Edmund Klich 18 października leci do Moskwy

Publikacja w serwisie: 06 October 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Edmund Klich narzeka na współpracę z Rosjanami ws. śledztwa » Edmund Klich będzie dalej wyjaśniał sprawę katastrofy smoleńskiej » EDMUND KLICH – Co miałem zrobić – wysłać GROM, żeby opanował MAK? » CO MÓWIŁ EDMUND KLICH » Kogo tak naprawdę reprezentuje Edmund Klich? » Edmund Klich: Likwidacja 36. pułku to słuszna decyzja » “JAK WALNĘŁO, TO SIĘ URWAŁO” – ROZBRAJAJĄCO SZCZERY EDMUND KLICH » płk Edmund Klich wydał książkę o badaniu katastrof » Edmund Klich przekazał polskiej komisji uwagi do raportu MAK » Chi in veritá rappresenta Edmund Klich? » Edmund Klich: to może potrwać nawet rok » Czy leci z nami “szturman” » Edmund Klich – Rosjanie ukrywają bardzo ważne dane? “Taśma się zacięła” » Miller z Klichem jadą do Moskwy » Klich dostanie w Rosji egzemplarz raportu MAK » PREMIER DONALD TUSK LECI DO SMOLEŃSKA » Wstępny raport przed 10 października. Bez zapisów rozmów z wieży? » Śledztwo na warunkach Moskwy » Prawnicy podają w wątpliwość memorandum, które ma zostać podpisane w połowie października » Bielan: to Klich kazał lądować w Tbilisi; Klich: to kłamstwo » Klich traci grunt pod nogami » Klich: Do raportu MAK odniosę się do końca listopada » 11 tomów z Moskwy » Coraz silniejsza propaganda z Moskwy » Naciskano, żebyśmy nie jechali do Moskwy » Polscy biegli wracają z Moskwy » 30 maja polscy biegli jadą do Moskwy » Kwiatkowski, Seremet i Parulski lecą do Moskwy » Klich pojedzie do Brukseli? » Konferencja polskich prokuratorów po powrocie z Moskwy [18.02.2011] » Prokuratorzy Karol Kopczyk i Jarosław Sej jadą do Moskwy » Prokuratorzy nie przywieźli z Moskwy żadnych dokumentów ani protokołów » E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje” » Zatrzymany odmówił czy jemu odmówiono – kolejne kłamstwa z Moskwy » Ponad 1200 km pociągiem z Moskwy do Warszawy. Rosjanie nie do zdarcia. » Klich: Jutro przekazanie projektu raportu MAK » E. Klich: Współpraca z Rosją dobra do czasu ujawnienia rozmów w kabinie » Rosyjska prasa: “Katyńska kość niezgody w relacjach Warszawy i Moskwy zostanie pochowana razem z prezydentem Kaczyńskim” » Klich sam wchodził do kokpitu » Petelicki and Szeremietiew on Klich » KLICH O NACISKACH NA KONTROLERÓW » Klich obwinia pilotów » Klich szuka immunitetu » Klich czeka na kolejną katastrofę » „Początkowo Klich »rżnął głupa«” » Minister Klich traci generałów » Bogdan Klich: CHODZIŁO O SKOMPROMITOWANIE POLSKI » Smoleńsk: Za pięć dwunasta – E. Klich ma pytania. » Płk Klich dostał dokumenty dotyczące kontrolerów » Polecenie lądowania w Tbilisi wydał Klich » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Przedstawiciel Polski akredytowany przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym Edmund Klich poinformował, że 18 października leci do Moskwy. Nie wiadomo, czy tego dnia zaprezentowany zostanie projekt raportu MAK, badającego przyczyny katastrofy z 10 kwietnia w Smoleńsku.

O tym, że 18 października w stolicy Rosji zostanie zaprezentowany projekt raportu poinformowała dziś TVN24. Pułkownik Klich w rozmowie z PAP nie potwierdził tej informacji dodając, że leci do Moskwy “na kolejne spotkanie”.

Pod koniec września Polska Agencja Prasowa dowiedziała się – ze źródła znającego kulisy prac prowadzonych przez MAK – że Komitet przekaże Polsce projekt swojego raportu końcowego w sprawie katastrofy na początku października.

Wiceprzewodniczący Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego Oleg Jermołow potwierdził wówczas PAP, że przekazanie projektu stronie polskiej nastąpi w ciągu kilku tygodni. Nie chciał jednak podać konkretnej daty.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/kaczynski-fakty/news-edmund-klich-18-pazdziernika-leci-do-moskwy,nId,301059

6 października 2010

Oceń artykuł:

tagi: , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters