Co znaczy zaprzaństwo i czy jest karalne?

Publikacja w serwisie: 23 January 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Rafał Rogalski: Jest nagranie rozmowy Błasik-Protasiuk, to nie jest nacisk na załogę » Philip Crowley – “Przykro jest to mówić, ale w tej chwili jest to sprawa między Rosją a Polską” » Kto to jest oszołom? » Co było a nie jest… » Co to jest stenogram? Nie daj się oszukać. » Jeszcze nie jest za późno » Kim jest Generał Cieniuch ? » Kim pan jest, panie Komorowski?! » Czy Putin jest idiotą? » Tu jest kokpit, a tu salonka » Gdzie jest broń BOR-owców? » “Ciężkie Lądowanie” – czy to jest prawda? » 1/3 POLAKÓW – TUSK JEST ZDRAJCĄ! » Jest ekspertyza filmu ze Smoleńska » Jest wniosek o przesłuchanie Tuska » Wykładnia prokuratury jest z sufitu » Opowieść Kopacz jest nieprawdziwa » Zachowanie prokuratury jest upokarzające » Gdzie jest Wiktor Bater » Gdzie jest telefon satelitarny z Tu-154? » Ekspertyza jest, choć badań brak » Jest projekt pomnika ofiar katastrofy Tu-154 » Konfliktowanie ludzi jest komuś na rękę » Jest wstępna analiza urządzeń nawigacyjnych Tu-154 » “TEREN JEST NIEZABEZPIECZONY I OGÓLNIE DOSTĘPNY” » Komorowski o szczątkach: to nie jest wielki problem » Wiktor Suworow: To jest drugi Katyń » Oficerowie monitorujący lot Tu-154: „Witebsk jest na Białorusi?” » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » Premier: Graś jest delikatny ws. Smoleńska » Czy bycie dzieckiem komunistów jest winą? » Jest świadek awantury przed Smoleńskiem » Jest postępowanie dyscyplinarne ws. załogi Jaka-40 » BOR niedopełnił obowiązków – dla Millera jest bez winy » Ekspertyza oryginałów tzw. czarnych skrzynek jest konieczna » Polko krytykuje Klicha. “Tupolew jest jak syrenka” » Jest zielone światło dla likwidacji Prokuratury Wojskowej » Gdzie jest auto ofiary spod Smoleńska? » Cały czas przekazywana jest pomoc dla rodzin » Polsko-rosyjskie nowe otwarcie jest pozorne » “Raport MAK-u nie jest dla nas wiążący, nie musimy się od niego odwoływać” » Ukraińscy eksperci uważają, że raport MAK jest tendencyjny » MILLER: “Jakość raportu jest ważniejsza niż data publikacji” » Powrót czarnych skrzynek do Polski jest “sprawą fundamentalną” » Warto rozmawiać – 04.01.2011 – dlaczego raport MAK jest nie do przyjęcia » Deklaracja Miedwiediewa w świetle prawa międzynarodowego jest wiążąca » Zuzanna Kurtyka: “Pan Lis, pamiętam, był długo w USA. Jak to jest, że niczego się od Amerykanów nie nauczył?” » Rosyjska wersja katastrofy smoleńskiej jest sprzeczna z prawami fizyki ! » Tu-154m. Rosjanie ujawnili prawdę. Prawda jest bardzo gorzka. » Jeśli film jest spreparowany – już dawno mogliby to podać do publicznej wiadomości » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Specjaliści od promocji proszków do prania i kukiełek chcących uchodzić za polityków wydumali na weekend nowy temat zastępczy, jakim jest szumnie nagłaśniane ‘zaprzaństwo’ rzucone w sejmie przez posła Macierewicza.

DEFINICJA:

  • Słownik języka polskiego – wyd. PWN: daw. dopuszczenie się zdrady
  • Słownik ortograficzny języka polskiego – wyd. Muza: wyparcie się czegoś, zapieranie się, odszczepieństwo


Zaprzańskie media (warto poguglać: I..I + PZPR) wiernie służą swoim panom i konsekwentnie unikają podsumowania 9 miesięcy “prac” polskiego rządu i śledczych:

Z powodu braków w dokumentacji wyniki śledztwa Prokuratury Generalnej i polskiej komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej nie będą ustaleniami dowodowymi, prawnie będą miały równorzędne znaczenie co analizy internautów wspieranych przez niezależnych ekspertów.

Wracając jednak do zaprzaństwa w rządzie, to warto przypomnieć wszystkim  spod znaku marksistycznego szakala (AM), co o ‘targowicy’ mówi  Kodeks Karny w Art. 129:

“Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

Nie tyczy to jednak wysoko ustawionych zdrajców…

23 stycznia 2011

Smolensk-2010.plOceń artykuł:
(4.98)
głosów: 50
tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters