Mak w dupie

Publikacja w serwisie: 19 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

W kraju wielkie aje waje, bo MAK opublikował raport cała winę za katastrofę przypisujący Polakom. Skandal? Guzik. A co byście chcieli, żeby raport był „wyważony” ze wskazaniem winy operatorów wieży, bo chlali albo popełnili błąd w sztuce? Czy Polskę by to zadowoliło jakby kozłom ofiarnym zrobiono proces pokazowy? Czy to by oznaczało, że raport jest obiektywny i stwierdza prawdziwe przyczyny katastrofy? Nie bądźmy śmieszni byłoby jeszcze gorzej.

Ludzie!!! Dziennikarze, politycy, komentatorzy i obywatele!!!
Czyście sobie wszyscy rozum amputowali?!!
Przecież tu zupełnie nie oto chodzi.
Pamiętajmy do cholery o meritum, a ono jest następujące:
Rząd Polski wespół z rządem obcego mocarstwa (Rosji) przy aktywnym działaniu Premiera Tuska i Ambasadora Federacji Rosyjskiej prowadził przez kilka miesięcy grę, spisek, przeciwko własnemu Prezydentowi. Spisek, który się zakończył nagłą śmiercią Prezydenta RP i 95 innych, osób (w tym Pierwszej damy, Byłego Prezydenta RP, szefów kancelarii RP, Szefów BBN, szefów Sił Zbrojnych RP, kandydata opozycji na urząd prezydenta, ministrów, parlamentarzystów, wybitnych działaczy i osób zasłużonych dla Polski). To jawna zdrada. Tak jawna, ze nawet nie wiem, czy potrzebny jest tutaj Trybunał Stanu (zdrada jednak to, co innego niż tylko naruszenie Konstytucji).
Następnie Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski dokonuje zamachu stanu, przejmując obowiązki Prezydenta RP na podstawie doniesień medialnych (co przyznaje w wąskim gronie) i na podstawie noty dyplomatycznej Prezydenta Rosji, stwierdzającej śmierć Prezydenta RP. Do czego już przyznaje się jawnie? Kurde, czy nie rozumiecie, nota Miedwiediewa tworzy fakt prawny w Polsce i doprowadza do przetasowania na fotelu Głowy Państwa, ze wszystkimi tego konsekwencjami. To jawne złamanie Konstytucji. Pierwszy raz bowiem słyszę, by nota dyplomatyczna obcego państwa tworzyła w innym fakt prawny, od którego wywodzone są działania związane z zarządzaniem tym Państwem i wszelkie działania międzynarodowe (związane ze zmianą na stanowisku Prezydenta). Furda Konstytucja RP, furda ustawa o Aktach Stanu Cywilnego, która stanowi, że śmierć obywatela polskiego musi być potwierdzona urzędowym aktem zgonu (z zachowaniem wszystkich procedur) lub wyrokiem sądu polskiego, by można z niej wywodzić konsekwencje prawne. Pies trącał polskie prawo, nota Miedwiediewa ważniejsza. Nikt przy tym nie pyta, na jakiej podstawie wydana, nikt się nie zastanawia, że wydana przed identyfikacją zwłok przez rodzinę, sekcją i badaniami DNA. Prezydent RP, bowiem to nie jest zwykły obywatel, trzeba mieć więcej niż pewność, że nie żyje, chociażby po to by wykluczyć np. podrzucenie ciała sobowtóra przez obce służby. Furda tam. Szczęściem w tej notce nie został Jarosław Kaczyński uznany przez Miedwiediewa, jako jedyny winny katastrofie, jako ten, który wydał rozkaz jakiemuś kamikaze rozpieprzenia samolotu z jego bratem. Fart szefa PiS. Bo podchodząc konsekwentnie, jeśli nota Miedwiediewa stanowi w Polsce prawo, to takie stwierdzenie powinno zastąpić wyrok Sądu Polskiego, a Jarosław Kaczyński powinien gnić w kryminale na lata (nie wiem na ile, bo to tez powinien stwierdzić Miedwiediew). Nie absurd?
A przecież przejęcie władzy w Polsce to cos więcej chyba niż zapuszkowanie jednego, choćby znamienitego posła. W ten sposób nie ulega wątpliwości, że Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski dokonał zamachu stanu, za który powinien być aresztowany postanowieniem prokuratury i sądzony przez sąd powszechny (nie Trybunał Stanu, bo Marszałek Sejmu, tak jak każdy zwykły poseł do TS się nie kwalifikuje).
Mamy, więc doprowadzenie do śmierci Prezydenta RP, przez zdrajcę Premiera wespół z Rosją, oraz wykonanie zamachu stanu przez zdrajcę Marszałka Sejmu dzięki Rosji i aprobacie służb podległych Premierowi. Tu także Trybunał Stanu dla Tuska za zaniechanie.
Idźmy dalej. Śledztwo smoleńskie i badanie przyczyn katastrofy zostaje przekazane przez Premiera Donalda Tuska na mocy tzw. Konwencji Chicagowskiej. Premier RP przy tym nie wykonuje obowiązku wykonania uprawnień wynikających z podpisanej miedzy Polską a Rosja w 1993 roku umowy międzynarodowej dotyczącej właśnie takich wypadków. Umowy, która uprawniała Polskę do uczestniczenia w śledztwie i badaniu przyczyn katastrofy wspólnie z Rosjanami, na równych prawach. Premier lekką rączką lekceważy ta umowę i woluntarystycznie odstępuje od jej zastosowania (przy pełnym aprobacie Rosji). Sęk w tym, że jest to jawne pogwałcenie prawa i Konstytucji RP przez Premiera. Umowy bilateralne to nie folwark, nie podlegają swobodnemu uznaniu przez Rząd. Umowy podpisują rządy, ale w Polsce muszą być one ratyfikowane przez Sejm i po ratyfikacji stanowią bezwzględne prawo (publikowane w Dzienniku Ustaw), do którego stosowania jest zobowiązany każdy polski urzędnik. Nawet Premier. Ba, zwłaszcza Premier. Tusk, zatem przekazując Rosji śledztwo, oraz zdając się na wszelkie inne jej działania wyjaśniające w oparciu o inną, nieadekwatna do sytuacji konwencję, złamał prawo, Konstytucję i powinien za to odpowiadać przed Trybunałem Stanu. Zwłaszcza, że zrobił to wbrew żywotnemu interesowi Polski, a wiec wbrew Polskiej Racji Stanu. Należy przy tym zaznaczyć, że dokonał tego przy aprobacie rosyjskiej, a więc jest podejrzenie kolejnego spisku i aprobacie nowego Pełniącego Obowiązki Prezydenta RP, który przecież powinien stać na straży przestrzegania Konstytucji RP. Tym bardziej jest to podejrzane, że dokonał tego zdrajca spiskujący wcześniej z obcym rządem i doprowadzający do śmierci Prezydenta swojego kraju, przy akceptacji zamachowcy i zdrajcy, który uzyskał pełną władzę prezydencka dzięki błyskawicznej pomocy (nota dyplomatyczna 3 godziny po katastrofie) od Prezydenta Rosji.
Tłumaczę to, byście mieli właściwy ogląd sprawy, że taki a nie inny Raport MAK jest naturalną konsekwencją zarządzania Polską przez zdrajców. Rosja może teraz robić wszystko, ponieważ trzyma ich w szachu, wystarczyłaby jedna notka międzynarodowa, jeden dokument ze strony Putina, jedno nagranie czy jakiekolwiek inne (łatwe do przeprowadzenia) działanie by całą tą klikę PO z Tuskiem i Komorowskim obalić.
Zamiast złorzeczyć na raporcik należy po prostu zrobić wszystko, by doprowadzić, ten rząd do upadku, aresztować i skazać Tuska za zdradę – w szybkim procesie, bo dowody są porażające. Następnie w oparciu o zeznanie Tuska, Arabskiego at consortes (którzy, będą współpracować by dostać 25 lat nie dożywocie i mieć ochronę przed własnym samobójstwem w celi) należy aresztować zdrajcę na urzędzie Prezydenta i umiędzynarodowić informację, że do zamachu doprowadzili Rosjanie przy pomocy swojej agentury, aby uzyskać pełna kontrolę nad Państwem Polskim.
Wtedy jednostronny raport babuszki Anodiny (którą od razu ośmieszył bloger Rolex, przypominając, że Rosjanie nie mieli jak stwierdzić alkoholu w ciele Generała Błasika, gdyż owo ciało zostało zidentyfikowane dopiero ponad tydzień od katastrofy za pomocą testów DNA) będzie tylko uwiarygodnieniem polskiej tezy.
Przestańmy oglądać się na Rosję i przejmować się ich kłamstwami. Zamiast tego informujmy, organizujmy i buntujmy społeczeństwo Polskie przeciwko władzy zdrajców. Nie jest to łatwe, ale to jedyna droga, bo chyba nie trzeba wielkiej wyobraźni, by uświadomić sobie jak skończy kraj zarządzany przez zdrajców. Działajmy ostro, a przy okazji zamieniajmy kłamstwa wrogów na nasze zwycięstwa. Lekceważmy to, co mało ważne, a bierzmy się za to co najistotniejsze.
Bo nie oto chodzi by raport MAK mieć „wyważony”, ale by mieć MAK w dupie.
ŁŁ (Łażący Łazarz)
Ps. Takie własnie kluczowe kwestie będziemy nagłaśniać i konsolidowac społeczeństwo w Ekranie (www.projektekran.pl)
http://wolnapolska.pl/index.php/2011011313120/mak-w-dupie.html
13 stycznia 2011
Oceń artykuł:
(4.88)
głosów: 8
tagi: , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • rebelianttt :

  M A K i w a r a !

  Długo i zgodnie czekali !.. Ci co stracili nadzieję!,
  i ci co wiedzieli!, i ci co się spodziewali!
  Sowiet, obdarował ich wszystkich „uczciwie”!,
  tak jak na to zasługiwali!
  Cierpliwość i wyrozumiałość wasali ,
  została wreszcie należycie , nagrodzona!
  „Słuszać , małczać, nie rozgawarywać” rządu!,
  także została doceniona.

  Zastygli w czułych objęciach,
  gdy nad zwłokami swych ofiar wdzięcznie pozowali
  .. i premierowskie obietnice o wspólnym rzetelnym śledztwie,
  do ucha sobie szeptali!
  Jakiż to był obiecujący początek !,
  .. lecz wszak to koniec „wieńczy dzieło”
  I „dzieło” powstało i m p o n u j ą c e!,
  szokujące!, karykaturalne monstrum które się „poczęło”..

  ..jako produkt imperialnej arogancji!,
  .na glebie zdrady i dywersyjnej wręcz podległości

  Koncepcja M a k –u, była gotowa od miesięcy !,
  ..bo plan i alibi, wspólnie się „wylęgały”!
  Raport bez żadnego sprzeciwu uzgodniono z petentem !,
  .. służalcze umizgi, na to pozwalały.

  I wystarczyło że raz „nieopatrznie” przed miesiącem!,
  .. petent skrzywił gębę niezadowolony!
  Twierdząc , że „raport jest w c a ł o ś c i nie do przyjęcia!”,
  .. natychmiast został skarcony!
  I jak wierny kundel przywołany do porządku,
  inaczej już dziś przed narodem śpiewał!,
  Pieprzył „od rzeczy „i „ od tematu”,
  gdy naród się po nim!, .. twardych decyzji spodziewał!

  Wobec załganego cynicznego raportu!,
  Wobec kłamstwa co godności Polaków, uwłacza!
  Wobec obarczania sowiecką winą, nieżyjących pilotów!,
  ..pozwolił by jak zarazę roztaczać!..,
  ..szkalujące , sowieckie jadowite kłamstwa!
  ..mity , o naciskach pijanego Polskiego Generała,
  ..który wymuszał na pilotach lądowanie!,
  O presji psychicznej, która ponoć panowała!,..
  ..w otoczeniu Polskiego Prezydenta! ,
  i to ona właśnie spowodowała!..

  ..samobójczą zbiorową katastrofę,
  w której wszyscy zginęli!

  I p o s z ł a w ś w i a t i n f o r m a c j a !!,
  .. kto tą straszną katastrofę spowodował!
  „Pijany polski dowódca!.., generał lotnictwa”! ,
  ..” on głupich pilotów sprowokował”!
  I jeszcze ten tajemniczy „główny pasażer”!,
  On przecież też był niezadowolony!,
  Więc jak wydumali psychosowietolodzy!,
  .. piloci ze strachu „podwinęli ogony”!

  To całkiem dla sowietów naturalne!,
  tam gdzie takie bestie jak Stalin , szalały!
  Setki szły na „rozwałku”!,
  gdy na nieodpowiedni humor „Słoneczka”, trafiały!

  Mogli więc piloci w panice!, .. „dać nura do dołu”!,
  choć sowieci się tak „bardzo starali”!
  Byli cały czas w kontakcie z Moskwą!,
  .. skarżyli się dowódcom!, lecz „Polaczki” ich nie słuchali!

  Cóż te kłamstwa znaczą, wobec „polskich obozów zagłady”!,
  które też tak się wykluwało!
  Kłamstwo o Katyniu przetrwało lat siedemdziesiąt!,
  więc i to będzie sobie czekało!

  A teraz co! ..dziewięć miesięcy śledztwa!,
  żmudnego dochodzenia do prawdy!, która się oddala!
  Tyle pracy przy niszczeniu dowodów!,..
  ..zacieraniu śladów !, tyle złomu trzeba było rozwalać!
  Cięcie wraku, tłuczenie szyb które się ostały! ,..
  .. instalacji samolotu! ,te które się uchowały!
  Dorżnąć drzewa!, które ściął Tupolew!.
  Usypać nasyp na resztkach dowodów które pozostały!

  No i po co to wszystko! gdy wynik śledztwa już po tygodniu!!
  .. był „ testowo wypuszczany”!
  Za sprawą tego, który po kilku godzinach już tam był!,
  .. a po tygodniu został „akredytowany”!
  On, kierowany „nosem i praktyką”,
  .. depcząc po strzępkach ciał Polaków, na bagnach rozsianych!
  Orzekł tonem niepodważalnym! ,
  autorytetem polskiego „akredytowanego”, podpierany!..

  ..że „winę za katastrofę!, p o n o s z ą p o l s c y p i l o c i ”!

  J a k z a r e a g o w a ł e ś p r e m i e r z e! ,
  ..by te haniebne sowieckie oszczerstwa napiętnować!
  wymodzone przez M A K, któremu pozwolono,
  .. niepodzielnie nad śledztwem panować!..
  .twa dzisiejsza konferencja prasowa!, to bełkot o niczym !,
  .. który nie wyjaśnił niczego!!
  Poza pustosłowiem..
  Poza gestami żałosnego wiernopoddaństwa!
  Gdzie stopniało twe zgryźliwe „ego”!

  Tylko litość i współczucie ogarnia
  Patrząc jak heros kurczy się!, „spuszcza powietrze”, ..jak maleje..!
  „Będzie, p r o s i ł sowietów!, negocjował!, ..nawet się odwoływał”!
  Choć wie, że taki tryb nie istnieje!

  Ściemnianie, to jego druga „natura”,!..
  ..bo poza utratą godności, Polak nie osiągnął niczego!
  Pytanie czy „poda się do dymisji”!..
  ..zupełnie zignorował!, jako że „..to nie do niego”!
  Lot państwowy i wojskowy „przeistoczyć” w cywilny!
  To jego decyzja!, ..s ł u s z n a! i w ł a ś c i w a!
  I podjął by ją zawsze , ponownie!
  Bo konwencja choć błędna!, jest dla petenta szczęśliwa!

  ..” i to są j e g o decyzje ze śledztwem związane!”

  Gadaj zdrów!. Rodziny Smoleńskie nie mają mocy!,
  .. a naród jest c h o r y i o k ł a m y w a n y!
  A ty w porę zareagowałeś na, .. „r u k i p o s z w a m !!”,
  .. będziesz więc nadal ,..tolerowany!
  Jakże chciało by się cofnąć historię
  I patriotyzm sączyć łykami!
  Że my kiedyś mieliśmy wodza.
  Który wiedział, jak „rozmawiać” z Moskalami.

  A tobie „wodzu”, opowiem bajeczkę! , jak ty dziś narodowi!,
  .. które nasze babcie, wnukom śpiewały!

  „..siała baba M A K !
  ..a wiedziała jak!
  I dziad w i e d z i a ł , nie powiedział
  Teraz będzie im „tańczył”!,..
  ..albo będzie siedział!
  A może pomieszały ci w głowie!..
  ..te M A K owe opary!
  ..może naród też się zanurzył!
  ..w obłokach MAKiwary!

  13 s t y c z n i a 2011
  Rej tan

  M A K i w a r a II

  Takiego z a p r z a ń s t w a !, jeszcze w Polsce nie było!..
  Jakże prawdziwe i bolesne to stwierdzenie!
  Wypowiedziane na sejmowym klepisku!
  Na tej zwyrodniałej politycznej arenie!

  Iluż jeszcze znajdziemy takich Rejtanów!
  By ich zbiorowy krzyk rozpaczy!, był słyszany!
  Iluż nam zostało patriotów!
  W tym narodzie od kolebki degenerowanym!

  Tragedia smoleńska narodu nie podzieliła!
  On jest śnięty i obojętny co mu będzie podane.
  Ta tragedia , „ szczyty” władzy obnażyła!
  Wrogie Polsce!, sprzedajne!, chorym sejmem podpierane

  Naród odurzony przyrządzaną MAKiwarą!
  Od miesięcy już tańczy swój taniec chocholi!
  Mamiony złudnymi obietnicami, podsycany wiarą!
  Ze śledztwa!, sowieckie!, i polskie! ich zadowoli!

  Głupcy!, którzy nie rozumieją, gry na „przeczekanie”!

  A cóż mam robić ja !
  Polak! odmieniec, czekający prawdy!,.. w telewizor wpatrzony
  Jak mam reagować na te sowieckie łajdactwa
  Na ten przekaz, tak łajdacko ..wypaczony !..
  ..przez polskich „hypkich” „ekspertów”!,
  na czerwono bez skrupułów zabarwiany!
  Przez obłudnych sprzedawczyków!,
  wiernopoddaństwem podrasowany.

  Słuchałem i rzygałem patrząc na premiera
  N a j e g o t r z e c i e !, ..w c i e l e n i e !..
  Tym razem!.. agresywne , buńczuczne , prowokacyjne!
  Miast pokory, demonstracyjne straszenie!

  Że „nie pozwoli popsuć tak dobrych stosunków”!
  Które skiełkowały! I już owocują!
  Że „są pewne siły !,..i tam i tu..”
  Które pod „pokrywką smoleńską”, jego ”dieło” psują!

  Czy on siebie słyszy!
  ..czy te ”dobre stosunki”!, „żywią nas y bronią”
  Czy pomylił „pakty”!..
  ..który z nich „ własną piersią”, będzie nas chronił!
  Konflikt zbrojny też nam nie zagraża!
  My, w sojuszu!,.. „wszyscy za jednego”!
  czemu straszysz naród „własnym strachem”!
  Odpowiem starym przysłowiem!,..dlaczego.

  ..bo „na złodzieju, czapka gore”!

  Wspólnik, „wypnie się”, swym rubasznym zwyczajem!
  I opuści petenta, bezbronnego!
  I ten strach przed własnym narodem!,
  Paraliżuje i wybucha agresją!, i to nie tylko u niego!

  Udzielił się jego wiernej sforze!
  Którym także „nerwy puściły”!
  Niewątpliwą winę ministra „wojny”
  Inwektywy zastąpiły!

  Znany z chamstwa wicemarszałek swe zalety eksponował!
  Obcinając mówców w „pół zdania”..
  I tryskał przy tym błogą radością!
  Jak wyrostek , w transie… onanizowania.

  Na dodatek ta , co „skutecznie” „przekopała” rubieże!
  I tysiące cząstek polskich ciał pozostawiała
  Wściekła na tych, którzy to eksponowali!
  Bez skrupułów od „szubrawców” , wyzywała

  Znów daleko premierowi jest do skruchy
  .. w bezkarności jego buta utwierdzana
  Tutaj w sukurs zawsze przyjdą mu komuchy.
  Polska może nadal być kalana!

  Premier dojdzie do prawdy!, nie rujnując zgody!
  „prawda może być gorzka, może uwierać !”,.. ostrzega!
  Tylko niech sowiet całkowicie zniszczy dowody!,
  Zakończy swój proces!, nie możemy naprzód wybiegać!

  Jeszcze są te jedyne dowody ,które nam wydać musiano!
  Ciała ofiar!, niebawem i one w proch się obrócą!
  Głupotę i polską naiwność, już nieraz wyśmiano
  Miną lata! nim dowody , do Polski powrócą!

  Ciała ofiar muszą u nas zostać przebadane!
  choć tą jedną prawdę, być może będziemy znać!
  gdy choć to jedno kłamstwo będzie rozwikłane!
  powiemy sowietom „na plewać”!

  A może ujrzymy c z w a r t e w c i e l e n i e
  Judasza!, i gorzka prawda jego będzie „uwierać „
  I pójdzie sam własną drogą na unicestwienie
  I sam gałąź będzie sobie w y b i e r a ć !

  2 0 kwietnia

  Rej tan

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 6 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters