Rzecznik policji skłamał

Publikacja w serwisie: 31 October 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , ,

Są świadkowie przypalania papierosami pod Krzyżem

Rzecznik policji Mariusz Sokołowski stwierdził 22 października, że na Krakowskim Przedmieściu nie było przypadków przypalania papierosami obrońców krzyża. Portal Niezależna.pl dysponuje zdjęciami i zeznaniami świadczącymi o tym, że policja kłamie.

Kilka dni temu opublikowaliśmy zdjęcie kobiety z widocznym śladem przypalania papierosem. Wykonała je wieczorem 9 sierpnia pani Hortensja Gulbinowicz. “Zrobiłam tej pani zdjęcie, widać na nim oparzenie na karku przy szyi. Zaoferowałam, że gdyby chciała zgłosić sprawę, to mogę udostępnić zdjęcie jako dowód. Jednak ta pani była bardzo przestraszona, więcej jej pod krzyżem nie widziałam” – mówiła portalowi Niezależna.pl Gulbinowicz.

Okazuje sie, że atak na starszą kobietę widział też Wiesław Ukleja, były działacz opozycji antykomunistycznej, który 9 sierpnia przebywał pod Krzyżem. – Tak, to jest ta kobieta – powiedział nam, gdy pokazaliśmy mu fotografię ofiary ataku wykonaną przez Hortensję Gulbinowicz.

Ukleja złapał nawet mężczyznę, który przypalił papierosem kobietę, i zwrócił się o interwencję stojących obok policjantów. Ci pod naciskiem świadków zgodzili się spisać napastnika. Był to – jak wspomina Wiesław Ukleja – szczupły, dwudziestokilkuletni brunet średniego wzrostu o lekko śniadej cerze, bez zarostu.

oprac. Grzesiek Wierzchołowski / Źródło: Niezależna.pl

http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/3858/rzecznik-policji-sklamal

31 października 2010

Oceń artykuł:
(4.60)
głosów: 10
tagi: , , , , , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • andrew001 :

    I co sie wydarzylo pozniej???? Nikt tego przestepcy nie pociagnal do odpowiedzialnosci? No to chyba jasne, wspolnika czy tez wykonawcy robot zleconych nikt karac nie bedzie. Pozniej orderami sie poobwieszaja, za zaslugi dla przyjazni rosyjskiej!

    Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 17 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters