Trzeba skopiować nagrania z czarnych skrzynek

Publikacja w serwisie: 19 August 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Odfałszowane zapisy czarnych skrzynek » Odczytano kolejne fragmenty czarnych skrzynek Tu-154M » Polacy znają kilkanaście słów więcej z czarnych skrzynek » Bez czarnych skrzynek nie wyjaśnimy tej katastrofy » Nie ma śladu montażu na zapisach z czarnych skrzynek tupolewa » Ekspertyza oryginałów tzw. czarnych skrzynek jest konieczna » Powrót czarnych skrzynek do Polski jest “sprawą fundamentalną” » Odczytano prawie wszystkie słowa z czarnych skrzynek tupolewa » Rosjanie nie przekażą polskiej prokuraturze oryginałów czarnych skrzynek » Możemy nigdy nie poznać danych z czarnych skrzynek Tu-154M ? » Polacy potwierdzają: Nie było ingerencji w zapis czarnych skrzynek Tu-154 » Podpisano memorandum ws. przekazania Polsce zapisów z czarnych skrzynek » TRZEBA PONOWNIE PRZESZUKAĆ MIEJSCE KATASTROFY » Pracy wystarczyłoby na kilka lat, a teren trzeba zabezpieczyć przed deszczem » NIE POZNAMY PEŁNEGO NAGRANIA! » Co kryją oryginalne nagrania z kokpitu » Idąc tropem rozumowania premiera, trzeba by rozwiązać prawie wszystkie pułki w Polsce » Są nagrania z monitoringu: Przed startem widzialność 3 tys. metrów » Minister odsłuchał nagrania, bo dostał taką propozycję » Nagrania z lotniskowego monitoringu zbadają eksperci od czytania z ruchu warg » Nagrania z wieży kontroli ruchu w Smoleńsku mogą pochodzić od służb specjalnych » Stenogram nagrania ze spotkania Edmunda Klicha z ministrem Bogdanem Klichem, 22 kwietnia 2010 r. » Komisja Millera kombinuje, jak zdobyć oryginalne nagrania z wieży w Smoleńsku “metodą chałupniczą” jak nazwał to Jerzy Miller » Dlaczego szumi w czarnych skrzynkach tupolewa? » MAK zmanipulował zapis polskich skrzynek » Prokurator otrzyma w Moskwie 11 tomów akt » Prokuratorzy nie mieli w planach sekcji » Kolejne protokoły przekazane Polsce » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

“Czy to znaczy że poprzednie 3-krotne kopiowanie się nie udało ,czy nie skopiowano wszystkiego , czy kopiujemy nową wersję nagrań z czarnych skrzynek ?” – byłyzwolennikpo

Jutro w Moskwie otwarte zostaną sejfy, w których przechowywane są oryginały czarnych skrzynek rozbitego w Smoleńsku samolotu Tu-154 – powiedział korespondentowi RMF FM Przemysławowi Marcowi naczelny prokurator wojskowy Krzysztof Parulski. Jak dodał generał, konieczne jest skopiowanie kilku fragmentów nagrań z czarnych skrzynek.

Parulski nie chciał jednak zdradzić, co i dlaczego będzie kopiowane. Generał, jak informuje RMF FM, ma otrzymać od Rosjan nowe dokumenty ze smoleńskiego śledztwa. Podczas jego pobytu zostanie też przesłuchanych kilkunastu pracowników polskiej ambasady.

Naczelny prokurator wojskowy ujawnił również, że do przekazania dokumentów rosyjskiego śledztwa dojdzie w czwartek i najprawdopodobniej nie będzie wśród nich protokołów sekcji zwłok.

Generał Parulski w Moskwie

Naczelny prokurator wojskowy, generał Krzysztof Parulski przyleciał dzisiaj do Moskwy, gdzie będzie rozmawiał o przekazywaniu Polsce dokumentów dotyczących katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem.

Od zeszłego tygodnia wiadomo, że generał Parulski ma odebrać w Moskwie 11 tomów akt rosyjskiego śledztwa z kolejnymi protokołami zeznań świadków oraz obszerną dokumentację fotograficzną miejsca katastrofy w Smoleńsku i protokoły z oględzin tego miejsca. W dokumentach mają też być protokoły oględzin ciał ofiar.

To część materiału dowodowego, o którym polscy prokuratorzy mówią, że ma on kluczowe znaczenie dla polskiego śledztwa. Jak oświadczył dwa tygodnie temu prokurator generalny Andrzej Seremet, nie będzie istotnego postępu w śledztwie smoleńskim, jeśli nie otrzymamy oryginałów “czarnych skrzynek” i możliwości ich własnego odtworzenia, szczątków wraku samolotu i wyników sekcji zwłok ofiar katastrofy.

http://wiadomosci.onet.pl/2211254,12,trzeba_skopiowac_nagrania_z_czarnych_skrzynek,item.html

17 sierpnia 2010

nadesłane przez: byłyzwolennikpo

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2
tagi: , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters