SMOLEŃSK 10/4/10 – PRÓBA PODSUMOWANIA NA DZIEŃ 26.06.2010

Publikacja w serwisie: 30 June 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » SMOLEŃSK 10 kwietnia 2010 – podsumowanie na dzień 9.07.2010 » Pseudoraport – próba podsumowania » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » Niebo nad Smolenskiem dzien po katastrofie prezydenckiego samolotu » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » Tęsknimy! Ku pamięci Załogi TU-154 – Smolensk 10.04.2010 » Ewa Błasik – Raport MAK to Haniebna próba szkalowania pamięci mojego męża » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » APEL ANDRZEJA MELAKA KATASTROFA SMOLEŃSK 2010 » [ENGLISH] Smolensk 2010 – PLANE CRASH RESUME » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » Próba otrucia to nie zbrodnia » Nowa próba katyńska » Smoleńsk. Przyczynek do tragedii. » Smoleńsk – hipoteza zamachu – argumenty w pigułce V2 » GAZPROM – wybory – Smoleńsk » Questions regarding Smolensk air crash » Smoleńsk: Dziewiętnaście minut po 8.41 » Turowski – Jakimiszyn – Smoleńsk » Misja specjalna 16.06.2010 » Ocenzurowane “WIADOMOŚCI” TVP z 23-04-2010 » Sejm nie może nie pytać o Smoleńsk » SMOLEŃSK: ZNIKAJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE » Smoleńsk nie miał danych o przylocie Tu-154? » Stenogram konferencji prasowej MAK z 19.05.2010 » SMOLEŃSK: NOWY ŚWIADEK, NOWE FAKTY » Smoleńsk – to mógł być zamach – argumenty w pigułce » APEL STOWARZYSZENIA RODZIN KATYŃ 2010 » Prezentacja przedstawiona podczas wysłuchania w Brukseli 7.12. 2010 » Misja Specjalna 21.09.2010 – Katastrofa Polskiego Tu-154m [1/2] » “KATYŃ 2010″: PRZEKAZAĆ WRAK SAMOLOTU POLSCE » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » W jakim stanie i miejscu znajdował się kokpit Tu-154 po katastrofie 10 kwietnia ub.r. na lotnisku Smoleńsk Siewiernyj? » Generał KGB, BBN i Smoleńsk » Smoleńsk w Kongresie USA » CYNICZNI 2010 » Smoleńsk w wersji niedociekliwej » Smoleńsk. La teoria di un complotto » Smoleńsk – zaniedbania i przyczyny » Smoleńsk – nowe fakty » Smoleńsk to morderstwo z premedytacją? » Hiszpania w nagrodę za Smoleńsk » Smoleńsk: niewygodne fakty » Smoleńsk – tło długofalowej strategii (1) » Co ma Smoleńsk do wyborów prezydenckich? » Wildstein Przedstawia – 12.09.2010 » Misja specjalna (2/3) – 12.05.2010 » TVN 24 – Hieną roku 2010 » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

1/ Poprzez zorganizowanie odrębnych obchodów katyńskich: 7.04 i 10.04 udało się wystawić prezydencki Tu-154 na zamach w dniu 10.04. Ze strony Polski aktywne tu były środowiska dawnego układu WSI (środowisko wojskowo-biznesowo-polityczne związane z układami PRL, które usiłowali rozbić i w dużej mierze udało się to Macierewiczowi i L.Kaczyńskiemu). Ślady działalności ludzi powiązanych z WSI ukazuje tekst „Gruppenfuhrer KAT” . Umoczeni są zarówno Tusk jak i Komorowski. Istnieją istotne ślady wskazujące na powiązanie zamachowców (FSB/KGB) z grupą interesu w Polsce blisko związaną z rozwiązanymi WSI (Komorowski jeszcze jako Minister Obrony Narodowej był blisko związany z tym środowiskiem).

2/ Zamachu dokonała Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB – następczyni KGB – następczyni NKWD). Dokonano tego poprzez zakłócenie sygnałów nawigacyjnych samolotu (fałszywe radiolatarnie plus meaconing sygnału satelitarnego GPS), działalność fałszywego kontrolera lotów (przejęcie kanału komunikacji z samolotem przez FSB), który przekazywał pilotom fałszywe informacje wiodące samolot ku katastrofie oraz prawdopodobnie wybuch bomby termobarycznej (paliwowo-powietrznej) w końcowej fazie lotu lub przy uderzeniu samolotu w ziemię.

3/ Strona polska pozostawiła wyjaśnianie przyczyn katastrofy stronie rosyjskiej, komitetowi MAK, na którego czele stoi generał KGB Tatiana Anodina. Strona polska mogła na bazie istniejących regulacji żądać wyjaśniania przyczyn przez siebie lub przez komisję międzynarodową, ale tego nie zrobiła. Umoczeni są tutaj m.in. Edmund Klich, Tusk, Komorowski. Wszystko po to, by storpedować możliwość wykrycia sprawstwa przez FSB/KGB oraz zatuszować polski ślad zamachu.

4/ W okresie po katastrofie w sposób bardzo agresywny media przekazywały i utrwalały wśród społeczeństwa rosyjską wersję – “winni są piloci i naciski na nich”. W jej propagowaniu byli aktywni różnego rodzaju pseudoeksperci (tzw. przekaźniki) i niektórzy dziennikarze, a potem ci którzy niewiele rozumieją, ale przekazują dalej (tzw. rezonatorzy).

WNIOSKI:

A/ Smoleńsk 10/4/10 to Katyń-2, mord polityczny. Tak jak motywem przy Katyniu-1 było osłabienie sił patriotycznych Państwa Polskiego, tak przy Katyniu-2 jest podobnie. Zgładzenie L.Kaczyńskiego (głównego przeciwnika politycznego Rosji w rosyjskiej strefie wpływów), zgładzenie generalicji (głównych przeciwników i blokerów dla odrodzenia się wpływów WSI), zgładzenie wielu innych osobistości życia publicznego (kojarzonych z nurtem patriotycznym, niepodległościowym; zwolenników dekomunizacji, czyli odcięcia agentury WSI/GRU od wpływów biznesowo-politycznych współczesnej Polski).

B/ Umoczeni są Arabski, Tusk, Komorowski, a w niesławie pozostaną wszyscy ci, którzy zablokowali w Sejmie uchwałę za powołaniem niezależnej międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy. No cóż, wygląda to na drugą Targowicę, ale można żywić nadzieję, że jeśli dzisiaj wyjawienie prawdy zostanie zablokowane, to w przyszłości i tak wyjdzie ona na jaw (Rosjanie przez 50 lat nie przyznawali się do Katynia-1 i można przyjąć, że przez kolejne 50 lat nie przyznają się do Katynia-2, chyba że… nie uda się teraz Tuskowi i Komorowskiemu stłamsić śledztwa polskiej prokuratury, a otoczenie międzynarodowe i polityka USA będą przychylne, by postawić Rosję pod murem – ale obecnie trudno na to liczyć).

C/ Tusk i Komorowski nie są patriotami, a Trybunał Stanu powinien wobec nich wypowiedzieć się co do zarzutu o zdradę stanu. Inne osoby stojące za wystawieniem prezydenckiego Tu-154 na zamach w dn. 10.04 (np. Arabski opisany w Gruppenfuhrer KAT), osoby lobbujące za pozostawieniem śledztwa stronie rosyjskiej oraz mataczące w śledztwie powinny być zdecydowanie postawione w stan oskarżenia i/lub poddane obserwacji przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego.

źródło: http://smolensk-2010.pl/2010-06-28-ekspertyzy-milcza-o-amunicji.html?cid=3862

autor: DMS

Oceń artykuł:
(4.50)
głosów: 8
tagi: , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters