MANIFESTACJA: „11.09.2001 – 10.04.2010 DWIE TRAGEDIE – JEDNO KŁAMSTWO!”

Publikacja w serwisie: 20 August 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » O jedno kłamstwo za daleko » Beata Gosiewska: mamy projekt pomnika upamiętniającego tragedię Tu-154M » Dwie czarne skrzynki już rozszyfrowane » Dwie silne eksplozje na pokładzie samolotu » Kłamstwo smoleńskie » Smoleńskie kłamstwo WSI » Gigantyczne kłamstwo smoleńskie » Szokujące kłamstwo Sikorskiego » Drugie kłamstwo katyńskie? » Sowieckie kłamstwo premiera » Koalicja brnie w kłamstwo smoleńskie » Ryszard Rytel: Kłamstwo Wajdy » SMOLEŃSK 10 kwietnia 2010 – podsumowanie na dzień 9.07.2010 » Konferencja prasowa w Rosji – ordynarne kłamstwo » Bielan: to Klich kazał lądować w Tbilisi; Klich: to kłamstwo » CYNICZNI 2010 » Wildstein Przedstawia – 12.09.2010 » Misja specjalna – TVP – 05.10.2010 » Misja specjalna -TVP- 05.05.2010 » Ocenzurowane “WIADOMOŚCI” TVP z 23-04-2010 » TVN 24 – Hieną roku 2010 » Misja specjalna (2/3) – 12.05.2010 » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » Misja specjalna 16.06.2010 » Misja specjalna – 02.06.2010 » Kropka Nad I: Andrzej Seremet (08.07.2010) » Plan lotu Tu-154 101, w dniu 10.04.2010 » Stenogram konferencji prasowej MAK z 19.05.2010 » Małgorzata Wassermann w Sejmie – 24.09.2010 » Oświadczenie Marszałka Sejmu (10.04.2010) » Rok 2010 był najbezpieczniejszy w historii lotnictwa » BOR mógł nie dopełnić obowiązków w Katyniu w 2010 r. » Kto przeszukal mieszkania ofiar katastrofy 10.04.2010? » APEL STOWARZYSZENIA RODZIN KATYŃ 2010 » Tęsknimy! Ku pamięci Załogi TU-154 – Smolensk 10.04.2010 » 54 pytania nadal aktualne – aktualizacja 13.05.2010 » Hipoteza fałszywych nadajników NDB (aktualizacja: 16.05.2010) » SMOLEŃSK 10/4/10 – PRÓBA PODSUMOWANIA NA DZIEŃ 26.06.2010 » APEL ANDRZEJA MELAKA KATASTROFA SMOLEŃSK 2010 » Zbigniew Mikołejko: 10 kwietnia 2010 – czas apokalipsy » Prezentacja przedstawiona podczas wysłuchania w Brukseli 7.12. 2010 » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Analiza kryminalistyczna: “Katyń 2010 – Moskwa 1610″ » “KATYŃ 2010″: PRZEKAZAĆ WRAK SAMOLOTU POLSCE » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Poznań, 11 września 2010 (Sobota),

godzina 17.00

(Stary Rynek – przed budynkiem ratusza)

MANIFESTACJA:

„11.09.2001 – 10.04.2010

DWIE TRAGEDIE – JEDNO KŁAMSTWO!”

Panie i Panowie, koledzy i przyjaciele ze wszystkich alternatywnych stron internetowych, portali, stowarzyszeń, środowisk i forów – oto nasz czas.

Żeby wpływać na naszą rzeczywistość trzeba coś robić. Przede wszystkim trzeba pokazać elitom polityczno-medialnym, że nie jesteśmy idiotami, że myślimy sami za siebie, domagamy się prawdy, że istniejemy, widzimy co robią, jak nas okradają i zakłamują rzeczywistość – że mamy tego dosyć i domagamy się respektowania naszych naturalnych i niezbywalnych praw jako wolnych istot ludzkich.

Nie wystarczy pisać artykuły i wymądrzać się na forum. Trzeba wkroczyć w realne życie, stanąć odważnie z podniesioną głową wśród ludzi i bez najmniejszego strachu wypowiedzieć swoje zdanie oraz domagać się traktowania nas z godnością, a nie jak totalnych idiotów zachowujących się niczym głupie stado owiec, które można nieustannie wodzić za nos i wciskać każdą ciemnotę.

To jest bardzo ważne. Jeśli nie będziemy mieli na to odwagi, jeśli nie będziemy walczyć o swoją godność i jeśli strach przed opinia większości lub lenistwo nie pozwoli nam jasno i głośno wypowiedzieć swojego zdania i zamanifestować naszego sprzeciwu – nie mamy wówczas prawa narzekać na swój los i biadolić na sytuację, która jest zła a i będzie pogarszać się z miesiąca na miesiąc. Jeśli będziemy wiecznie bierni, jeśli nie zaczniemy robić CZEGOKOLWIEK, jeśli poddamy się jeszcze przed tą „walką” o normalną ludzkość – to zachowamy się dokładnie tak, jak globalna elita stara się w nas programować.

Czas działać. Pisać na forum, pogadać w warzywniaku z sąsiadem, czy poczytać strony internetowe można zawsze. Ale póki nie zaczniemy realnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, nie będziemy jawnie i publicznie wyrażać swoich poglądów i dzielić się nimi z wszystkimi bez strachu – będziemy nadal chodzić w miejscu.

Dosyć więc wymówek, dosyć biadolenia i fatalizmu. Jeśli chcesz coś realnie zrobić, by sprzeciwić się globalnej elicie i planom NWO – musisz być 11 września z nami. Niektórzy z Was  będą pewno szukać łatwych wymówek – „To nic nie da”, „To jest za daleko”, „Ile to mnie będzie kosztować” itp.,itd. Dosyć tego. Takim zachowaniem właśnie ułatwiacie im zadanie. Lepiej zrobić cokolwiek, niż nie robić nic. Taka udana manifestacja zrobi o 1000x większą robotę i więcej wniesie energii niż setki artykułów o opinii wyrażanych jedynie w sieci.

Tak naprawdę będzie to dla nas test, sprawdzian na ile jesteśmy tylko zdeklarowani coś robić i na ile faktycznie chcemy to powstrzymać. Ci, którzy tam się stawią (oprócz oczywiście faktycznie niemożliwych do przeskoczenia sytuacji) udowodnią, że mają „jaja”, że chcą coś zrobić i się nie boją.

Musimy pokazać, że tacy jak my ludzie istnieją, że wiemy o tej całej zakłamanej i zmanipulowanej rzeczywistości i mamy tego dosyć.

Prośba do wszystkich:

–      reklamujcie te manifestację wszędzie gdzie możecie, rozmawiajcie z każdym, wysyłajcie maile do znajomych, przyjaciół, do wszystkich stron i portali o tej tematyce, do wszystkich środowisk zajmujących się ta materią, rozdawajcie ulotki, wyślijcie info do wszystkich lokalnych mediów – sami też to zrobimy w swoim terenie, ale im więcej maili tym większy efekt .Każdy kto będzie chciał wersję ulotek niech przyślę prośbę na mój mail mikolajrozbicki@vp.pl a prześlę mu wersję do drukowania.

–      Twórzcie także własne hasła, transparenty, bannery, flagi, napisy na kartkach na manifestację oraz ulotki (o szeroko pojętej tematyce NWO jak i samo 9/11 i Smoleńska) w miarę Waszych możliwości, by rozdawać ludziom na Starym Rynku. Jeśli możecie zamówcie sobie koszulki z odpowiednimi napisami.

–      Jeśli będziecie na manifestacji dokumentujcie ją, nagrywajcie i róbcie zdjęcia, by informacja była rzetelna – media będą nas „umniejszać”.

–      Ktokolwiek może wspomóc logistycznie, materiałowo lub finansowo nasze przedsięwzięcie – proszę o kontakt z organizatorem

–      Proszę administratorów stron, forów i portali o patronowanie tej manifestacji i reklamowanie jej na stronach głównych do czasu 11.09.10 – jeśli tylko jest to możliwe.

Plan manifestacji:

 1. Przemowa wstępna o kłamstwach i manipulacjach globalnej elity
 2. Przemowa o wielkim kłamstwie 9/11
 3. Przemowa o manipulacjach w sprawie tzw. „Katastrofy Smoleńskiej”
 4. „Wszystko jest OK” – happening w tematyce manifestacji
 5. Rozdawanie ulotek ludziom, skandowanie haseł

Zasady manifestacji:

Manifestujemy pokojowo, nie życzymy sobie akcentów rasistowskich ani antysemickich. Nie dawajmy pretekstu rządzącym do pokazywania nas jako nazistów, ekstremistów czy szaleńców pałających nienawiścią.

Proponowane hasła:

11.09.2001    – Tak działo NWO   -  10.04.2010

Smoleńsk 2010 – przestańcie kłamać, żądamy prawdy

Smoleńsk 2010 – kolejny krok na drodze do NWO

Zadawaj pytania – żądaj odpowiedzi!                        9/11 i Smoleńsk 2010 – Zmowa milczenia…

Dość zmowy milczenia!

Media i politycy Was okłamują!

Apel do mediów i władz: Nie róbcie z nas idiotów!    /    Przestańcie kłamać!

Wypadek, wypadek, wypadek…” – wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą (Goebbels)

Pokażmy swoją siłę, pokażmy ilu nas jest.

Liczę na Was wszystkich.

Mikołaj Rozbicki

Organizator: Mikołaj Rozbicki (506 – 299 370)

Współorganizatorzy: Filip Blicharczyk, Bartek Kmieciak, Jacek Owczarczak,

Manifestacja jest zgłoszona w Urzędzie Miasta i jest całkowicie legalna

Przesłanie manifestacji:

Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady w jak medialno – polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie  okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn zarówno zamachów “terrorystów” z 11 września jak i katastrofy Smoleńskiej pokazuje jak potężne siły są zaangażowane w tuszowanie prawdziwych kulis tych tragedii.

Ty – zwykły obywatelu – nie masz znać prawdy – masz wierzyć w oficjalną wersję i dalej spać spokojnie, byś nie zagrażał garstce pociągających za sznurki super bogatych i wpływowych  globalistów oraz ich odwiecznemu planowi Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO)

11 września 2001 dokonano rzekomych “terrorystycznych ataków” w USA – wydarzenie to stanowi  jedno z największych kłamstw współczesnej historii. Tego dnia elity tego świata spreparowały wielki mit Al Kaidy oraz prymitywnych arabskich terrorystów zagrażających całemu zachodniemu światu. To wielkie kłamstwo podtrzymywane przez kompleks polityczny, militarny i wspierany przez medialną propagandę stanowiło pretekst do wywołana dwóch niesprawiedliwych wojen, oraz posłużyło jako pretekst do ograniczania wolności i swobód obywatelskich. Do dziś – w dziewiątą rocznicę tych wydarzeń pomimo ujawnienia oczywistych kłamstw i manipulacji odnośnie tych wydarzeń mit 11 września wciąż funkcjonuje jako oficjalna wersja rzeczywistości kształtująca naszą polityczną i społeczną rzeczywistość.

Ani media ani politycy nie chcą powiedzieć nam prawdy i kłamią dalej!

10 kwietnia 2010 ważna część polskiej elity sprzeciwiającej się postępującej globalizacji i centralizacji władzy na świecie zginęła wraz z polskim Prezydentem w samolocie udającym się na uroczystości upamiętniające zbrodnię katyńską. Pomimo licznych pytań, wątpliwości, nieścisłości i podejrzeń najważniejsi polscy przedstawiciele oraz media całkowicie pomijają najważniejsze kwestie – czyniąc z tego tematu temat tabu a ludzi dociekających prawdy wyśmiewając i nazywając ich szalonymi i niepoważnymi „teoretykami spiskowymi”. Opinia publiczna i niezależnie myślący ludzie są poddawani emocjonalnemu szantażowi – albo mówisz tak jak mówi oficjalna wersja i wówczas masz prawo głosu, albo jesteś totalnie niepoważnym człowiekiem, ekstremistą, szaleńcem z niebezpiecznymi poglądami, którego trzeba uciszyć.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie (zarówno przez polityków jak i przez media) okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn katastrofy Smoleńskiej karze zadać nam fundamentalne pytanie:

–      czy nie mamy do czynienia z kolejnym wielkim kłamstwem, która ma drugie dno?

Zapraszamy na manifestację

na Starym Rynku

przed budynkiem Ratusza

11 września 2010, godzina 17.00

Bądź z nami!

Pokaż swój sprzeciw medialno-politycznym kłamstwom i manipulacjom globalistów!


Oceń artykuł:
(4.55)
głosów: 11

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • wojteak :

  Łączenie manifestacji domagającej się prawdy w temacie Smoleńska z zamachem 9/11 sensu nie ma żadnego, za to cel pewnie nie jeden, ale na pewno nie służący dojściu do prawdy w sprawie katastrofy Smoleńskiej. Umieszczenie tego wątku na tym portalu uważam za nierozważne, by nie powiedzieć – głupie!
  Nie sprowadzajmy faktów do poziomu mitów!!!
  pozdrawiam
  Wojteak
  ps.
  proszę administrację portalu o nie firmowanie tekstu i akcji wyglądajacej na prowokację!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • freedom :

  Ten sam Sarkozy co w obstawie rosyjskich samolotów leciał do Gruzji teraz wyrzuca z Francji Romów, imigrantów i innych obywateli UE. A może to Sarko trzeba wyrzucić z Europy?

  Ciekawy komentarz z 2008 roku: http://ketman.blog.onet.pl/Sarkozy-zniszczyl-wszystko-cze,2,ID341632340,n

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • marie2010 :

  Popieram, ale wiadomo kim jest pan Sarkozy, wiec nie ma szans.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • uuluatu :

  Ta manifestacja jest prowokacja KGB. Po pierwsze, komentaz na temat 9/11 jest totalnie glupi i nieprawdziwy. Dlaczego laczyc sprawe tak wazna jak katastrofa w Smolensku z majaczeniami jakiegos lewaka na temat 9/11. Po drugie, tylko rzad amerykanski moze podac dowody winy Moskwy w katastrofie smolenskiej. Jezeli ten rzad zobaczy, ze ludzie ktorzy chca wyjasnienia katastrofy sa identifikowani z kretynami, ktorzy wierza, ze 9/11 to klamstwo, to wycofa sie z jakichkolwiek dzialan. W dodatku, zepsuje to wiarygodnosc waszej strony internetowej. Po trzecie, Prezydent Kaczynski byl najwierniejszym sojusznikiem rzadu amerykanskiego. Wedlug was byl kretynem, ktory popieral klamstwa 9/11? I walczyl z globalizacja? Chyba nie o to chodzi. Popierajcie tylko manifestacje o wyjasnienie Smolenska.Inaczej dacie sie nabrac na tricki KGB i ich wielu poplecznikow w Polsce. Na taka demonstracje na temat 9/11 przyjdzie malo ludzi, i PO bedzie twierdzic, ze malo ludzi chce wyjasnienia katastrofy smolenskiej.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Portisa :

  Witam, manifestacja jest ogłoszona na http://www.facebook.com/event.php?eid=137148286325603#!/pages/Smolensk2010/124482144229343?ref=ts

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • freedom :

  Ciągle aktualne pytania o 9/11. Tekst Fiska z 2007 roku (The Independent), stawiający pytania m.in. o to dlaczego United Airlines 93 rozleciał się na kawałki na dużej przestrzeni. Przypomina to obecne pytania o Smoleńsk.

  Fisk: “I am not a conspiracy theorist. Spare me the ravers. Spare me the plots. But like everyone else, I would like to know the full story of 9/11, not least because it was the trigger for the whole lunatic, meretricious “war on terror” which has led us to disaster in Iraq and Afghanistan and in much of the Middle East. Bush’s happily departed adviser Karl Rove once said that “we’re an empire now – we create our own reality”. True? At least tell us.”

  Cały tekst:
  “Robert Fisk: Even I question the ‘truth’ about 9/11″ (25 August 2007, The Independent): http://www.independent.co.uk/opinion/commentators/fisk/robert-fisk-even-i-question-the-truth-about-911-462904.html

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters