Co znaczy zaprzaństwo i czy jest karalne?

Publikacja w serwisie: 23 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Rafał Rogalski: Jest nagranie rozmowy Błasik-Protasiuk, to nie jest nacisk na załogę » Philip Crowley – “Przykro jest to mówić, ale w tej chwili jest to sprawa między Rosją a Polską” » Kto to jest oszołom? » Co było a nie jest… » Kim pan jest, panie Komorowski?! » Co to jest stenogram? Nie daj się oszukać. » Kim jest Generał Cieniuch ? » Czy Putin jest idiotą? » Jeszcze nie jest za późno » Tu jest kokpit, a tu salonka » Jest wniosek o przesłuchanie Tuska » Gdzie jest Wiktor Bater » Gdzie jest telefon satelitarny z Tu-154? » Gdzie jest broń BOR-owców? » “Ciężkie Lądowanie” – czy to jest prawda? » 1/3 POLAKÓW – TUSK JEST ZDRAJCĄ! » Opowieść Kopacz jest nieprawdziwa » Zachowanie prokuratury jest upokarzające » Jest ekspertyza filmu ze Smoleńska » Wykładnia prokuratury jest z sufitu » Premier: Graś jest delikatny ws. Smoleńska » Jest wstępna analiza urządzeń nawigacyjnych Tu-154 » Komorowski o szczątkach: to nie jest wielki problem » Konfliktowanie ludzi jest komuś na rękę » Wiktor Suworow: To jest drugi Katyń » Oficerowie monitorujący lot Tu-154: „Witebsk jest na Białorusi?” » Ekspertyza jest, choć badań brak » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » “TEREN JEST NIEZABEZPIECZONY I OGÓLNIE DOSTĘPNY” » Czy bycie dzieckiem komunistów jest winą? » Jest świadek awantury przed Smoleńskiem » BOR niedopełnił obowiązków – dla Millera jest bez winy » Jest postępowanie dyscyplinarne ws. załogi Jaka-40 » Jest projekt pomnika ofiar katastrofy Tu-154 » Gdzie jest auto ofiary spod Smoleńska? » Cały czas przekazywana jest pomoc dla rodzin » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Polsko-rosyjskie nowe otwarcie jest pozorne » Ukraińscy eksperci uważają, że raport MAK jest tendencyjny » Ekspertyza oryginałów tzw. czarnych skrzynek jest konieczna » Jest zielone światło dla likwidacji Prokuratury Wojskowej » Polko krytykuje Klicha. “Tupolew jest jak syrenka” » Deklaracja Miedwiediewa w świetle prawa międzynarodowego jest wiążąca » Warto rozmawiać – 04.01.2011 – dlaczego raport MAK jest nie do przyjęcia » Powrót czarnych skrzynek do Polski jest “sprawą fundamentalną” » MILLER: “Jakość raportu jest ważniejsza niż data publikacji” » Zuzanna Kurtyka: “Pan Lis, pamiętam, był długo w USA. Jak to jest, że niczego się od Amerykanów nie nauczył?” » Rosyjska wersja katastrofy smoleńskiej jest sprzeczna z prawami fizyki ! » Tu-154m. Rosjanie ujawnili prawdę. Prawda jest bardzo gorzka. » To nie jest sprawa polityczna. Niech 10 kwietnia o 8.39 zawyją syreny w całym mieście. » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Specjaliści od promocji proszków do prania i kukiełek chcących uchodzić za polityków wydumali na weekend nowy temat zastępczy, jakim jest szumnie nagłaśniane ‘zaprzaństwo’ rzucone w sejmie przez posła Macierewicza.

DEFINICJA:

  • Słownik języka polskiego – wyd. PWN: daw. dopuszczenie się zdrady
  • Słownik ortograficzny języka polskiego – wyd. Muza: wyparcie się czegoś, zapieranie się, odszczepieństwo


Zaprzańskie media (warto poguglać: I..I + PZPR) wiernie służą swoim panom i konsekwentnie unikają podsumowania 9 miesięcy “prac” polskiego rządu i śledczych:

Z powodu braków w dokumentacji wyniki śledztwa Prokuratury Generalnej i polskiej komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej nie będą ustaleniami dowodowymi, prawnie będą miały równorzędne znaczenie co analizy internautów wspieranych przez niezależnych ekspertów.

Wracając jednak do zaprzaństwa w rządzie, to warto przypomnieć wszystkim  spod znaku marksistycznego szakala (AM), co o ‘targowicy’ mówi  Kodeks Karny w Art. 129:

“Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

Nie tyczy to jednak wysoko ustawionych zdrajców…

23 stycznia 2011

Smolensk-2010.plOceń artykuł:
(4.98)
głosów: 50
tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters