“bawił się zapałkami w domu i podpalił dom, a ponieważ nie jest dzieckiem, więc ponosi odpowiedzialność”

Publikacja w serwisie: 26 September 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Czy bycie dzieckiem komunistów jest winą? » Smoleńska odpowiedzialność. » Czy Tusk poniesienie odpowiedzialność?! » Katastrofy nie powinien badać MAK ponieważ certyfikował remont samolotu, zakład remontowy, producenta, projektanta i sam samolot. » Tusk: “Biorę za moje decyzje pełną odpowiedzialność” » Raport Millera starannie pomija odpowiedzialność premiera Tuska » Rafał Rogalski: Jest nagranie rozmowy Błasik-Protasiuk, to nie jest nacisk na załogę » Tusk ocenił, że śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej jest “najbardziej otwartym i z największym dostępem opinii publicznej do informacji” » Philip Crowley – “Przykro jest to mówić, ale w tej chwili jest to sprawa między Rosją a Polską” » Kto to jest oszołom? » Co było a nie jest… » Jeszcze nie jest za późno » 1/3 POLAKÓW – TUSK JEST ZDRAJCĄ! » Premier: Graś jest delikatny ws. Smoleńska » Deklaracja Miedwiediewa w świetle prawa międzynarodowego jest wiążąca » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » Rosja: przekazujemy dokumenty katastrofy “z dobrej woli”. Przepisy międzynarodowe mówią: to jest obowiązek » Tusk “nie powinien brać własnej propagandy za rzeczywistość. Po raporcie MAK w głębi duszy i tak jest pewnie rusofobem” » Co to jest stenogram? Nie daj się oszukać. » Kim jest Generał Cieniuch ? » Kim pan jest, panie Komorowski?! » Czy Putin jest idiotą? » Tu jest kokpit, a tu salonka » “Ciężkie Lądowanie” – czy to jest prawda? » Zachowanie prokuratury jest upokarzające » Wykładnia prokuratury jest z sufitu » Jest wniosek o przesłuchanie Tuska » Gdzie jest broń BOR-owców? » Opowieść Kopacz jest nieprawdziwa » Co znaczy zaprzaństwo i czy jest karalne? » Jest ekspertyza filmu ze Smoleńska » Gdzie jest Wiktor Bater » Gdzie jest telefon satelitarny z Tu-154? » Jest projekt pomnika ofiar katastrofy Tu-154 » “TEREN JEST NIEZABEZPIECZONY I OGÓLNIE DOSTĘPNY” » Ekspertyza jest, choć badań brak » BOR niedopełnił obowiązków – dla Millera jest bez winy » Konfliktowanie ludzi jest komuś na rękę » Jest wstępna analiza urządzeń nawigacyjnych Tu-154 » Jest postępowanie dyscyplinarne ws. załogi Jaka-40 » Jest świadek awantury przed Smoleńskiem » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » Komorowski o szczątkach: to nie jest wielki problem » Wiktor Suworow: To jest drugi Katyń » Oficerowie monitorujący lot Tu-154: „Witebsk jest na Białorusi?” » Cały czas przekazywana jest pomoc dla rodzin » Polsko-rosyjskie nowe otwarcie jest pozorne » Ekspertyza oryginałów tzw. czarnych skrzynek jest konieczna » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Polko krytykuje Klicha. “Tupolew jest jak syrenka” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Prezes PiS Jarosław Kaczyński pytany w radiowej Trójce jaką odpowiedzialność polityczną za katastrofę smoleńską ponosi premier Donald Tusk, powiedział: “W tej chwili żadnej, ale poczekamy, zobaczymy (…)

“(Donald Tusk) rozpoczął wojnę z prezydentem, obniżył jego prestiż, a co za tym idzie obniżył jego bezpieczeństwo. Zachęcał wszystkich, którzy by chcieli atakować. Obniżył zdecydowanie czujność służb i tych wewnętrznych, i tych zewnętrznych, które chronią prezydenta” – mówił prezes PiS. “Następnie nie podjął decyzji, nie wymusił decyzji na ministrze obrony, żeby zakupić albo zleasingować nowe samoloty, a to samo przez się, można powiedzieć – na pewno by zmieniło sytuację, no, chyba że to był zamach. I wreszcie podjął grę z Putinem po to, aby obniżyć rangę wizyty prezydenta, więc także obniżyć jej bezpieczeństwo i to radykalnie obniżyć, bo Rosjanie stwierdzili, że to wizyta właściwie prywatna i dlatego doprowadził do rozdzielenia (wizyt)” – dodał.

(Tusk) bawił się zapałkami w domu i podpalił dom, a ponieważ nie jest dzieckiem, więc ponosi odpowiedzialność”.

źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

22 września 2010

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/kaczynski-tusk-bawil-sie-zapalkami-i-podpalil-dom,1535266,6912

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2
tagi: , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • mik :

    Tak, bawil sie zapalkami i to z Rosjanami. W tym cala rzecz…

    Thumb up 1 Thumb down 0

  • andrew001 :

    Dlatego moze boi sie latac tupolewem, w koncu jest niewygodny dla wschodniego braciszka a ten jak wiadomo stosuje zasade “dobry swiadek to martwy swiadek”, zreszta to juz by takze bylo zgodne z Polska racja stanu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters