RAPORT ROSYJSKICH PSYCHIATRÓW

Publikacja w serwisie: 12 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » MILCZENIE ROSYJSKICH GENERAŁÓW. » Niespotykana prośba rosyjskich śledczych » 10 KWIETNIA I NADAKTYWNOŚĆ ROSYJSKICH SŁUŻB » Zaskakująco podobne zeznania rosyjskich świadków katastrofy » Iwan Preobrażenski o liście otwartym rosyjskich dysydentów » Prokurator Rzepa: Monitorowaliśmy pracę rosyjskich śledczych » Prokuratura wciąż czeka na komplet rosyjskich dokumentów sekcyjnych » Strzały na miejscu katastrofy? – nowe zeznania rosyjskich milicjantów » Sprzeczności w rosyjskich protokołach: Tupolew wypuszczał podwozie z oderwanym skrzydłem? » Chaos w rosyjskich dokumentach z sekcji zwłok ofiar katastrofy 10 kwietnia » Zastępca szefa sztabu rosyjskich WWS opisał ostatnie chwile prezydenckiego Tu-154M. » Prokuratura nie potwierdza rosyjskich informacji o braku śladów ingerencji w zapis rejestratorów tupolewa » Bezczelność rosyjskich “śledczych” nie reagujących na polskie wnioski: Przekażcie nam swoje dokumenty procesowe » Akcja “Wprost” i rosyjskich portali: szalony generał zniszczył polski samolot rządowy » Jeśli w Smoleńsku miał miejsce zamach, to aktualną władzę w Polsce sprawują ludzie rosyjskich służb albo osoby przez te służby szantażowane » Raport co kwartał » Dziurawy raport MAK » Ostateczny raport MAK już w środę » Raport MAK za zamkniętymi drzwiami » Raport MAK nie wiąże Polski » Protokół opóźni raport? » Raport dr. inż. Grzegorza Szuladzińskiego » A co dziś wstrzymuje raport? » Politycy komentują raport MAK » Alicja Zając – Raport MAK nas rozczarował » Raport MAK nie mówi nic o kontrolerach lotu » Piloci wściekli na rosyjski raport » Raport Zespołu Ekspertów Niezależnych (ZEN) » Bronisław Wildstein, Lekceważący raport MAK » Raport MAK: bezpośrednie przyczyny katastrofy » Oskarżać pilotów i nie pytać o raport » Katastrofa Tu-154M – raport wstępny » Raport MAK powstał wbrew międzynarodowym przepisom » “Kommiersant”: Polski raport surowszy niż rosyjski » Raport Millera to była świadoma manipulacja » RAPORT MACIEREWICZA o działaniach żołnierzy i pracowników WSI … » Komisja Millera redaguje raport ws. katastrofy » USA: polska odpowiedź na raport MAK-u przeszła bez echa » Polski raport inny, czyli jaki? » JAROSŁAW KACZYŃSKI: RAPORT MAK TO KPINA Z POLSKI » Raport MAK nie spełnia wymogów konwencji chicagowskiej » Tusk: “Liczę, że raport Millera uda się zaprezentować w czerwcu” » Ukraińscy eksperci uważają, że raport MAK jest tendencyjny » Raport Jerzego Millera zawiera sprzeczne dane » MSZ: Nie komentujemy “białej księgi”; będzie rzetelny raport » Dopiero za dwa miesiące poznamy raport MAK w sprawie katastrofy » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Inżynier Wróbel miał pomóc analizować raport MAK » Jutro poznamy odpowiedź MAK-u na raport komisji Millera » Raport Millera dopiero po 17 lipca, są problemy z tłumaczeniem » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Jak było widać i słychać, na treść końcowego raportu MAK największy wpływ mieli nie tyle eksperci od lotnictwa i katastrof w ruchu powietrznym, co rosyjscy psychiatrzy – tak zasłużona grupa zawodowa jeszcze w czasach ZSRR.

Drobiazgowa analiza stanu psychicznego załogi i najważniejszych pasażerów rządowego samolotu wprost zwala z nóg.

Sądząc po zaprezentowanym podsumowaniu i tym, jak potraktowano Polskę i Polaków, nasuwa się przypuszczenie, że to również owi psychiatrzy wyselekcjonowali polskiego akredytowanego, który spisał się można powiedzieć na medal, a nawet Order Lenina.

Nie wiemy, kiedy na temat raportu MAK zabierze głos polski premier i prezydent.

Tak się jakoś pechowo złożyło, że jeden właśnie szusuje na nartach w Dolomitach, a drugiemu nagła infekcja górnych dróg oddechowych odebrała głos.

Mirosław Kokoszkiewicz

http://niezalezna.pl/artykul/raport_rosyjskich_psychiatrow/43529/1

12 stycznia 2011


Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 2

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • WiT :

    Trochę zajmie im poradzenie się specjalistów od PR, żeby wiedzieli co o tym myślą.

    Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 16 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters