RAPORT ROSYJSKICH PSYCHIATRÓW

Publikacja w serwisie: 12 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » MILCZENIE ROSYJSKICH GENERAŁÓW. » Niespotykana prośba rosyjskich śledczych » 10 KWIETNIA I NADAKTYWNOŚĆ ROSYJSKICH SŁUŻB » Prokurator Rzepa: Monitorowaliśmy pracę rosyjskich śledczych » Zaskakująco podobne zeznania rosyjskich świadków katastrofy » Iwan Preobrażenski o liście otwartym rosyjskich dysydentów » Prokuratura wciąż czeka na komplet rosyjskich dokumentów sekcyjnych » Strzały na miejscu katastrofy? – nowe zeznania rosyjskich milicjantów » Chaos w rosyjskich dokumentach z sekcji zwłok ofiar katastrofy 10 kwietnia » Sprzeczności w rosyjskich protokołach: Tupolew wypuszczał podwozie z oderwanym skrzydłem? » Zastępca szefa sztabu rosyjskich WWS opisał ostatnie chwile prezydenckiego Tu-154M. » Bezczelność rosyjskich “śledczych” nie reagujących na polskie wnioski: Przekażcie nam swoje dokumenty procesowe » Prokuratura nie potwierdza rosyjskich informacji o braku śladów ingerencji w zapis rejestratorów tupolewa » Akcja “Wprost” i rosyjskich portali: szalony generał zniszczył polski samolot rządowy » Jeśli w Smoleńsku miał miejsce zamach, to aktualną władzę w Polsce sprawują ludzie rosyjskich służb albo osoby przez te służby szantażowane » Raport co kwartał » Dziurawy raport MAK » A co dziś wstrzymuje raport? » Raport MAK nie wiąże Polski » Ostateczny raport MAK już w środę » Politycy komentują raport MAK » Raport dr. inż. Grzegorza Szuladzińskiego » Protokół opóźni raport? » Raport MAK za zamkniętymi drzwiami » Katastrofa Tu-154M – raport wstępny » Raport Zespołu Ekspertów Niezależnych (ZEN) » Raport MAK: bezpośrednie przyczyny katastrofy » Bronisław Wildstein, Lekceważący raport MAK » Alicja Zając – Raport MAK nas rozczarował » Raport MAK nie mówi nic o kontrolerach lotu » Piloci wściekli na rosyjski raport » Oskarżać pilotów i nie pytać o raport » Raport MAK nie spełnia wymogów konwencji chicagowskiej » USA: polska odpowiedź na raport MAK-u przeszła bez echa » “Kommiersant”: Polski raport surowszy niż rosyjski » Raport MAK powstał wbrew międzynarodowym przepisom » Komisja Millera redaguje raport ws. katastrofy » Polski raport inny, czyli jaki? » JAROSŁAW KACZYŃSKI: RAPORT MAK TO KPINA Z POLSKI » RAPORT MACIEREWICZA o działaniach żołnierzy i pracowników WSI … » Raport Millera to była świadoma manipulacja » Tusk: “Liczę, że raport Millera uda się zaprezentować w czerwcu” » MSZ: Nie komentujemy “białej księgi”; będzie rzetelny raport » Jutro poznamy odpowiedź MAK-u na raport komisji Millera » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Inżynier Wróbel miał pomóc analizować raport MAK » Dopiero za dwa miesiące poznamy raport MAK w sprawie katastrofy » “TUSK ODPOWIADA ZA RAPORT MAK” – pikieta pod Kancelarią Premiera » Raport Millera dopiero po 17 lipca, są problemy z tłumaczeniem » Ukraińscy eksperci uważają, że raport MAK jest tendencyjny » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Jak było widać i słychać, na treść końcowego raportu MAK największy wpływ mieli nie tyle eksperci od lotnictwa i katastrof w ruchu powietrznym, co rosyjscy psychiatrzy – tak zasłużona grupa zawodowa jeszcze w czasach ZSRR.

Drobiazgowa analiza stanu psychicznego załogi i najważniejszych pasażerów rządowego samolotu wprost zwala z nóg.

Sądząc po zaprezentowanym podsumowaniu i tym, jak potraktowano Polskę i Polaków, nasuwa się przypuszczenie, że to również owi psychiatrzy wyselekcjonowali polskiego akredytowanego, który spisał się można powiedzieć na medal, a nawet Order Lenina.

Nie wiemy, kiedy na temat raportu MAK zabierze głos polski premier i prezydent.

Tak się jakoś pechowo złożyło, że jeden właśnie szusuje na nartach w Dolomitach, a drugiemu nagła infekcja górnych dróg oddechowych odebrała głos.

Mirosław Kokoszkiewicz

http://niezalezna.pl/artykul/raport_rosyjskich_psychiatrow/43529/1

12 stycznia 2011


Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • WiT :

    Trochę zajmie im poradzenie się specjalistów od PR, żeby wiedzieli co o tym myślą.

    Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 16 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters