TUSK POD SĄD

Publikacja w serwisie: 11 April 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Tusk zaorał specpułk » Czy Premier Tusk boi się odpowiedzieć? » Tusk kłamał w prokuraturze » Tusk straszy wojną » Co Tusk zezna w prokuraturze? » Czy Tusk poniesienie odpowiedzialność?! » Co ukrywa premier Tusk? » Premier Tusk oszukuje Polaków » Tusk drwi z rodzin smoleńskich » Tusk z Komorowskim będą się tłumaczyć » Macierewicz: Tusk wie więcej, niż mówi » 1/3 POLAKÓW – TUSK JEST ZDRAJCĄ! » Komorowski, Sikorski, Tusk – nie kwestionują ustaleń MAK » Tusk po rozmowie z Putinem: Drobny kryzys » Lipiński: Tusk chciał być przed Kaczyńskim » Premier Donald Tusk marszczy brew » Tusk pozorował działanie w sprawie Smoleńska » Tusk – NIE JESTEM ZDRAJCĄ – Nie negocjowałem z Miedwiediewem » Gene Poteat, CIA: Tusk to rosyjska marionetka » “TUSK ODPOWIADA ZA RAPORT MAK” – pikieta pod Kancelarią Premiera » TUSK MOŻE TRAFIĆ PRZED TRYBUNAŁ STANU » Premier Tusk w Sandomierzu – jak kłamią media, jak kłamie władza » Tusk: Jeżeli raport będzie gotowy, zostanie opublikowany » Czy Donald Tusk przeprosi rodziny ofiar Tragedii Smoleńskiej? » Tusk powinien odejść z polskiej sceny politycznej – uważa lider PiS » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » Brudziński: Donald Tusk zostawił ciało prezydenta w ruskiej trumnie na deszczu » Tusk po dopalaczach: Polska buduje status państwa, z którym Rosja się liczy » Czy to Donald Tusk uzgodnił z Władimirem Putinem procedurę, która spowolniła śledztwo? » Tusk “nie powinien brać własnej propagandy za rzeczywistość. Po raporcie MAK w głębi duszy i tak jest pewnie rusofobem” » Tusk ocenił, że śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej jest “najbardziej otwartym i z największym dostępem opinii publicznej do informacji” » W Smoleńsku Tusk z Putinem nawet nie podeszli do ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przez 5 godzin zwłoki leżały w błocie » MAK nie daje dokumentów – Premier Donald Tusk nie widzi powodów do podejmowania interwencji u premiera Władimira Putina w sprawie śledztwa smoleńskiego » Tusk błądzi na osi czasu » Tusk, tupolew i rosyjska gra » Tusk chroni szefa BOR » Rosyjska prasa: Tusk nie wytrzymał » “Tusk nie ma odwagi wziąć odpowiedzialności za katastrofę” » Tusk w Brukseli – „Projekt raportu MAK nie do przyjęcia” » PREMIER DONALD TUSK LECI DO SMOLEŃSKA » Tusk: “Liczę, że raport Millera uda się zaprezentować w czerwcu” » Tusk – W Rosji są zainteresowani tym, by cała prawda nie wyszła na jaw » Tusk: “Nie zaproponuję żadnych zmian do raportu ws. Smoleńska” » Tusk: “Biorę za moje decyzje pełną odpowiedzialność” » Tusk: 29 lipca publikacja raportu komisji Millera » Tusk: Miller zwróci się do Rosjan ws. polskiego raportu » Kulisy planowanego spotkania Tusk-Putin w Katyniu » Tusk przed prokuraturą ws. Smoleńska? Drugi wniosek mec. Hambury » Generał Sławomir Petelicki: Tusk kłamie. Oczekuję jego dymisji » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Dymisji premiera Donalda Tuska oraz powstania międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej chcą przedstawiciele stowarzyszenia “Solidarni 2010″, którzy przez noc koczowali przed Pałacem Prezydenckim. Naprzeciw budynku rozstawili namiot.

Zapowiadają, że nie opuszczą go, dopóki nie zostaną spełnione ich wszystkie postulaty albo siłą nie zostaną wyrzuceni z Krakowskiego Przedmieścia.

“Solidarni 2010″ domagają się dymisji premiera Donalda Tuska i ministrów: Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego, Tomasza Arabskiego, a także Edmunda Klicha “za zdradę interesów państwa polskiego”. Chcą także powstania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastowej zgody na ekshumację ciał ofiar oraz ujawnienia zdjęć satelitarnych miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 r.

Według jednego z uczestników przed Pałacem Prezydenckim nocowało około 20 osób. Wśród nich była m.in. autorka filmów “Solidarni 2010″ i ”Krzyż” Ewa Stankiewicz. Będziemy tu, dopóki nas nie usuną siłą lub rząd poda się do dymisji – zaznaczył. Nad ranem w namiocie było około ośmiu osób.

W niedzielę, w rocznicę katastrofy smoleńskiej przed Pałacem Prezydenckim przez cały dzień gromadzili się ludzie, wielu z flagami przepasanymi kirem. Na ulicy ustawiano także zapalone znicze. Po południu według szacunków policji zebrało się ok. 7 tys. osób.

Przed Pałac przyszli m.in. przedstawiciele “Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego”. Wieczorem zakończył się tam też “marsz pamięci”, w którym wzięło udział ok. 6 tys. osób, w tym prezes PiS Jarosław Kaczyński.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/rocznica/news-bedziemy-przed-palacem-dopoki-nas-nie-usuna-sila-lub-rzad,nId,334180

11 kwietnia 2011

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 10
tagi: , ,

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • DZIECKO POLSKIE :

  cyt: z tego artykulu wyzej:
  “”" Po południu według szacunków policji zebrało się ok. 7 tys. osób.”"
  Odpowiedz: “” niezalezna.pl “”
  Sprzed Pałacu Prezydenckiego uprzątnięto rankiem siedem ton, czyli 7 tysięcy kilogramów zniczy – czytamy w dzisiejszej depeszy PAP, powołującej się na informację uzyskaną od służb porządkowych.

  Zdaniem tych samych służb miejskich i tych samych reżimowych dziennikarzy – na Krakowskim Przedmieściu pojawiło się wczoraj 7 tys. osób. Gdyby więc trzymać się wersji prorządowych mediów, każdy uczestnik niedzielnych obchodów musiałby przynieść ze sobą… kilogram zniczy.

  Apelujemy, by następnym razem oficerowie frontu ideologicznego bardziej popracowali nad spójnością swoich kłamstw.

  Hofman: manipulacja w relacjach mediów sprzed Pałacu
  Rzecznik PiS Adam Hofman zarzucił mediom manipulację przy podawaniu liczby zgromadzonych przed Pałacem Prezydenckim w czasie niedzielnych uroczystości. w W programie “Gość Wydarzeń” w Polsat News stwierdził, że zastosowano taki sposób kadrowania, by nie pokazać zebranych tam tłumów.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 18 Thumb down 2

 • stan :

  Uwazam,ze najwieksza wine ponosza zleceniodawcy(i tych trzeba odnalezc i ukarac) zamachu bo wykonawcy juz i tak w wiekszosci gryza piach.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 4 Thumb down 0

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters