“HIPOTEZA ZAMACHU JESZCZE BARDZIEJ AKTUALNA”

Publikacja w serwisie: 17 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Smoleńsk – hipoteza zamachu – argumenty w pigułce V2 » Hipoteza zamachu wraca » Nie można poważnie rozpatrzyć hipotezy zamachu, z góry zakładając bezsensowność zamachu » Najważniejszym celem zamachu mógł być prezes NBP… » Zyski zamachowców oraz geneza i przebieg zamachu. » Hipoteza kolizji » Jeśli w Smoleńsku miał miejsce zamach, to aktualną władzę w Polsce sprawują ludzie rosyjskich służb albo osoby przez te służby szantażowane » Zarzuty GW coraz bardziej mgliste » Brytyjski wywiad bardziej zainteresowany niż prokuratura » Hipoteza, którą może podjąć międzynarodowa komisja śledcza ds. katastrofy (jeżeli powstanie) » Polityka obecnego rządu wobec Rosji przypomina bardziej postawę zbłąkanego ślepca » Potwierdzenie hipotezy o zamachu elektronicznym » Jeszcze dwa przesłuchania » Jeszcze nie jest za późno » Czego jeszcze nie zrobiło BOR » Ekshumacje jeszcze przed jesienią » Co jeszcze podpisał Miller w Moskwie? » Co jeszcze szwankowało w rządowym Tu-154M? » Tupolew spłonął jeszcze przed startem » Hipoteza fałszywych nadajników NDB (aktualizacja: 16.05.2010) » Smoleńsk: Hipoteza nr 4. / Nigdy nie uwierzę, że to zrobili Rosjanie. » Wizja szaleńca? Prowokacja? Czy KTOKOLWIEK to jeszcze widział??? » Minister Kwiatkowski zostanie przesłuchany jeszcze w lutym » “Błędy w identyfikacji ofiar zweryfikowane jeszcze przed pogrzebami” » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » Świadek katastrofy: w kabinie była jeszcze jedna osoba » Prokuratura wojskowa: Nie wykluczyliśmy zamachu » Za wszelką cenę zakończyć wątek zamachu » Czy Rząd Tuska brał udział w zamachu pod Smoleńskiem? » Nie ma dotychczas jednoznacznego dowodu, by katastrofa smoleńska była efektem zamachu » Wszystko wskazuje na to że był to zamach. » “Kilka hipotez”? – efekt śledztwa ws. katastrofy Tu-154 » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Zdaniem Marcina Dubienieckiego, męża i pełnomocnika Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej, “hipoteza ewentualnego przestępstwa zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest bardziej aktualna aniżeli dotychczas” – informuje tvn24.pl.

Dubieniecki uważa, że załoga Tu-154 została wprowadzona w błąd, co strona rosyjska próbowała ukryć. Według niego, odczyty z czarnych skrzynek, których dokonało Centralne Laboratorium Kryminalistyczne, “w sposób jednoznaczny potwierdzają nierzetelność raportu MAK”.
W grudniu ub. roku eksperci fonoskopii odczytali z czarnych skrzynek zdanie Protasiuka: “Odchodzimy”. Strona polska powoływała się na te ustalenia w swoich uwagach do raportu MAK. “Zgodnie z zapisem CRV (Cockpit Voice Recorder), odczytanym przez stronę polską, dowódca załogi zgłosił, po minięciu wysokości 100 metrów, że odchodzi na drugi krąg. Drugi pilot to potwierdził” – czytamy. Polacy zaoferowali też MAK ekspertyzę fonoskopijną przed opublikowaniem końcowego raportu. MAK jej nie wykorzystał. W raporcie napisał, że “decyzji dowódcy statku powietrznego o odejściu na drugi krąg nie było”.
(wg, TVN24.pl, onet.pl)

17 stycznia 2011

http://niezalezna.pl/artykul/_hipoteza_zamachu_jeszcze_bardziej_aktualna_/43696/1

Oceń artykuł:
(4.43)
głosów: 7
tagi: , , , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • Macieyko :

    Hidden due to low comment rating. Click here to see.

    Komentarz odrzucony przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 2 Thumb down 6

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters