Prokuratura Polska czy Kolonialna?

Publikacja w serwisie: 07 October 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Polska prokuratura bezradna wobec dyktatu Rosjan » Polska prokuratura pyta Rosjan, kto pracował przy oświetleniu lotniska » Polska prokuratura nie starała się nawet zweryfikować, co naprawdę robili rosyjscy śledczy » Entomologia polityczna – pluskwy a sprawa polska » Szokujący tekst Walerii Nowodworskiej (grani.ru) [wersja polska] » Prokuratura nie wie, co zleciła Rosjanom » Prokuratura uznała, że wystarczy to, co robią Rosjanie » Prokuratura powinna wnioskować o przesłuchanie Putina » Cimoszewicz: prokuratura zachowuje się jakby chodziło o włamanie do garażu na Grochowie » Prokuratura wyklucza, by Tu-154M w chwili katastrofy w Smoleńsku pilotował gen. Andrzej Błasik » Anonsowane z wielkim szumem przez polską prokuraturę protokoły sekcji zwłok zostały jednak w Moskwie » Prokuratura nie ufa adwokatom ?! » AWACS nad Polską » Prokuratura przesłucha Kaczyńskiego » Prokuratura dopasuje się do wersji MAK? » Prokuratura zbyt bierna » Prokuratura przesłuchuje rodziny » Polska eksporterem gazu » Świat solidarny z Polską » Legalne szpiegostwo nad Polską » To nie Białoruś, to Polska Tuska » Prokuratura: Nie rezygnujemy z przesłuchań kontrolerów » Prokuratura: brak dowodów na naciski » Prokuratura wojskowa ukrywa dowody » Prokuratura zajęła się Janickim. Wreszcie! » Prokuratura: 4 wersje przyczyn katastrofy » Prokuratura powoła zespół biegłych » Prokuratura: Tu-154M był prawidłowo wyważony » Prokuratura zamiata sprawę pod dywan » PROKURATURA ZAKNEBLUJE DZIENNIKARZY WS. SMOLEŃSKA? » Prokuratura ustala plan z Kremlem » Prokuratura nie sprawdziła, czy doszło do wybuchu? » Prokuratura wojskowa: Nie wykluczyliśmy zamachu » Stronę polską pozbawiono dowodów » Ruskaja maszyna i polska wiarołomność » Polska przekazała uwagi do raportu MAK » Koniec spektaklu “Pojednanie z Polską” » Polsko-polska wojna o pomniki » Brytyjski wywiad bardziej zainteresowany niż prokuratura » PROKURATURA ZAJMIE SIĘ NISZCZENIEM TU-154 PRZEZ ROSJAN » Prokuratura: nikt nie obrażał „Bronka” i „Donalda” » Rozbieżności w zeznaniach, prokuratura wezwie szefa BOR? » Rosyjska prokuratura wzywa. Polacy się boją » Polska oddała hołd tragicznie zmarłym » Polska od dawna chce przesłuchać kontrolerów » Nad Polską mogą latać samoloty rejsowe » Petelicki: Polska armia nie zdaje egzaminu » USA: polska odpowiedź na raport MAK-u przeszła bez echa » Polska wychodzi z NATO – Bronisław Komorowski » Polska delegacja ocenia jakość remontu Tu-154 » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Trzy tygodnie temu złożyłem zawiadomienie do prokuratury na najwyższych urzędników RP, którzy w mojej ocenie zaplanowali, a potem doprowadzili do zbrodni smoleńskiej.
http://www.antydziad.salon24.pl/228657,polski-watek-zbrodni-smolenskiej-zawiadomienie

Przytoczone przeze mnie argumenty oparte na analizie KAT oraz wnioskach Memoriału Komisji Macierewicza uzasadniały weryfikację przytoczonych faktów oraz dokonanie oceny zdarzeń przez polskie organy śledcze.

Tymczasem okazało się, że doniesienie w sprawie smoleńska w swojej podstawowej części nie zasługuje na weryfikację, gdyż prokuratura ma w sprawie niezaistnienia zdrady stanu oraz zdrady dyplomatycznej zdanie ugruntowane na tyle, że żadne śledztwo nie jest konieczne i potrzebne:

“Sekretariat Prokuratury zawiadamiamia Pana jako osobę, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, że postanowieniem Prokuratora Rejonowego Warszawa Śródmieście w Warszawie z dnia 27 września 2010 r. (…) odmówiono wszczęcia śledztwa w sprawie zawiadomienia (…) dot.zdrady stanu oraz zdrady dyplomatycznej, tj. o czyn z art 128 par. 1 kk, art 129 kk.”


Mnie nurtują przy tym dwa zasadnicze pytania: Czy owa odpowiedź prokuratury oznacza, że całe moje doniesienie i podejrzenia wielu osób można sprowadzić do dwóch wartych funta kłaków zarzutów, niekwalifikujących się do sprawdzenia? Czy też może, wprawdzie nie wszczęto śledztwa w sprawie zdrady stanu i zdrady dyplomatycznej, ale za to rozpoczęto badane są pozostałe zarzuty?

Dokument, bowiem w tej sprawie jest wyjątkowo niejednoznaczny.
Mamy więc do czynienia z niezależną polską prokuraturą, która wciąż weryfikuje doniesienia w sprawie:przestępstwa szpiegostwa zawartego w art. 130 § 1 i zbrodni szpiegostwa zawartej w art. 130 § 2 Kodeksu Karnego, zbrodni zamachu na życie Prezydenta RP zawartej w art. 134 Kodeksu karnego,przestępstwa przygotowywania do zamachu przeciwko obronności Rzeczpospolitej Polskiej spenalizowanego w art. 140 kk, przestępstwa sabotażu działań ochronnych, o którym mowa w art. 172 kk, przestępstwa sprowadzenia katastrofy lotniczej i sprowadzenia zagrożenia katastrofy lotniczej określone odpowiednio w art. 173 i 174 kk oraz udziału w grupie przestępczej o charakterze zbrojnym skodyfikowanego w art. 258 kk.?

Czy też może mamy do czynienia z prokuraturą kolonialną, która nie uważa działań Premiera Polski, wespół z jego przełożonym (czyli Premierem Rosji) na szkodę upierdliwego Prezydenta Polski, za okoliczność naganną, a pozostałą cześć doniesień zlewa ciepłym moczem przemilczenia, pokazując obywatelowi gdzie jego miejsce?

Mam swoje typy, a WY?

ŁŁ

http://antydziad.salon24.pl/

5 października 2010

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 7
tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • siagout :

  Twoim kolejnym zadaniem jest udać się do tworu pt. “Sekretariat Prokuratury”, który jest władnym, owszem, co najwyżej zawiadomić, ale nie posiada plenipotencji wydawania decyzji ani postanowień.
  Jako strona zawiadamiająca o popełnieniu przestępstwa organ posiadający obowiązek niezłomnego trwania na straży przestrzegania prawa (nie za “dziękuję”, z litości, czy łaski, ale za ciężko zapracowane pieniądze przez podatnika) posiadasz prawo wglądu do akt. W aktach tych odnotuj precyzyjne (najlepiej wykonaj ksero, tylko przygotuj się, gdyż ksero w tym “przyjaznym obywatelowi” urzędzie należy do najdroższych na świecie) dane faraona z prokuratury rejonowej, który postanowienie wydał, gdyż posiada on, co najmniej, przydział służbowy, imię, nazwisko, kolor włosów i płeć. Jest oczywistym, że nie zawiadamiałeś o przestępstwie Sekretariatu Prokuratury, ale Prokuraturę.
  Nazwisko mocarza uzbrojonego przez Państwo w najwygodniejszą i najbardziej skuteczną broń i schron zarazem, uwaga, również przeciwko i przed prawym obywatelem, jaką stanowi “moc postanawiania”, zachowaj w dolnej szufladzie – prawo tego nie zabrania.
  Następnie udaj się z zażaleniem na to postanowienie do szefa prokuratury, który przyjmuje raz w tygodniu, a który podtrzyma stanowisko podległego prokuratora i w ten sposób na Twojej (na razie) liście znajdzie się, co najmniej, dwóch niezłomnie stojących na straży poszanowania prawa w “Państwie Prawa”.
  Wszyscy urzędnicy, jak i ich centralni przełożeni, zdają się pozostawać w złudnym przeświadczeniu takim, iż generalissimus Tusk i PO będą u władzy, jak długo zechcą, oraz zapominają, że istnieje w ustawie kodeks karny zapis o odpowiedzialności karnej funkcjonariusza państwowego (a jest nim też prokurator postanawiający) polegający na niedopełnieniu obowiązków służbowych. Sądzę, że na bajki o apolityczności m.in. organów ścigania nie dajesz się nabierać podobnie, jak i stary wróbel na plewy nabrać się nie da!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters