Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa

Publikacja w serwisie: 10 May 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Smoleńskie sekcje zwłok: dlaczego Ewa Kopacz kłamała » Rosjanie przeprowadzili sekcje zwłok wszystkich ofiar katastrofy » Ekshumacja zwłok Anny Walentynowicz » Czy polscy lekarze uczestniczyli w sekcjach zwłok… » Graś przeprasza rosyjskie ZOMO » Rosyjskie śledztwo budzi wątpliwości » Czy w Polsce obowiązuje prawo rosyjskie? » Rosyjskie materiały ze śledztwa są sfałszowane » Sekcja zwłok Prezydenta budzi wielkie podejrzenia. » Polsko-rosyjskie nowe otwarcie jest pozorne » Rosyjskie bombowce nad Bałtykiem: Zareagowały myśliwce NATO » Wikileaks: rosyjskie głowice nuklearne są wycelowane w Polskę » Rosyjskie służby bezpieczeństwa wymknęły się spod kontroli » Chaos w rosyjskich dokumentach z sekcji zwłok ofiar katastrofy 10 kwietnia » Julia Łatynina: “Rosyjskie ustalenia ws. katastrofy to policzek dla Polaków” » KREATYWNE ŚLEDZTWO MAK, CZYLI ROSYJSKIE FAŁSZERSTWO PRZY STENOGRAMACH » Polscy lekarze nie brali udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej – Ewa Kopacz » Anonsowane z wielkim szumem przez polską prokuraturę protokoły sekcji zwłok zostały jednak w Moskwie » Rosyjskie tajne służby mają dostęp do nośników danych należących do tragicznie zmarłych dowódców wojskowych. » Małgorzata Wassermann ma „stuprocentową pewność”, że sekcja zwłok jej ojca, który zginął w katastrofie smoleńskiej, została sfałszowana – pisze “Newsweek” » Kolejne kłamstwa? » Koalicja kłamstwa » Od kłamstwa do nienawiści » Zakładnicy kłamstwa smoleńskiego? » [Kłamstwa MAK] Pijany generał » 4 KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE TUSKA » KŁAMSTWA TVN, TOK FM I INNYCH MEDIÓW » Rekonstrukcja kłamstwa w teatralnym emploi » [Kłamstwa MAK] Teza o “presji” i “naciskach” » Kogo przekonały kłamstwa rządu » E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje” » Seremet wspiera ruskie kłamstwa ?! » Telefon smoleńskiej ofiary – obnażenie kłamstwa » [Kłamstwa MAK] MAK kręcił nawet przy polisach » „Katastrofa Smoleńska” – kłamstwa i zwalanie winy… » [Kłamstwa MAK]: Lot z prezydentem nie miał statusu HEAD » [Kłamstwa MAK] Nawigator nie mógł przestawić ciśnieniomierza » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Zatrzymany odmówił czy jemu odmówiono – kolejne kłamstwa z Moskwy » Nie można w Polsce przeprowadzić wyborów parlamentarnych “w cieniu rosyjskiego kłamstwa smoleńskiego” » Jak rosyjskie media komentują informację, że w wieży znajdował się oficer FSB, który mógł mieć wpływ na pracę kontrolerów lotu i który “rozpłynął się w powietrzu”, nie będzie przez nikogo przesłuchany? » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Jeżeli fałszowali sekcje zwłok, a więc czynność w sytuacji katastrofy zupełnie podstawowa to co jeszcze mogli sfałszować? Co jeszcze chcieli sfałszować, co jeszcze sfałszowali?
Z tym rosyjskim śledztwem w sprawie tragedii 10.04.2010 coś nie gra. Wychodzi na to, że Rosjanie mają coś do ukrycia, mają coś “za uszami”, coś co mogłoby zmienić nasze widzenie “wypadku” Tu-154. Jeżeli kłamią w takich sprawach jak sekcja zwłok- a sprawa Zbigniewa Wassermana nie jest, jak słyszymy, jedyną- to można sobie wyobrazić, jak bardzo mogą być (są?) załgane inne fragmenty śledztwa.
Mieliśmy poczucie od niemal początku, że Rosjanie kręcą. Teraz widać, że kłamią. Co nas czeka jeszcze?
Na tym tle absolutnie skandaliczne i moralnie obrzydliwe są z tej perspektywy zapewnienia minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska- Ewy Kopacz, że polscy lekarze asystowali przy każdej sekcji zwłok… Nie mówiąc już o tym, że wg pani Kopacz ziemia na miejscu katastrofy miała być przeszukana od metra w głąb (!). Tak to właśnie jest, gdy propaganda i PR ważniejsze są od prawdy i przyzwoitości.

Ryszard Czarnecki

http://niezalezna.pl/10280-sekcje-zwlok-i-inne-rosyjskie-klamstwa

9 maja 2011

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters