc moich przyjaciol do niedawna popierala PO, dopoki im sie oczy nie otworzyly. To po prostu SZOK – nagle “wladza”, jak za najciezszego stalinizmu, oglasza przyjazn i pojednanie polsko-rosyjskie w dniu Tragedii, kierujac wiernopoddancze zaklecia do Putina. Od pierwszej chwili oficjalne media podchwytuja ruska propagande i pomowienia, jakby nie mialy wlasnego glosu (wielu z nas zrozumialo, ze nie maja i nigdy nie mialy). Setki tysiecy ludzi zaczyna pojmowac, ze bylismy przez lata OSZUKIWANI, a za naszymi plecami dzialy sie rzeczy decydujace o losach Polski i naszej NIEPODLEGLOSCI.

  Jesli wiec na tym portalu pojawiaja sie odniesienia do wyborow, to dzieje sie to dlatego, ze chcemy PRAWDY (i jak mniemam, Niepodleglosci wlasnie). Do tego potrzeba m.in. wolnosci slowa, ktora zagwarantowac moze nam tylko prezydent opozycyjny wobec “partii rzadzacej”, zaklamujacej wszystko, dokonujacej w bialy dzien zamachu nie tylko na IPN, nie tylko na najwazniejsze funkcje w panstwie oraz media publiczne (grozi nam telewizja propagandy pod egida lisa, ktory pare dni temu napisal jako nowy szefuniu “wprost” “czy leci z nami pilot” – w zywe oczy, wbrew wszelkim przeslankom, oskarzajac naszych Pilotow).

  Od 10 kwietnia czytam wolnemedia.pl i niezalezna. I popieram w 200% redaktora Sakiewicza – Jarek Kaczynski jest jedynym gwarantem zachowania naszej niepodleglosci. Mam slabosc do Korwina-Mikke, jednak wiem, ze tylko J.K. moze powstrzymac daleko juz posunieta degrengolade polskiej polityki

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • czesio :

  Aniu po twoich bazgrołach widzę ze nie masz pomysłu na konkretny komentarz tylko czepiasz się ludzi i bronisz Bronka jak swojego ogonka. Zacznij myśleć trochę i popatrz co oni “PO” robią z naszym krajem chyba że ty też masz sierp i młot w paszporcie. A jak nie pasują nasze myśli i poglądy to wypad na inne forum bardziej komunistyczne. I powodzenia życzę. A Komorowski to gbur i fałszywiec, poza tym nawet nie wie do końca co ma mówić jak mu na kartce nie napiszą. Proszę trochę prawdy. http://www.youtube.com/watch?v=rJYrvs7sUZI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • czesio :

  Brawo “mik” :) niezłe masz up ode mnie. Ucz się Aniu ucz jeszcze nie jest za późno i dla takich jak Ty, tez możesz tak pięknie pisać może cię klawiatura w paluszki nie poparzy od prawdy.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Brawo dla wszystkich! Juz niedlugo te wszystkie POlszewiki odpowiedza za to, co wyprawiaja. Tak trzymac!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  Dzieki, Czesiu – i vice versa:)
  Zajrzyjcie na kataryna.salon.24.pl – w komentarzach pod obecnym postem (“do zobaczenia w sadzie”) znajdziecie SUPER ZDJECIE. Jesli Admin tam zajrzy, moze je zamiesci w galerii?
  Warto.
  Pozdrowienia, w tym dla Agnieszki:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • anka :

  no i widzicie:) nie zrozumieliście:). Ja nie jestem za Komorowskim:), ja jestem niezdecydowana, ale po tym co widzę to naprawde się przerażam. Chodziło mi o czystą manipulację, której się poddaliście po obejrzeniu tego filmu i wiem, że mam rację. Ciekawe co powiecie jak nie wyjdziemy z Nato?? na pewno znajdzie się jakieś wytłumaczenie.

  Zadania domowego nie odrabiałam i nie muszę odrabiać. Konstytucję znam, bo wiąże się to z moim wykształceniem:).

  Aktu Zgonu się nie ogłasza, Akt Zgonu dostaje najbliższa rodzina od lekarza, który zgon stwierdził, razem z przyczyną. Co najwyżej można podać do publicznej wiadomości, że Akt Zgonu został wystawiony. W wypadku takiej ilości ludzi jaka tam zginęła trochę to trwało, a i sekcje zwłok musiały zostać przeprowadzone do stwierdzenia przyczyny.

  Ciało Prezydenta zostało odnalezione jako pierwsze (dziś już to wiemy, co nie znaczy, że wtedy zostało to ujawnione od razu) dlatego, że w marynarce miał umieszczony czip, który pozwalał na szybką lokalizację. Już nie wspominając o tym, że Państwo nie macie pojęcia (bo przecież nie wszystko trafia od razu do opinii publicznej) czy Komorowski nie dostał oficjalnej informacji wcześniej niż podały ją media. Naprawde sądzicie, że czas w którym mówią o rzeczach w tv jest oficjalnie czasem w którym Komorowski o tym czy o tamtym się dowiedział?? Znaczy ważne osoby w państwie dowiadują się o takich sytuacjach z telewizjii tak? Bo nie jestem pewna czy dobrze rozumiem.

  Jedno natomiast mam do zarzucenia. Jestem jak Wy za ujawnieniem prawdy o tym zdarzeniu i dlatego czytuję ten portal. O tym, że prowadzicie kampanie wyborczą świadczy to, że zamiast o zdarzeniu skupiacie się na wieszaniu psów na Komorowskim oraz na ludziach, którzy się z tym nie zgadzają. Jak ja na przykład. Już nie wspominając, że tu się partyjni tylko mogą udzielać, bo resztę się wyprasza (i jeszcze do mnie czy ja mam sierp i młot w paszporcie:)) tożto dopiero komunizm jest. My mówimy co chcemy, a opozycja niech siedzi cicho, a najlepiej wypad, na księzyc. Robicie wirtualny Katyń III??

  Ja nie będę głosować na Komorowskiego. Zastanawiałam się czy nie głosować na Kaczyńskiego właśnie, ale jeśli mam należeć do takiego kręgu, który ma tyle do powiedzenia co ’spieprzaj dziadu’, byłoby mi wstyd po prostu. Swoje poglądy polityczne i na zarządzaniem krajem mam, ale nie o tym ja prowadzę rozmowę (Wy owszem chcielibyście zawiesić mi na uszach co to Komorowski i platforma wyprawia, jakby to była moja wina, albo jakbym ja była z PO- żenada), rozmowa była o konkretnym filmie i manipulacji.

  Podstawą każdej kampani wyborczej jest przekonać tych, którzy są jeszcze niezdecydowani, a Wy takich ludzi właśnie odstraszacie. Udanej kampani życzę w każdym razie, ale ja wybierać nie będę, bo nie ma czego.

  Pozdrawiam

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  @ MIK:

  zdjecie naprawde dobre – tez jestem za dodaniem do galerii!

  pozdrowienia z Rzymu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Z przegladu prasy – warto przeczytac:

  http://niezalezna.pl/article/show/id/35431

  A.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • iwona37 :

  aniu-Kaczyński nie miał żadnego czipa w marynarce. Ale żal mi tu wielu-ja nie jestem za Komorowskim ale nie jestem także za Kaczyńskim,dla mnie zginęli LUDZIE-96 osób!!!! A koledzy i koleżanki zamiast dążyć do wyjaśnienia tego mordu skaczą sobie do oczu jak nasi politycy zamiast skupić się na ważnych,istotnych sprawach.Tam zostali zamordowani mężowie,ojcowie,żony,matki…itd…itp Jak czytam niektóre komentarze,to wstyd mi za Was…Przecież najważniejszą sprawą jest dążenie do prawdy!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • RITA :

  Właśnie chodzi o prawdę i o to żeby ci którzy maczali w tym palce za to odpowiedzieli a nie dalej bezkarnie mordowali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters