W Smoleńsku odnaleziono fragmenty kości

Publikacja w serwisie: 26 October 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Znaleziono szczątki ofiar w miejscu katastrofy w Smoleńsku » Archeolodzy odnaleźli w Smoleńsku szczątki ofiar katastrofy Tu-154M » Archeolodzy znaleźli ludzkie szczątki? » Archeolodzy znaleźli prawdopodobnie szczątki ofiar i elementy maszyny » Pracy wystarczyłoby na kilka lat, a teren trzeba zabezpieczyć przed deszczem » Kości spod Smoleńska trafiły do prokuratury » MAK usunął tylko fragmenty » Nowe fragmenty nagrań z Tu-154M » Odczytano kolejne fragmenty czarnych skrzynek Tu-154M » Załącznik 13 do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym [wybrane fragmenty] » Odnaleziono samochód Agackiej-Indeckiej » Po katastrofie smoleńskiej wciąż nie odnaleziono 19 monet NBP » Jeżeli w czasie pobytu polskich ekspertów w Smoleńsku wystąpią obfite opady deszczu, lub spadnie śnieg, prace zostaną wstrzymane. » Prokurator generalny: Udało się wydobyć 87 z 96 ciał, odnaleziono trzecią czarną skrzynkę » Rosjanie z Polakami uwinęli się w Smoleńsku w tri miga » Rosjanie mocno ograniczyli plany polskich archeologów » W Smoleńsku rekonstruują Tu-154 » O Smoleńsku po dżentelmeńsku » Zamach w Smoleńsku – lot PLF101 » Ambasador RP o Smoleńsku i Rosji » Ił-76 i godzina katastrofy w Smoleńsku » Multimedialna wystawa o Smoleńsku » Departament Stanu USA o Smoleńsku » Kto strzelał po katastrofie w Smoleńsku? » Radiolatarnie w Smoleńsku zmyliły pilota? » Pomoc konsularna dla Polaków w Smoleńsku » W Smoleńsku stracono już wiele śladów » Piszecie o Smoleńsku? Oddajcie laptopy » Polski punkt konsularny w Smoleńsku » Jak Miller „wydłużył” katastrofę w Smoleńsku » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » Zgromadzenie Obywatelskie w sprawie katastrofy w Smoleńsku » Polskie medale dla Rosjan za pracę w Smoleńsku » Zidentyfikowano wszystkie ofiary katastrofy w Smoleńsku » Nazwiska ofiar katastrofy rozbrzmiały w Smoleńsku » W Smoleńsku ponownie zbadano teren katastrofy » Sejm: Nie będzie uchwały ws. katastrofy w Smoleńsku » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » Aktorzy z “M jak Miłość” w pierwszym filmie o Smoleńsku » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » Śledczy pytają o sztucznę mgłę w Smoleńsku » 10 kwietnia na lotnisku w Smoleńsku było dwóch KIEROWCÓW BOR-u » W katastrofie w Smoleńsku zginęli rzecznicy dywersyfikacji energii » Prokuratura dostała “nowe” zdjęcia z lotniska w Smoleńsku » Zamach w Smoleńsku – Nowe spojrzenie (Stabilizacja obrazu) » Kolejne manipulacje medialne dotyczące katastrofy w Smolensku » Niemcy o Smoleńsku: niech Rosja przyzna się do partactwa » Kwadratowe jaja po Smoleńsku i brednie o sztucznej mgle » Najnowsza rekonstrukcja katastrofy samolotu w Smoleńsku (wideo) » Akcja ratunkowa 10 kwietnia w Smoleńsku według raportu MAK » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Na miejscu katastrofy smoleńskiej odnaleziono fragmenty kości. Badania rozstrzygną, czy to szczątki ofiar katastrofy. W Smoleńsku od kilkunastu dni pracują polscy archeolodzy.

Nasi eksperci opracowali tak zwaną siatkę geodezyjną terenu katastrofy. Wydzielili sektory, które teraz są przeszukiwane.

Formalnie polscy specjaliści pracują jako eksperci rosyjskiej prokuratury i o każdym ich kroku decydują rosyjscy śledczy. Polacy mają zakaz udzielania informacji o postępach prac. Nieoficjalnie polscy archeolodzy przyznawali niedawno, że tak bardzo ograniczono zakres prac, że trudno oczekiwać spektakularnych efektów.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/kaczynski-fakty/news-w-smolensku-odnaleziono-fragmenty-kosci,nId,304399

26 października 2010

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters