Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film]

Publikacja w serwisie: 20 September 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Amatorski Film Polskich Operatorow » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » MGŁA – Pierwszy Polski Film O Katastrofie w Smoleńsku – wersja online [YouTube] » Archeolodzy odnaleźli w Smoleńsku szczątki ofiar katastrofy Tu-154M » Prokuratura wyklucza, by Tu-154M w chwili katastrofy w Smoleńsku pilotował gen. Andrzej Błasik » Wrak czy wraki » Wrak tupolewa przykryty brezentem » Polacy pytają Rosjan, dlaczego cięto wrak Tu-154 i wybijano w nim szyby » Skrzynki i wrak do zwrotu » Czy wrak w końcu wróci do Polski? » Hangar czeka na wrak tupolewa » Pod wrak tylko w rosyjskim mikrobusie » Będzie wrak, pomyślą o badaniach » Europa zobaczy, jak Rosjanie cięli wrak » Rosjanie tłumaczą dlaczego pocięli wrak » “KATYŃ 2010″: PRZEKAZAĆ WRAK SAMOLOTU POLSCE » Polscy eksperci wracają. Wrak wciąż niszczeje » Wrak tupolewa odgrodzony płotem i blachą – zobacz zdjęcia » Nikt nie wie CZY i KIEDY “Prawie 200 osób pojedzie do Smoleńska po wrak tupolewa” » Wrak jest niezabezpieczony, ale mówiąc brutalnie, nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie dla śledztwa – Paweł Graś, rzecznik rządu » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » Dostaliśmy film z okradania konta Przewoźnika » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » NOWY WSTRZĄSAJĄCY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (OD 18 LAT) » Rekonstrukcja lotu wykonana przez MAK [film] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » Powstaje pierwszy film fabularny o katastrofie smoleńskiej » Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » ‘NOWY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ’ zostanie poddany analizie » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » 10.4.10 – Pierwszy polski film śledczy o Tragedii Smoleńskiej reż. Anita Gargas » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » Film dokumentalny o podobnej katastrofie: Flight UA-232 (Crash Landing at Sioux City) » GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych (napisy PL) » Prezydencki Tu-154M nr 101 » Ekshumacje ofiar Tu-154M » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Na filmie wyraźnie widać, że szczątki Tu-154 niszczeją niczym niezabezpieczone. Nie ma ani brezentowych płacht ani płotu. Do samolotu można bez problemu podejść, bo zwyczajnie nikt tego terenu nie pilnuje.

Tymczasem, jak podała TVN24, Polscy eksperci zakończyli pracę
w Rosji i wraz z akredytowanym przy międzynarodowym komitecie lotniczym w Moskwie Edmundem Klichem w czwartek wrócą kraju.

nadesłane przez: anna

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • m_jel :

  Zauważyłem dziwny czarny punkt na szybie w 1:44. Jak myślicie co to może być.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Alicja :

  Dziura po kuli?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • Joseph Kozubek :

  @m_jel :
  Zauważyłem dziwny czarny punkt na szybie w 1:44. Jak myślicie co to może być.”

  Odpowiedz: ZEZIFORMACJA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 • m_jel :

  Moje pierwsze wrażenie był takie same jak Alicji. Po obejrzeniu filmu z niszczenia wraku samolotu (Misja Specjalna) myślę jednak, że może to być dziura po pręcie, który służył “naszym przyjaciołm” do wybijania szyb.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters