WSI w śledztwie smoleńskim

Publikacja w serwisie: 17 June 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » W śledztwie smoleńskim są luki. Napotkaliśmy istotne przeszkody » Ponad 360 świadków przesłuchanych w śledztwie smoleńskim » “Nasz Dziennik” ujawnia: Dowódca amerykańskich Sił Powietrznych w Europie gen. Roger Brady oferuje Polsce pomoc w śledztwie smoleńskim » FSB TRZYMA ŁAPĘ NA ŚLEDZTWIE » “Taka osoba absolutnie nie powinna brać udziału w tym pozorowanym i manipulowanym śledztwie” » Rosja nie jest wiarygodna w tym śledztwie – Mariusz Pilis, reżyser filmu “List z Polski” » Lista pokrzywdzonych w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej liczy ok. 160 osób i instytucji – Rodziny ofiar proszą o spotkanie z komisją Millera » Kto i co robił na smoleńskim “Korsarzu” » FSB z karabinami w smoleńskim hotelu » Buzek: PE nie zajmie się smoleńskim śledztwem » Generał NATO zaniepokojony śledztwem smoleńskim » Były doradca Putina w parlamentarnym zespole smoleńskim » Pierwotne zeznania nie będą brane pod uwagę w polskim śledztwie. Jak to możliwe? » List Komitetu Społecznego na rzecz budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego i 95 ofiar katastrofy pod Smoleńskim » TVP1 – „Bronisław Wildstein przedstawia” – rodziny ofiar o śledztwie; prof. Andriej Iłłarionow » Rosja pomogła w śledztwie Rosja pomoże w walce z powodzią … » Piloci rozprawiają się ze stenogramem » Nikt nie chce wziąć odpowiedzialności » Major Protasiuk: “Nie siadamy” » Zarzuty na ślepo » Dlaczego szumi w czarnych skrzynkach tupolewa? » To był wyrok śmierci dla Tu-154 » 10 kwietnia: średni stopień zagrożenia » Największym błędem polskiego rządu było oddanie śledztwa MAK » Branka smoleńskich rodzin na zeznania » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

WSI nadają ton narracji w sprawie katastrofy prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem – twierdzi “Nasz Dziennik”.

Major Michał Fiszer chętnie spekulujący w mediach na temat przyczyn katastrofy prezydenckiego samolotu – to funkcjonariusz Wojskowych Służb Informacyjnych – podaje gazeta. W rozmowie z “ND” major przyznaje, iż od 1997 r. pracował w WSI, w Oddziale Łącznikowym Biura Ataszatów Wojskowych. Fiszer zaznacza, że nigdy nie byłem oficerem operacyjnym WSI i niczego ze swojej przeszłości nie ukrywa.
Praca Fiszera dla WSI trwała trzy lata. W tym czasie przez rok pełnił on funkcję obserwatora wojskowego w Iraku i Kuwejcie. Po przejściu do rezerwy w 2000 r., major często występował w mediach jako “niezależny ekspert”. Fiszer zaangażowany był w ostatnim czasie w obronę szefa MON Bogdana Klicha.
Michał Fiszer przedstawiany jest w mediach jako były pilot.

Niezależna.pl (mem/”Nasz Dziennik”)

Oceń artykuł:

tagi: , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters