Dostaliśmy film z okradania konta Przewoźnika

Publikacja w serwisie: 04 September 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Zniknęły pieniądze z konta Przewoźnika » Śledczy zawieszają śledztwo ws. kradzieży kart bankowych A. Przewoźnika » Dostaliśmy zgodę na 50 metrów. Tu-154 i Ił też » Dostaliśmy od Rosjan zmontowane nagranie? » Dokumenty, których nie dostaliśmy od Rosjan » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » Amatorski Film Polskich Operatorow » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » Rekonstrukcja lotu wykonana przez MAK [film] » NOWY WSTRZĄSAJĄCY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (OD 18 LAT) » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Powstaje pierwszy film fabularny o katastrofie smoleńskiej » AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE » Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » ‘NOWY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ’ zostanie poddany analizie » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » 10.4.10 – Pierwszy polski film śledczy o Tragedii Smoleńskiej reż. Anita Gargas » MGŁA – Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku – wersja online [YouTube] » Film dokumentalny o podobnej katastrofie: Flight UA-232 (Crash Landing at Sioux City) » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych (napisy PL) » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Prokuratura dostała zapis wideo z monitoringu, na którym widać jak złodzieje, posługujący się kartami kredytowymi Andrzeja Przewoźnika, wypłacają pieniądze.

To odpowiedź na pierwszy z dwóch skierowanych do Rosjan wniosków o pomoc prawną w sprawie kradzieży kart kredytowych Andrzeja Przewoźnika.

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Monika Lewandowska powiedziała, kilka dni temu polscy prokuratorzy otrzymali od strony rosyjskiej protokół razem z płytą z kamery przy bankomacie. Płyta z zapisem trafi do Komendy Stołecznej Policji, gdzie odbędzie się jej protokolarne odtworzenie zapisu.

Były sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik (fot. TVP)

Były sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik (fot. TVP)

– Cały czas czekamy na realizację naszego drugiego wniosku – dodała Lewandowska. We wniosku tym prokuratorzy zwrócili się z prośbą o udzielenie informacji na temat prowadzonego przez Rosjan postępowania dotyczącego kradzieży i wykorzystania kart kredytowych.

Warszawska prokuratura okręgowa od 14 maja prowadzi śledztwo ws. kradzieży kart kredytowych i ograbienia zwłok b. sekretarza generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzeja Przewoźnika, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia. W maju informowano, że strona rosyjska ustaliła sprawców – czterech żołnierzy służby zasadniczej z garnizonu w Smoleńsku.

1 września 2010

http://www.tvp.info/informacje/polska/dostalismy-film-z-okradania-konta-przewoznika/2571084

Oceń artykuł:

tagi: , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters