Macierewicz złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Akcji Krzyż

Publikacja w serwisie: 09 August 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Antoni Macierewicz komentuje wnioski prokuratury » Pasionek złoży odwołanie ws. odsunięcia go od śledztwa smoleńskiego » Krzyż stał się narzędziem przetargu » Motłoch znów w akcji » Episkopat nic nie wiedział o akcji » Zawiadomienie o przestępstwie z art. 129 kk przeciwko Bronisławowi K. i Donaldowi T. – ciąg dalszy » Polski wątek zbrodni smoleńskiej: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa » Pozorowane działania prokuratury » Zachowanie prokuratury jest upokarzające » Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych zaprzecza, jakoby w trakcie akcji ratunkowej na Siewiernym zginął jeden z jego funkcjonariuszy » Krzyż niezgody? » Pod krzyż “kuchennymi drzwiami” » Usunęli krzyż sprzed Pałacu » Krzyż po pielgrzymce wróci pod Pałac? » Wraca KRZYŻ NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU » Krzyż smoleński trafił do kościoła św. Anny » Wojna o krzyż kosztowała już Warszawę ponad 3 mln zł » Macierewicz: To była zbrodnia » MACIEREWICZ O ROSYJSKIEJ KONFERENCJI » MACIEREWICZ O KONFERENCJI PROKURATORÓW » Macierewicz o kopiach stenogramów » Macierewicz: nieprawdziwa wersja MAK » Rozmowa Niezależna – Antoni Macierewicz » Antoni Macierewicz o komisji Millera » Macierewicz: Tu-154M nie uderzył w drzewo » Macierewicz: Tusk wie więcej, niż mówi » Macierewicz: Co Ewa Kopacz naprawdę widziała? » Antoni Macierewicz – Komisja Obrony Narodowej » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Antoni Macierewicz na temat śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej – 24.09.2010 » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » Komunikat Wojskowej Prokuratury Okręgowej » Wykładnia prokuratury jest z sufitu » Dla prokuratury sprawa kaset nieistotna » Kości spod Smoleńska trafiły do prokuratury » WNIOSEK DO PROKURATURY BY PRZESŁUCHAĆ EDMUNDA KLICHA » KOMUNIKAT PROKURATURY ZE SMOLEŃSKIEGO ŚLEDZTWA – wersja tvn24 » Jest zielone światło dla likwidacji Prokuratury Wojskowej » Wnioski do prokuratury w sprawie zachowania BOR i Straży Miejskiej przed Pałacem Prezydenckim » Prokurator Marek Pasionek odwołał się decyzji szefa Naczelnej Prokuratury Wojskowej » Nowe dane na temat parametrów lotu Tu-154 z 10 kwietnia dotarły do prokuratury wojskowej » Rafał Rogalski: jedyny błąd polskiej prokuratury był taki, że zawierzyliśmy rosyjskiej dokumentacji » “Jeśli ktokolwiek sobie wyobraża, że Polacy o tym zapomną, że da się przez odkładanie w czasie zamazać sprawę, to myślę, że zarówno ja, jak i wszyscy, którzy byli tam, w Katyniu, i czekali na Pana Prezydenta, a potem dowiadywali się o tej tragedii, nigdy do tego nie dopuścimy.” Antoni Macierewicz » Macierewicz apeluje do Polonii ws. Smoleńska » Macierewicz pyta o podstawy awansu gen. BOR » Macierewicz: kontrolerzy winni katastrofy Tu-154M » Czy dojdzie do „próby przeniesienia krzyża”? » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Antoni Macierewicz, przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, złoży jutro zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Dominika Tarasa. Taras to inicjator “Akcji Krzyż”, której uczestnicy domagają się usunięcia krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego.

Zawiadomienie zostanie złożone do prokuratury jutro rano – dowiedział się portal Niezależna.pl.

Przypomnijmy, że na jednej ze stron internetowych Dominik Taras zamieścił swoje zdjęcia z bronią, pozuje na nich m.in. z pistoletem i karabinem maszynowym. Na innej fotografii widać karabin automatyczny leżący na mapie, obok artykułu pt. “Zbrojny atak na szkoły”.

Dziwaczne fascynacje Tarasa, jak i agresywne nawoływania innych uczestników antychrześcijańskiej akcji, mogą – zdaniem obrońców krzyża - doprowadzić do niekontrolowanego wybuchu przemocy przed Pałacem Prezydenckim.

wg, Niezależna.pl

http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/51/3390/macierewicz-zlozy-zawiadomienie-na-organizatora-akcji-krzyz

8 sierpnia 2010

Oceń artykuł:

tagi: , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters