Arabski: Atakują mnie za Smoleńsk, bo tylko ja żyję

Publikacja w serwisie: 03 June 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Tylko ból rodzin nie był na pokaz – świat usłyszy tylko to, co powinien. » Lista zaniedbań od “a” jak Arabski » Zaskoczyła mnie służalczość Rosjan » Janusz Walentynowicz: Państwo mnie zdradziło » “Przeraża mnie Pan, jako prezydent mojego kraju” » Przeraża mnie to, co zrobiono w Samarze z Tu-154M [DEZINFORMACJA] » Nie lubię jak mnie media i udający ekspertów chłopcy z WSI robią w balona. » Tylko imperium » MAK usunął tylko fragmenty » Z Rosjanami tylko na piśmie » Prognoza z Siewiernego tylko na telefon » Udokumentowali identyfikację tylko 76 ofiar » Pod wrak tylko w rosyjskim mikrobusie » Grzegorz Jasiński – Tak tylko pytam » Pancerna limuzyna tylko dla Tuska » Nie tylko polski samolot miał problemy? » Zaginął nie tylko laptop Aleksandra Szczygły » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Tragedia pod Smoleńskiem. Prezydent nie żyje » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje » Reuters – “załoga żyje” – (dezinformacja?) » Schetyna o raporcie Millera: Możemy tylko prosić o cierpliwość » Atak w biurze PiS: Nie żyje co najmniej jedna osoba » Odwołani piloci pozostaną w wojsku, jeśli tylko będą chcieli » Generał Sławomir Petelicki, pierwszy dowódca GROM, nie żyje. » Rosyjski lobbysta: Jeden z braci Kaczyńskich wciąż żyje » Na spotkanie z Obamą zaproszono tylko tych, którzy nie zadają kłopotliwych pytań » Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku [RELACJA] » Prof. Andrzej Nowak: Tylko całkowite odrzucenie tego raportu, bez żadnej z nim polemiki, jest jedynym sensownym i właściwym działaniem » Hiszpania w nagrodę za Smoleńsk » Smoleńsk: tajne rozmowy ludzi Putina i Tuska » SMOLEŃSK 10 kwietnia 2010 – podsumowanie na dzień 9.07.2010 » Smoleńsk w Kongresie USA » Generał KGB, BBN i Smoleńsk » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » GAZPROM – wybory – Smoleńsk » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » Smoleńsk w wersji niedociekliwej » Smoleńsk. Przyczynek do tragedii. » Smoleńsk: Dziewiętnaście minut po 8.41 » Smoleńsk. La teoria di un complotto » Smoleńsk – zaniedbania i przyczyny » Smoleńsk – nowe fakty » Smoleńsk to morderstwo z premedytacją? » Questions regarding Smolensk air crash » Smoleńsk: niewygodne fakty » Smoleńsk – tło długofalowej strategii (1) » Co ma Smoleńsk do wyborów prezydenckich? » Turowski – Jakimiszyn – Smoleńsk » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

“Z czterech osób, które były zaangażowane w organizację tych dwóch wizyt w Katyniu, żyję tylko ja. Ja nadzorowałem organizację wizyty premiera. Dla tych, którzy mają dużo złej woli, w oczywisty sposób, stałem się osobą, na którą spogląda się ze szczególnie złą emocją” – mówi w wywiadzie dla “Polska The Times” minister Tomasz Arabski, szef Kancelarii Premiera. Jego zdaniem, dlatego jest atakowany.


Nieżyjący szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak organizował wizytę prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Minister Andrzej Przewoźnik, sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa organizował uroczystości katyńskie pod względem merytorycznym. MSZ, w tym przypadku minister Kremer, który zajmował się w resorcie kwestiami wschodnimi, koordynował i spinał obie wizyty pod kątem dyplomatycznym. Wszyscy oni zginęli w katastrofie. A ja żyję – podkreśla Arabski. Według niego atakujące go osoby “wykorzystują tę tragedię dla uzyskania efektu politycznego”. Uważam, że postępują haniebnie – mówi Arabski.

Komentując m.in. swoje kandydowanie w nadchodzących wyborach parlamentarnych minister Arabski powiedział: Zamknąłem etap dziennikarski i zostałem politykiem. To też wynik zaufania, jakim obdarzył mnie premier. I to, że dziś kandyduję, jest logiczną konsekwencją tego, że zaangażowałem się w życie publiczne jako polityk.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-arabski-atakuja-mnie-za-smolensk-bo-tylko-ja-zyje,nId,343515

3 czerwca 2011

Oceń artykuł:

tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters