Genitalia tak, Kaczyński nie – Mirosław Kokoszkiewicz

Publikacja w serwisie: 07 August 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Komisja Millera działała zgodnie z prawem – zapewnia Mirosław Grochowski » Kaczyński: akcja policji to fortel » Kaczyński wczoraj i dziś » Lech Kaczyński – Akt zgonu nr 923 » Background about Kaczynski activity » “Źródłem decyzji był Kaczyński” » LECH KACZYŃSKI W ŚMIERTELNEJ PUŁAPCE » Nie ustają protesty. “Kaczyński na Powązki” » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Jarosław Kaczyński: nie straszcie nas wojną » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Jarosław Kaczyński w rozmowie z Blogpress.pl » Czy Lech Kaczyński ma krew na rękach? » L. Kaczyński w Gruzji: jesteśmy tu po to, by walczyć » Jarosław Kaczyński nad trumną brata » Jarosław Kaczyński o katastrofie pod Smoleńskiem » PREZYDENT LITWY: KACZYŃSKI NIE ROZKAZYWAŁ PILOTOM » L’omicidio di Kaczyński é nello stile di Piutin » Jarosław Kaczyński – Przesłuchanie w prokuraturze wojskowej » Sławomira Skrzypka pożegnał Jarosław Kaczyński » Jarosław Kaczyński dla Salon24: Czas porozumienia » Robert Pazik kontra śp. Lech Kaczyński » JAROSŁAW KACZYŃSKI: RAPORT MAK TO KPINA Z POLSKI » Jarosław Kaczyński zidentyfikował ciało brata » Jarosław Kaczyński – Smoleńsk to tysiąc afer Rywina » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » [English] Romanian Global News: Both Brothers Kaczyński Were to Die » Jarosław Kaczyński: Rząd Tuska zachowuje się jak wystraszony piesek » Jarosław Kaczyński nie pojawił się na odsłonięciu pomnika ofiar katastrofy » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Jarosław Kaczyński: Informacje rządu miały charakter wyraźnie zamierzonej prowokacji » Jutro Jarosław Kaczyński zostanie przesłuchany przez prokuraturę w sprawie telefonu śp. Lecha Kaczyńskiego » Jarosław Kaczyński: Rozmawiałem z bratem 15 minut przed katastrofą. Nie było najmniejszych oznak niepokoju » EKSPERCI BARDZO OSTRO O SŁOWACH PREZESA PIS WS. KATASTROFY: “Jarosław Kaczyński tego nie pojmie. Choćby chciał” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Walka z kultem, jaki rodzi się po pełnej zagadek katastrofie smoleńskiej wokół śp. Lecha Kaczyńskiego przeraził włodarzy III RP. To nie sam krzyż wywołuje ową wściekliznę, lecz zdjęcie pary prezydenckiej, które na nim zawisło, choć nie mam pewności czy widnieje na nim do dzisiaj.

Jesteśmy świadkami czasów schyłkowych państwa zwanego III RP i jego koniec nie zapowiada się optymistycznie. Demokratyczne mechanizmy nie są w stanie niczego już zmienić przy tak utrwalonej przez ponad 20 lat nomenklaturze, „elitach” i stronniczych mediach.

U schyłku cesarstwa rzymskiego młodzi ludzie, którzy zachłysnęli się wygodnym beztroskim życiem masowo obcinali sobie kciuki u dłoni prawej ręki, aby nie iść do legionów, jako osobnicy niemogący utrzymać miecza i łuku.

Eksterminacja elit, lata PRL-u, i ponad dwudziestoletnie ogłupianie miejscowej gawiedzi po 89 roku spowodowało zbiorowe pozbawienie polskiego społeczeństwa prawych kciuków i doprowadziło do żenującej bezbronności pomieszanej z bezprecedensową i powszechną głupotą.

W sprawie krzyża stojącego pod prezydenckim pałacem doszliśmy do punktu granicznego gdzie jak widać nadziei na otrzeźwienie i powrót do rozumu nie ma.

I tak spora część ogłupiałego polactwa wierzy za Gazetą Wyborczą z Michnikiem, Węglarczykiem i Blumsztajnem, za TVN24 i –o zgrozo- częścią „księży patriotów”, że ów krzyż bezczeszczony jest przez zgromadzonych wokół niego „psycholi”, „fanatyków” i „histeryków” spod znaku ciemnogrodu i PiS-u.

Jeżeli słyszę dziś Ryszarda Kalisza i przedstawicieli wszelkiego lewactwa, którzy pochylają się z troską i oburzeniem nad „bezczeszczonym symbolem męki pańskiej” przez „psycholi i hołotę” to warto przypomnieć rodakom, że dokładnie te same media, osoby, gazety i środowiska występowały w obronie męskich genitaliów umieszczonych na krzyżu przez „artystkę” Nieznalską.

Sięgnijcie do internetowych archiwów i będziecie mieli jak na dłoni wszystkich tych dzisiejszych „wrażliwców” i „obrońców bezczeszczonego krzyża”.

Mirosław Kokoszkiewicz

http://www.bibula.com/?p=25298

6 sierpnia 2010

Oceń artykuł:
(3.00)
głosów: 3
tagi: ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters