Nałęcz – idiota czy dziwka?

Publikacja w serwisie: 20 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , ,
Gdy ktoś choć troszkę zna sylwetkę Nałęcza, to łatwo on stwierdzi, że ta kreatura aspiruje do wielkiego eksperta w każdej dziedzinie i niezależnie od tego, czy chodzi o ceny jabłek, czy o Wielki Zderzacz Hadronów, to Nałęcz zawsze ma temacie do powiedzenia najwięcej.
Nałęcz w odpowiedzi na słowa J.Kaczyńskiego, że “Polska jest kondominium rosyjsko-niemieckim”, oznajmia, iż słowa pana Jarosława są podyktowane “traumą żałobną”.

Nałęcz nawet się nie sili na to, aby udowodnić, że J.Kaczyński nie ma racji, a jedynie swoim mentorskim głosem, stwierdza, że ów cierpi na “traumę żałobną”.
Jak wielka tragedia jest dla Polaków zamach dokonany 10 kwietnia w Smoleńsku, nie trzeba nikomu wyjaśniać.
Ja osobiście do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć po tym co się stało i nie wstyd mi się przyznać do tego, że zostałem dotknięty trauma żałobną tak samo jak wszyscy niemal Polacy.
Właśnie Polacy.
Niestety, ale nie wszyscy wyrazili swój żal z powodu tego nieszczęścia i jak widać po wypowiedziach Nałęcza, smoleńska tragedia dla niego stanowi powód jedynie do dokopania Kaczyńskiemu.
Tusk wolał pieszczoty z Putinem, ściskając się z nim po bratersku w Smoleńsku.
Komorowski nie mając jeszcze potwierdzenia o śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i innych uczestników delegacji, przeszukuje mieszkania poszczególnych polityków i posłów w celu kradzieży dokumentów.
Wszystkie POstubeckie świnie w 10 kwietnia odtańczyły swój taniec na grobie ofiar smoleńskich, a do nich należy również Nałęcz.
Czy Nałęcz nie należał do PZPR przez 20 lat?
Czy nie był on przewodniczącym w 1990 tworu SdRP?
Czy nie był posłem z ramienia Unii Pracy?
Czy to nie on był wicemarszałkiem Sejmu z list SLD?
Czy nie jest członkiem SP?
Czy nie jest on doradcą Gajowego w Małym Kremlu?
Kim jest więc Nałęcz?
W tym miejscu łatwo można stwierdzić, że jest tą drugą postacią z tytułu, mając na względzie fakt, że na SLD ciska takie same porcje jadu jak i na PiS.
Dzisiaj pokazuje, że najbliżej mu do PO.
Ciekawe to jest, no nie?
Takich politycznych dziwek w Polsce nie brakuje.
Wałęsa, Niesiołowski, Marcinkiewicz, a ostatnio wielbiona przez media analfabetka Krzywonos.
Nałęcz to typowa prostytutka polityczna, która  sprzeda się dla własnych korzyści każdemu kto zapłaci, a Gajowy zapłacił stanowiskiem doradcy, a może w przyszłości mandacik POselski z ramienia partii złodziei?
Kto wie?
Jaki prezydent, tacy doradcy.

Kondominium rusko-niemieckie w Polsce istnieje.
Publiczne stwierdzenie tego faktu przez Jarosława Kaczyńskiego wywołało niespotykaną furię okazaną na wspólnej konferencji prasowej przez PO, SLD i PSL.
No bo niby kogo miało zaboleć wytknięcie zdrady Polski na rzecz Rosji i Niemiec.
Jakoś nic nie wspomniał Nałęcz mówiąc o “traumie żałobnej” o takich faktach jak uzależnienie Polski od ruskiego gazu na 37 lat.
Nie wspomniał też  o uprawianiu w Brukseli twardego lobbingu przez Gazprom i niemieckie koncerny energetyczne przeciwko terminalowi LNG w Świnoujściu.
Jaka trauma cechuje kretynów zasiadających w rządzie, że czynią z Polski kondominium sowiecko-niemieckie???
Znasz odpowiedź Nałęcz?
Autorem załączonej grafiki jest rysownik Artur Krynicki.
homo polacus, 15 września 2010
http://niepoprawni.pl/blog/2129/nalecz-idiota-czy-dziwka
Oceń artykuł:
(4.71)
głosów: 28
tagi: , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • sirpablo :

  Kim jest Nałęcz? Może łatwiej napisać kim nie jest – na pewno nie jest Polakiem. Ma pochodzenie żydowskie, więc to, że swoim zachowaniem atakuje osoby przejawiające choć odrobinę patriotyzmu i nikogo nie powinno dziwić. Chociaż dlaczego oni nas tak nienawidzą, skoro podczas drugiej wojny wielu Polaków ratowało Żydów i pomagało im przetrwać ten trudny okres???? Mimo, że wiedzieli co grozi im, za to, że zostaną złapani na pomocy Żydom. Ale kwintesencją całej sprawy ukrywania Żydów, jest fakt ujawniony w pewnym programie, gdzie pokazywano ludzi którzy ratowali Żydów i tych właśnie uratowanych. Oczywiście, ci uratowani nigdy po wojnie się nie odezwali, a zapytani o to, czy też by pomogli Polakom w odwrotnej sytuacji, bez chwili zastanowienia odpowiedzieli, że nie!!!!

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 34 Thumb down 5

 • andrew001 :

  @sirpablo,

  Cytuje: “Chociaż dlaczego oni nas tak nienawidzą, skoro podczas drugiej wojny wielu Polaków ratowało Żydów i pomagało im przetrwać ten trudny okres???? Mimo, że wiedzieli co grozi im, za to, że zostaną złapani na pomocy Żydom.”

  Podloze tego problemu tkwi w glebokiej pogardzie tych pierwszych do gojow. Ta pogarda, jak tez pycha i szowinizm jakim niewatpliwie sa takie osoby nacechowane, sprawia ze oni twierdza ze to wszystko po prostu im sie nalezy! Nie oczekuj wdziecznosci za narazanie (czy tez utrate zycia przez wielu Polakow) u tych osob, to jest cos o czym wielka czesc z nich nie ma zielonego pojecia. To o czym maja pojecie takie osoby to jest wlasnie nienawisc, wpajana im od kolyski, wystarczy poczytac ichnia Tore azeby oczy sie czlowiekowi otworzyly na ich “wspanialomyslnosc”. Goje (a wiec takze Polacy) dla nich sa warci mniej anizeli niewolnicy. Oczywiscie ze wsrod nich sa i tacy ktorzy nie mysla w ten sposob, no ale wyjatki potwierdzaja regule, a ci “dobrzy” takze boja sie tych pierwszych i beda siedziec cicho jak mysz pod miotla.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 19 Thumb down 2

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters