Czy Lech Kaczyński ma krew na rękach?

Publikacja w serwisie: 06 July 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Lech Kaczyński – Akt zgonu nr 923 » LECH KACZYŃSKI W ŚMIERTELNEJ PUŁAPCE » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Robert Pazik kontra śp. Lech Kaczyński » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Okoliczności lotu 10 kwietnia w rękach komisji Millera » Dlaczego zostawiliście śledztwo w rękach ludzi rodem z KGB? » Lech Wałęsa: to żniwa dla wiecznych spiskowców » PREZYDENT LITWY: KACZYŃSKI NIE ROZKAZYWAŁ PILOTOM » Jarosław Kaczyński – Przesłuchanie w prokuraturze wojskowej » Lech Wałęsa: Ja im dziś wybaczam, ale oni mi już nie wybaczą » Lech i Maria Kaczyńscy spoczną w jednym sarkofagu » Lech Wałęsa: powinni “strzelać, żeby odstraszyć” » Jutro Jarosław Kaczyński zostanie przesłuchany przez prokuraturę w sprawie telefonu śp. Lecha Kaczyńskiego » Kaczyński wczoraj i dziś » “Źródłem decyzji był Kaczyński” » Background about Kaczynski activity » Genitalia tak, Kaczyński nie – Mirosław Kokoszkiewicz » Kaczyński: akcja policji to fortel » Jarosław Kaczyński o katastrofie pod Smoleńskiem » Jarosław Kaczyński nad trumną brata » L. Kaczyński w Gruzji: jesteśmy tu po to, by walczyć » Jarosław Kaczyński w rozmowie z Blogpress.pl » Jarosław Kaczyński: nie straszcie nas wojną » Nie ustają protesty. “Kaczyński na Powązki” » Sławomira Skrzypka pożegnał Jarosław Kaczyński » Jarosław Kaczyński zidentyfikował ciało brata » JAROSŁAW KACZYŃSKI: RAPORT MAK TO KPINA Z POLSKI » L’omicidio di Kaczyński é nello stile di Piutin » Jarosław Kaczyński dla Salon24: Czas porozumienia » Jarosław Kaczyński – Smoleńsk to tysiąc afer Rywina » [English] Romanian Global News: Both Brothers Kaczyński Were to Die » Jarosław Kaczyński nie pojawił się na odsłonięciu pomnika ofiar katastrofy » Jarosław Kaczyński: Rząd Tuska zachowuje się jak wystraszony piesek » Jarosław Kaczyński: Informacje rządu miały charakter wyraźnie zamierzonej prowokacji » Jarosław Kaczyński: Rozmawiałem z bratem 15 minut przed katastrofą. Nie było najmniejszych oznak niepokoju » EKSPERCI BARDZO OSTRO O SŁOWACH PREZESA PIS WS. KATASTROFY: “Jarosław Kaczyński tego nie pojmie. Choćby chciał” » 68 przypadków smoleńskich » Po nas choćby potop » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

takie metody na szeroką skalę stosowała sowiecka służba bezpieczeństwa. Eliminowano człowieka, ciało wrzucano do dołu z wapnem, a później z radością ogłaszano, że pijany spadł ze schodów

24 godziny nie minęły od zwycięstwa Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich, a już jego partyjny kumpel Janusz Palikot sprawdza, jak daleko może się posunąć w swojej bezczelności. Myślę, że nie chodzi tylko o ‘neoubecką’ taktykę politycznej rozgrywki, czego Palikota świetnie nauczono. Wydaje się, że mamy do czynienia z bezkarnością – polski rząd zawłaszcza dowody w sprawie Smoleńska i pozwala jednemu z liderów koalicji rządzącej pomawiać tragicznie zmarłego prezydenta RP.

Nie chce się na ten moment angażować w dyskusję, jaki elektorat chce pozyskać Platforma Obywatelska – sytuacja klaruje się na naszych oczach, więc każdy może wyciągnąć sobie wnioski sam. Wolę zająć się meritum.

Otóż takie metody na szeroką skalę stosowała sowiecka służba bezpieczeństwa. Eliminowano człowieka, ciało wrzucano do dołu z wapnem, a później z radością ogłaszano, że pijany spadł ze schodów. To mniej więcej robi Palikot – uprawia skandaliczny spektakl, bo może sobie na to pozwolić. Dowodów nie mamy, rząd pod rękę z Rosjanami je zaaresztował do odwołania  – teraz mogą sobie oskarżać bezpodstawnie każdą z 96 ofiar.

Osobiście uważam, że skoro atak wymierzony jest w opozycję i obliczony na stanowczą reakcję, to najlepszą rzeczą byłoby wytoczenie Palikotowi procesu przez Martę Kaczyńską tuż po wygaśnięciu mandatu tego pseudoposła. Po co opozycja ma się mieszać w tę rozgrywkę. Sprawy o bezpodstawne oszczerstwa wygrywa się dość szybko.

http://www.tu154.eu/index.php/archives/2443

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 3
tagi: , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • gaspardo :

  Moim zdaniem Palikota trzeba ignorować. Te jego prymitywne akcje obliczone są zawsze na wywołanie skandalu. On na liczy, że będzie o nim ciagle głośno. Ponieważ duża część pismaków tylko czeka na coś bulwersującego, to natychmiast idzie to szeroko w eter. W ten sposób Palikot promuje siebie i przy okazji swoją partię. Za rok wybory, a ludzie głosują tylko na osoby im znane.
  A ponieważ agresywnie atakuje osoby, które mają w społeczeństwie wyraźnych przeciwników (np. ŚP Lech Kaczyński, kler) znajdą się tacy, którzy będą przyklaskiwać i wyć z zachwytu, jak to Palikot mocno przywalił i oczywiście słusznie.

  Odmienne poglądy przy minimum ogłady zawsze można wyrażać w cywilizowany sposób. Żywię nadzieję, że w Polsce większość społeczeństwa jednoznacznie negatywnie ocenia chamstwo i agresję. Dlatego zaryzykuję twierdzenie, że im więcej Palikota w środkach przekazu tym niższe słupki poparcia dla PO, bo obok rosnącej liczby zwolenników Palikota rośnie też elektorat negatywny.
  Uważam, że należy traktować Palikota tak jak na to zasługuje tj. jak osobę z zaburzeniami psychiki. Izolacja od zdrowych plus obojętność na odrzucające zachowania. W żadnym wypadku nie okazywać zainteresowania i nie odpowiadać agresją. Palikot właśnie na to liczy.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Inka :

  gaspardo masz rację, ale nie zaprzeczę, że krew mi się gotuje kiedy go słyszę. I nie chodzi tutaj personalnie tylko o tego pana, ja w ogóle nienawidzę chamstwa. Jestem na nie uczulona. Wg mnie to są ludzie reprezentujący nasz kraj i powinni umieć się zachować i wypowiedzieć. “Dokopać” można nie używając słów niecenzuralnych i tak powinno być. Wielkiej przyjaźni pomiędzy ugrupowaniami nie przewiduję, ale myślę, że kultura powinna obowiązywać, chyba, że panowie takowej nie posiadają na co wskazywałyby ich wypowiedzi.
  Dodam jeszcze, że Pan Kaczyński niejednokrotnie obrażany nigdy nie odpłacił chamstwem za chamstwo i za to też Go szanuję.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  Palikot:
  Typowy prowokator i krzykacz, ktoremu pozwalaja na taki a nie inny profil “polityczny”. To jest jego rola. Nazwalabym go alter ego calej tej partii, a szczegolnie osob na swieczniku – dzieki takim, a nie innym szatom moze powiedziec to, czego tym “powazniejszym” politykom nie wypada… Klasyczny chwyt na pozyskanie dna spolecznego. Ma role przesmiewcy – arlekina (niskie pochodzenie spoleczne, zero kultury, etc.). Ta maska pozwala mu toczyc swe blazenady i uprawiac prowokacje.
  Ale, powtarzam, jego jedyna racja bytu jest wlasnie funcja drugiego oblicza “szacownego” X i Y. Czyli jest nosnikiem hasel, ktore wyjsc moga jedynie z jego ust, ale tak naprawde sa autorstwa tych “szacownych”, ktorzy nie moga wyciagnac wobec niego zadnych kosekwencji, bo byloby to tylko i wylacznie…trzaskanie siebie samego po gebie.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Magdalenka :

  On też świetnie spełnia rolę “odwracacza uwagi”od rzeczy istotnych.Da mu się wibrator do łapy i społeczeństwo zaaferowane przez tydzień chodzi…i tak ma być.Niech o nim mówią,myślą,niech się wściekają i krzyczą byleby zajęli czymś umysły,a reszta zrobi się sama.
  Żenada….nie powiem bo sama jak go widzę to delikatnie mówiąc niesmak mi się robi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • mik :

  w zw. z powyzszym polecam goraco ten tekst (koniecznie z komentarzami ponizej) –
  http://blog.rp.pl/wildstein/2010/07/05/po-%E2%80%93-pojednanie-%E2%80%93-polikot/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Agnieszka :

  A moze go zacytujemy, bo naprawde warto:

  PO – POjednanie – POlikot

  Świński ryj dał kolejny popis. O ile jednak nie warto się zajmować gumowym penisem, to wiceszefem klubu rządzącego ugrupowania przejmować się musimy

  Miło uśmiechnięty premier Donald Tusk, który jednakowoż potrafi pojechać Palikotem, co zademonstrował w ostatniej kampanii, rozkłada ręce: Janusz Palikot czy Stefan Niesiołowski to niezależni ludzie. Prominentni dziennikarze się wzruszają: jeszcze jeden kłopot na głowie premiera.

  Jesteśmy ewenementem na skalę światową. Publiczne wystąpienia osób zajmujących najważniejsze funkcje w partii nie mają z tą partią żadnego związku. W rzeczywistości nie tylko ponosi ona za nie odpowiedzialność, ale zgodnie ze zdrowym rozsądkiem uznać trzeba je za istotny element jej strategii. Wyzwiska i pomówienia pod adresem nieżyjącego prezydenta to początek “polityki pojednania”, którą, przy wsparciu dominujących mediów,proponuje nam PO. Bezpośrednio po katastrofie smoleńskiej, bez śladu uzasadnienia, pojawiły się sugestie, że doprowadził do niej Lech Kaczyński. Robili to politycy PO i sprzyjające im media ze szczególnym uwzględnieniem “Gazety Wyborczej”; na forum międzynarodowym insynuacje te rozpowszechniał reżyser Andrzej Wajda, członek komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego. Ten, który wezwał do wojny domowej.

  Dobry wynik Jarosława Kaczyńskiego wywołał przerażenie wśród jego przeciwników. Jedyna odpowiedź, którą znajdują na proces mogący doprowadzić ich do utraty władzy, to zamurować podział kraju na obecnym poziomie. Trzeba wykopać maksymalnie głęboki rów między Polską Komorowskiego a Kaczyńskiego, aby przejście z jednej do drugiej okazało się nieomal niemożliwe. Trzeba wywołać obopólną nienawiść. Obelgi świńskiego ryja dlatego skierowane są przeciw nieżyjącemu bratu prezesa PiS, aby łatwiej go sprowokować. Każda odpowiedź Kaczyńskiego stanie się przedmiotem głębokiej troski mediów, które odkryją w nim pokłady agresji. A gumowy penis? Przecież coś takiego trudno traktować poważnie.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Magdalenka :

  Tekst dobry,komentarze…poniektóre jeszcze lepsze:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • rafal35 :

  Krew na rękach Palikota.
  http://blogpress.pl/node/4892
  (..)
  Istnieje hipoteza, że są naoczni świadkowie, którzy widzieli, że latorośl Palikotów nie była w ogóle zainteresowana ratowaniem ojca i widząc konającego go, oddaliła się czym prędzej.
  Niestety wyrzuty zakrwawionego sumienia Mariana Palikota wpędziły go w zabójczy nałóg i przysporzyły wstydu całej rodzinie. Wstyd był tak wielki, ze rodzony syn wolał dać umrzeć ojcu niż słuchać opowieści o zbrodniczej przeszłości ojca i jego pijaństwie.
  Wiele lat później tak poseł pisał o wzajemnych stosunkach z ojcem „Mieliśmy trudny kontakt. Nie obyło się bez konfliktów (..) Nie przeprowadziliśmy ze sobą tej najważniejszej rozmowy.”
  Marian Palikot: kim był?
  http://blogmedia24.pl/node/11990
  Czeslawa Palikot, matka posla: Syn jest czlowiekiem wierzacym, ale

  Boga nigdy do polityki nie miesza. Bo tego go uczylam.
  Jesli ktos go nie powstrzyma, grozi mu koscielna ekskomunika – mówi o

  Januszu Palikocie Marian Janusiewicz z Bilgoraja
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080414/

  ZAMOSC/791171018

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters