Bogdan Klich: CHODZIŁO O SKOMPROMITOWANIE POLSKI

Publikacja w serwisie: 14 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Nawet politycy Platformy Obywatelskiej prywatnie przyznają, że Bogdan Klich to nieudolny minister » Bogdan Klich mataczy w sprawie generała Błasika » Le 121 vittime del Ministro Della Difesa di Bogdan Klich » KOLEJNY AWANS: BOGDAN KLICH WYSTARTUJE W WYBORACH Z LISTY PO » Bogdan Borusewicz – prezydent naciskał na załogę » Bielan: to Klich kazał lądować w Tbilisi; Klich: to kłamstwo » Cimoszewicz: prokuratura zachowuje się jakby chodziło o włamanie do garażu na Grochowie » JAROSŁAW KACZYŃSKI: RAPORT MAK TO KPINA Z POLSKI » “Dlaczego polski generał otrzymał medialny strzał w tył głowy?”, pytało dziś PiS » Klich sam wchodził do kokpitu » Szeremietiew: Minister Klich powinien podać się do dymisji » Edmund Klich przekazał polskiej komisji uwagi do raportu MAK » Raport MAK nie wiąże Polski » CO MÓWIŁ EDMUND KLICH » KLICH O NACISKACH NA KONTROLERÓW » Petelicki and Szeremietiew on Klich » Klich szuka immunitetu » Klich pojedzie do Brukseli? » Klich obwinia pilotów » „Początkowo Klich »rżnął głupa«” » Klich traci grunt pod nogami » Klich czeka na kolejną katastrofę » E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje” » Minister Klich traci generałów » Chi in veritá rappresenta Edmund Klich? » Kogo tak naprawdę reprezentuje Edmund Klich? » Płk Klich dostał dokumenty dotyczące kontrolerów » Klich: Do raportu MAK odniosę się do końca listopada » Polecenie lądowania w Tbilisi wydał Klich » Edmund Klich: to może potrwać nawet rok » Edmund Klich 18 października leci do Moskwy » Klich dostanie w Rosji egzemplarz raportu MAK » Smoleńsk: Za pięć dwunasta – E. Klich ma pytania. » Klich: Jutro przekazanie projektu raportu MAK » “JAK WALNĘŁO, TO SIĘ URWAŁO” – ROZBRAJAJĄCO SZCZERY EDMUND KLICH » płk Edmund Klich wydał książkę o badaniu katastrof » Edmund Klich narzeka na współpracę z Rosjanami ws. śledztwa » Odkryto ze Klich byl na liscie pasazerów samolotu: nie polecial. » Edmund Klich: Likwidacja 36. pułku to słuszna decyzja » Klich: była koncepcja, żeby pokazać winę pilotów » E. Klich: Współpraca z Rosją dobra do czasu ujawnienia rozmów w kabinie » EDMUND KLICH – Co miałem zrobić – wysłać GROM, żeby opanował MAK? » Edmund Klich będzie dalej wyjaśniał sprawę katastrofy smoleńskiej » Edmund Klich – Rosjanie ukrywają bardzo ważne dane? “Taśma się zacięła” » Klich przed komisją obrony: Posłowie rozpatrują wniosek o jego odwołanie » Zginęła elita Polski » Polski punkt konsularny w Smoleńsku » Czy wrak w końcu wróci do Polski? » Jak ściągnąć czarne skrzynki do Polski » Szczątki tupolewa wrócą do Polski » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Wystąpienie szefowej MAK to “zagranie pod opinię międzynarodową, że Polakami rządzą pijani dowódcy” – uważa szef MON.

“Wystąpienie Anodiny uważam za przygotowane politycznie. Jednym z celów było wypuszczenie takiego właśnie komunikatu, że oto w Polsce nic się nie zmieniło. Że dowódcy chodzą pijani, wywierają presję, chodziło o skompromitowanie Polski. MAK próbując kompromitować Polskę, skompromitował się sam. Nie jest teraz wiarygodnym partnerem. Partnerem teraz dla nas jest rząd Federacji Rosyjskiej. Mamy prawo ubiegać się o arbitraż ws. tego raportu”

- tak minister obrony narodowej Bogdan Klich skomentował w Radiu ZET prezentację raportu Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego.

Minister dodał, że strona polska ma wątpliwości dotyczące informacji o o alkoholu we krwi generała Andrzeja Błasika, bo nie wiadomo, jakie są “podstawy dowodowe, żeby przedstawić taką tezę”.

(ks/Radio ZET)

http://niezalezna.pl/artykul/klich_chodzilo_o_skompromitowanie_polski/43609/1

14 stycznia 2011

Oceń artykuł:
(1.00)
głosów: 1
tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters