ROSJANIE PRZEKAZALI NAM “WSZYSTKIE” MATERIAŁY

Publikacja w serwisie: 08 July 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Rosjanie nie przekazali stronie polskiej oryginału filmu » Nowe filmy i materiały ws. TU-154 » Rosyjskie materiały ze śledztwa są sfałszowane » Kolejne materiały w sprawie katastrofy » Materiały z sekcji ofiar katastrofy smoleńskiej są już w Polsce » Sławomir Wiśniewski: Rosjanie brali co popadnie » Zidentyfikowano wszystkie ofiary katastrofy w Smoleńsku » Zidentyfikowano wszystkie ofiary katastrofy; wrócą w piątek » Odczytano prawie wszystkie słowa z czarnych skrzynek tupolewa » Morozow: “Proszę czytać raport MAK. Tam są odpowiedzi na wszystkie pytania” » Polski rejestrator szybkiego dostępu zarejestrował wszystkie dane? » Aleksiej Sazonow – Rosja odpowie na wszystkie pytania Polski dotyczące raportu MAK » Idąc tropem rozumowania premiera, trzeba by rozwiązać prawie wszystkie pułki w Polsce » Rosjanie nie chcieli świadków » Rosjanie chcą przetopić tupolewa! » Rosjanie z zarzutami za katastrofę smoleńską? » Rosjanie wymieniali żarówki po katastrofie? » ROSJANIE NIE ODDADZĄ WRAKU TUPOLEWA? » Rosjanie pokażą kolejne dokumenty. Dziennikarzom » Rosjanie planowali porwanie samolotu z Berlina » Rosjanie z Polakami uwinęli się w Smoleńsku w tri miga » Rosjanie mocno ograniczyli plany polskich archeologów » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » Rosjanie zmuszają rodziny Ofiar do składania zeznań? » Rosjanie: prawda o katastrofie może być gorzka dla Polski » Rosjanie nawet błędy popełniają w dobrej intencji » Rosjanie czekali na takie słowa Klicha – “Polska bierze na siebie większą część winy za śmierć Kaczyńskiego” » Co Rosjanie znaleźliby w Lockerbie? » Rosjanie wybielili kontrolerów » ROSJANIE NAPLULI NAM W TWARZ » Minister obrony: Rosjanie nie wywiązują się » Rosjanie zacierają ślady po eksplozji? » Rosjanie włączali laptopy ofiar » ROSJANIE ZWOLNILI POLSKICH DZIENNIKARZY » Rosjanie łamią wszelkie zasady » Rosjanie zabezpieczyli dokumenty… pleśnią » Rosjanie nie powinni dać zgody na lądowanie » Jak Rosjanie pozbawili mjr. Protasiuka licencji » Rosjanie odebrali pilotom nawet dyplomy » Rosjanie mogą podważyć każdy dokument » Rosjanie potraktowali ciała ofiar jak odpady » Rosjanie nie życzyli sobie otwierania trumien » Rosjanie będą zeznawać ws. telefonu prezydenta? » Rosjanie piszą do Polaków, Polacy – do Rosjan » Rosjanie tłumaczą dlaczego pocięli wrak » Rosjanie wpisali ofiarom: “Podróż prywatna” » Rosjanie odpowiedzieli na 33 z 220 wniosków i pytań skierowanych do MAK » Rosjanie robili wszystko, by “posadzić” tupolewa » Europa zobaczy, jak Rosjanie cięli wrak » Prokuratura uznała, że wystarczy to, co robią Rosjanie » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Wicepremier Rosji Siergiej Iwanow oświadczył, że Rosja przekazała stronie polskiej wszystkie akta i materiały dotyczące katastrofy smoleńskiej. Nawet jeśli to prawda, to nie ma wśród nich zeznań agenta FSB towarzyszącego 10 kwietnia kontrolerom (nie przesłuchali go nawet Rosjanie), nie wiemy też, co stanie się z wrakiem Tu-154.

“Nie mamy już niczego więcej do przekazania. Wszystko, co można było przekazać, zostało przekazane” - powiedział Iwanow.

Niestety, wśród przekazanych dokumentów nie ma zeznań tajemniczego agenta FSB lub GRU o nazwisku Krasnokutskij, który według zeznań kontrolerów przebywał podczas lotu na wieży lotów w Smoleńsku. – Nie wiemy też, co stanie się z wrakiem Tu-154, czy nie zostanie np. przetopiony – mówi portalowi Niezależna.pl Magdalena Merta, wdowa po Tomaszu Mercie, wiceministrze kultury zmarłym tragicznie pod Smoleńskiem.

Oczywiście, wśród przekazanych materiałów nie ma też rejestratorów lotu. Brakuje też protokołów sekcji zwłok.

(wg, Niezależna.pl, interia.pl)

http://niezalezna.pl/article/show/id/36327

(7 lipca 2010)

Oceń artykuł:

tagi: , , , , , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters