Nieznany film ze Smoleńska zobaczą wkrótce posłowie

Publikacja w serwisie: 22 February 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Nieznany los broni oficerów BOR, którzy zginęli 10 kwietnia » AMATORSKI FILM ZE SMOLEŃSKA PIERWSZE MINUTY PO KATASTROFIE » Amatorski film ze Smoleńska – analiza oraz transkrypcja audio » NOWY WSTRZĄSAJĄCY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (OD 18 LAT) » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » ‘NOWY FILM Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ’ zostanie poddany analizie » “Polski dyplomata namawiał do zniszczenia nagrań ze Smoleńska” » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Film nagrany tuż po katastrofie Tu-154 M w Smoleńsku [WIDEO] » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Posłowie VI kadencji – Krzysztof Putra » Posłowie VI kadencji – Leszek Deptuła » Posłowie VI kadencji – Maciej Płażyński » Posłowie bronią pobitego dziennikarza » Posłowie VI kadencji – Edward Wojtas » Posłowie VI kadencji – Wiesław Woda » Posłowie VI kadencji – Sebastian Karpiniuk » Posłowie VI kadencji – Zbigniew Wassermann » Posłowie VI kadencji – Przemysław Gosiewski » Posłowie VI kadencji – Jerzy Szmajdziński » Posłowie VI kadencji – Grażyna Gęsicka » Posłowie VI kadencji – Arkadiusz Rybicki » Posłowie VI kadencji – Grzegorz Dolniak » Posłowie VI kadencji – Jolanta Szymanek-Deresz » Posłowie VI kadencji – Izabela Jaruga-Nowacka » Posłowie VI kadencji – Aleksandra Natalli-Świat » Posłowie, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem » Posłowie chcą komisji nadzwyczajnej w sprawie zatrzymanych dziennikarzy » Klich przed komisją obrony: Posłowie rozpatrują wniosek o jego odwołanie » Minęły już trzy miesiące od chwili, gdy – zgodnie z zapowiedzią premiera – posłowie powinni otrzymać odpowiedzi na swoje pytania » FILM Z “WYPADKU” DO POBRANIA » Amatorski Film Polskich Operatorow » Brytyjczycy nakręcą film o Smoleńsku » “Arcyboleśnie prosta sprawa” – część 1 » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 7/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 6/7] » Rekonstrukcja lotu wykonana przez MAK [film] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 5/7] » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 4/7] » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 3/7] » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 1/7] » Dostaliśmy film z okradania konta Przewoźnika » JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW [FILM 2/7] » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » “List z Polski” – FILM z POLSKIMI NAPISAMI do pobrania » Powstaje pierwszy film fabularny o katastrofie smoleńskiej » Film, nakręcony przed startem prezydenckiego samolotu i na jego pokładzie. » 10.4.10 – Pierwszy polski film śledczy o Tragedii Smoleńskiej reż. Anita Gargas » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Dotychczas nieznane materiały filmowe z miejsca katastrofy samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem mają być zaprezentowane w czwartek w Sejmie. Ich autorem jest operator TVP Sławomir Wiśniewski.

Nowe materiały mają zostać zaprezentowane w trakcie posiedzenia zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy Tu-154M – poinformował szef biura zespołu Bartłomiej Misiewicz. Posiedzenie zespołu będzie otwarte dla mediów.

Wiśniewski – według informacji Misiewicza – ma przedstawić posłom obszerny, godzinny materiał filmowy z miejsca katastrofy i dwa kilkuminutowe filmy, w tym jeden dotychczas nieznany opinii publicznej. Ich autor będzie odpowiadał też na pytania posłów.

Sławomir Wiśniewski zrobił pierwsze zdjęcia z katastrofy w Smoleńsku, które pojawiły się w telewizji. W kwietniu w TVP Info opowiadał o materiale, który nakręcił. – Na zdjęciach widać, że była fatalna pogoda. Bardzo gęsta mgła, o czym świadczy fakt, że z odległości 300 metrów widziałem tylko zarys skrzydła. A to przecież był duży samolot. Samolot przeorał okolice bardzo głęboko. Wszystko znajdowało się w błocie. Nie dało się po prostu po nim iść. Zapadałem się w błoto. Inni świadkowie mówią, że wszystko się paliło, ale na moich zdjęciach widać, że nic się nie paliło. Może tylko trochę gałęzi – mówił wówczas Wiśniewski.

pap, ps

http://www.wprost.pl/ar/232826/Nieznany-film-ze-Smolenska-zobacza-wkrotce-poslowie/

22 lutego 2011

Oceń artykuł:
(4.60)
głosów: 5
tagi: , , , , , , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters