Tusk: “Liczę, że raport Millera uda się zaprezentować w czerwcu”

Publikacja w serwisie: 31 May 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Komisja Millera redaguje raport ws. katastrofy » Raport Millera to była świadoma manipulacja » Jutro poznamy odpowiedź MAK-u na raport komisji Millera » Raport Jerzego Millera zawiera sprzeczne dane » Raport Millera dopiero po 17 lipca, są problemy z tłumaczeniem » Raport Millera starannie pomija odpowiedzialność premiera Tuska » Raport komisji Millera na biurku premiera, liczy 300 stron » Raport Millera wywołał w Polsce trzęsienie ziemi i szok » Syn członka KC Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy chwali raport Millera » Tusk: 29 lipca publikacja raportu komisji Millera » “TUSK ODPOWIADA ZA RAPORT MAK” – pikieta pod Kancelarią Premiera » Tusk: Jeżeli raport będzie gotowy, zostanie opublikowany » Krętactwa Millera » MAK zadowolony z raportu Millera » Co będzie w raporcie Millera » Sprzeczności w raporcie Millera » Fałszerstwa w raporcie Millera » Czego nie znalazłem w raporcie Millera » Artystyczne wizje komisji Millera » Komisja Millera działała bezprawnie? » Antoni Macierewicz o komisji Millera » Dowództwo Sił Powietrznych kontra komisja Millera » Tu-154M gotowy do przekazania komisji Millera » BOR niedopełnił obowiązków – dla Millera jest bez winy » Okoliczności lotu 10 kwietnia w rękach komisji Millera » prof. Binienda z NASA Masakruje tzw. Expertów millera » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Analiza wypowiedzi J. Millera w kwestii rejestratora lotów » Przyczyny katastrofy smoleńskiej według raportu komisji Millera » Prezentacja raportu Millera – relacja “minuta po minucie” + WIDEO » Schetyna o raporcie Millera: Możemy tylko prosić o cierpliwość » MAK: Nic nowego w raporcie Millera, wady lotniska opisaliśmy wcześniej » MSWiA podało godzinę publikacji raportu komisji Millera » Komisja Millera spotka się z dowództwem sił powietrznych – 36. pułk pod lupą » Publikacja raportu Jerzego Millera – całość [3 godz WIDEO] » Tupolew rozleciał się w powietrzu – komisja Millera ukryła dowody » Komisja Millera działała zgodnie z prawem – zapewnia Mirosław Grochowski » “Rodziny ofiar katastrofy 10 kwietnia nie poznają wcześniej raportu Millera” » Posiedzenie RBN ws. katastrofy smoleńskiej dopiero po zakończeniu prac komisji Millera » Dziurawy raport MAK » Raport co kwartał » Politycy komentują raport MAK » Ostateczny raport MAK już w środę » Raport dr. inż. Grzegorza Szuladzińskiego » Protokół opóźni raport? » Raport MAK za zamkniętymi drzwiami » A co dziś wstrzymuje raport? » Raport MAK nie wiąże Polski » RAPORT ROSYJSKICH PSYCHIATRÓW » Protokół z załącznikami raportu komisji Jerzego Millera badającej okoliczności katastrofy smoleńskiej » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Premier Donald Tusk liczy, że w czerwcu będzie możliwa prezentacja raportu komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej. Zapewnił, że opublikuje ten raport natychmiast, kiedy to będzie możliwe.

Premier pytany był przez dziennikarzy w Sejmie o termin opublikowania raportu komisji, którą kieruje szef MSWiA Jerzy Miller. Nie chcę informować o terminie, a potem go nie dotrzymać, bo to nie ode mnie zależy. Ja przedstawię ten raport natychmiast po otrzymaniu, zatwierdzeniu i przetłumaczeniu. Wszystko na to wskazuje, ale proszę mnie nie trzymać za słowo przesadnie, bo to jest wskazanie, że w czerwcu ten raport zostanie przeze mnie opublikowany – powiedział Tusk.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-licze-ze-raport-millera-uda-sie-zaprezentowac-w-czerwcu,nId,342297

26 maja 2011

Oceń artykuł:

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters