Bogdan Borusewicz – prezydent naciskał na załogę

Publikacja w serwisie: 15 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Bogdan Klich: CHODZIŁO O SKOMPROMITOWANIE POLSKI » Rosyjski operator popełnił ewidentne wykroczenie wprowadzając załogę samolotu w błąd » Rafał Rogalski: Jest nagranie rozmowy Błasik-Protasiuk, to nie jest nacisk na załogę » Prezydent zna prawdę » Bogdan Klich mataczy w sprawie generała Błasika » Le 121 vittime del Ministro Della Difesa di Bogdan Klich » KOLEJNY AWANS: BOGDAN KLICH WYSTARTUJE W WYBORACH Z LISTY PO » Nawet politycy Platformy Obywatelskiej prywatnie przyznają, że Bogdan Klich to nieudolny minister » Tragedia pod Smoleńskiem. Prezydent nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Prezydent nie rozumie narodowych interesów » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » PREZYDENT LITWY: KACZYŃSKI NIE ROZKAZYWAŁ PILOTOM » Prezydent Rosji m.in. o materiałach dot. katastrofy smoleńskiej » Prezydent Lech Kaczyński: W Gruzji strzelali Rosjanie » Prezydent Francji przyjedzie na pogrzeb pary prezydenckiej » Flagi z żałobą w kamienicy, gdzie mieszkał prezydent » “PREZYDENT BĘDZIE GDZIEŚ LECIAŁ I TO SIĘ WSZYSTKO ZMIENI” » “Przeraża mnie Pan, jako prezydent mojego kraju” » Prezydent USA Barack Obama będzie na pogrzebie pary prezydenckiej » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Komorowski, Sikorski, Tusk – nie kwestionują ustaleń MAK » Dlaczego MON nie broni swojego generała? » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Marszałek Senatu mówił w Radiu Gdańsk, że wskazuje na to zapis rozmów w kabinie pilotów.

Zwraca uwagę między innymi na zdanie: “Prezydent nie podjął decyzji”. – To jakiej decyzji nie podjął? -zastanawia się Bogdan Borusewicz. – Trzeba to konfrontować z tym, co się stało – mówi marszałek Sentu.

Zdaniem Borusewicza, należy też rozliczyć pracowników Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego za to, jak zorganizowano lot. Bogdan Borusewicz odniósł się też do informacji MAK dotyczącej wykrycia alkoholu we krwi dowódcy wojsk lotniczych generała Andrzeja Błasika. Zdaniem marszałka Senatu, to nic nadzwyczajnego, że na pokładzie samolotu jest podawany alkohol, a generał Błasik był tylko pasażerem.

rr

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/299195,Borusewicz-prezydent-naciskal-na-zaloge

14 stycznia 2011

Oceń artykuł:
(3.00)
głosów: 4
tagi: , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • WiT :

  Prezydent, premier, marszałek sejmu, marszałek senatu, na wszystkich frontach takie patałachy rządzą.
  Jeszcze będzie bezczelnie mówił o rozliczaniu Kancelarii Prezydenta za organizację lotu.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 42 Thumb down 2

 • ANDREW :

  Kolejny zdrajca. A może w końcu któryś z tych bezmózgowców wpadnie na pomysł, by zażądać oryginałów czarnych skrzynek ( o ile nie są sfałszowane ) i zbadać je dokładnie, a nie ciągle odnosić się do jakiś kopii?

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 31 Thumb down 1

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters