E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje”

Publikacja w serwisie: 01 July 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » “Newsweek” pisze bzdury… » Kolejne manipulacje medialne dotyczące katastrofy w Smolensku » Bielan: to Klich kazał lądować w Tbilisi; Klich: to kłamstwo » Wyborcze manipulacje » Manipulacje Gazety Wyborczej » CO MÓWIŁ EDMUND KLICH » Klich pojedzie do Brukseli? » Klich traci grunt pod nogami » Klich: Jutro przekazanie projektu raportu MAK » Kogo tak naprawdę reprezentuje Edmund Klich? » Klich dostanie w Rosji egzemplarz raportu MAK » Edmund Klich 18 października leci do Moskwy » Klich: Do raportu MAK odniosę się do końca listopada » Edmund Klich narzeka na współpracę z Rosjanami ws. śledztwa » płk Edmund Klich wydał książkę o badaniu katastrof » “JAK WALNĘŁO, TO SIĘ URWAŁO” – ROZBRAJAJĄCO SZCZERY EDMUND KLICH » Edmund Klich: Likwidacja 36. pułku to słuszna decyzja » Edmund Klich przekazał polskiej komisji uwagi do raportu MAK » Edmund Klich będzie dalej wyjaśniał sprawę katastrofy smoleńskiej » E. Klich: Współpraca z Rosją dobra do czasu ujawnienia rozmów w kabinie » EDMUND KLICH – Co miałem zrobić – wysłać GROM, żeby opanował MAK? » Kolejne kłamstwa? » Koalicja kłamstwa » Od kłamstwa do nienawiści » [Kłamstwa MAK] Pijany generał » 4 KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE TUSKA » KŁAMSTWA TVN, TOK FM I INNYCH MEDIÓW » Zakładnicy kłamstwa smoleńskiego? » Seremet wspiera ruskie kłamstwa ?! » Kogo przekonały kłamstwa rządu » Rekonstrukcja kłamstwa w teatralnym emploi » [Kłamstwa MAK] Teza o “presji” i “naciskach” » Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa » Telefon smoleńskiej ofiary – obnażenie kłamstwa » [Kłamstwa MAK] MAK kręcił nawet przy polisach » „Katastrofa Smoleńska” – kłamstwa i zwalanie winy… » [Kłamstwa MAK]: Lot z prezydentem nie miał statusu HEAD » [Kłamstwa MAK] Nawigator nie mógł przestawić ciśnieniomierza » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Zatrzymany odmówił czy jemu odmówiono – kolejne kłamstwa z Moskwy » Nie można w Polsce przeprowadzić wyborów parlamentarnych “w cieniu rosyjskiego kłamstwa smoleńskiego” » Petelicki and Szeremietiew on Klich » Klich sam wchodził do kokpitu » Klich szuka immunitetu » Klich obwinia pilotów » KLICH O NACISKACH NA KONTROLERÓW » „Początkowo Klich »rżnął głupa«” » Klich czeka na kolejną katastrofę » Chi in veritá rappresenta Edmund Klich? » Minister Klich traci generałów » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

“Kłamstwa, bzdury, manipulacje” – tak przedstawioną przez Antoniego Macierewicza drugą część “białej księgi” PiS o katastrofie smoleńskiej skomentował Edmund Klich. “Przedstawienie jeszcze gorsze niż wczoraj. Jak się chce coś ugrać politycznie, można zmanipulować wszystko” – powiedział przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i były akredytowany polski przedstawiciel przy MAK.

Gruppenführer KAT »

Jako manipulację ocenił twierdzenie o niesprawności samolotu. Drobne usterki zdarzają się w każdym samolocie, rocznie – jako komisja – stwierdzamy ich kilkaset – powiedział. Odnosząc się do zarzutu niewłaściwego przygotowania lotu, Klich powiedział: Było wiadomo, że lotnisko jest byle jakie, że warunki są byle jakie. Podjęto ryzyko, ale takie samo ryzyko podjęto podczas lotu premiera Tuska czy lotu premiera Putina. Nie widzę tu rewelacji.

“Biała księga” PiS współodpowiedzialność za katastrofę smoleńską przypisuje premierowi Donaldowi Tuskowi i ministrom jego rządu, w tym szefom MSWiA, MSZ, MON i BOR.

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-e-klich-o-tezach-macierewicza-klamstwa-i-manipulacje,nId,347858

30 czerwca 2011

Oceń artykuł:
(2.00)
głosów: 4
tagi: , ,

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
  • glomar :

    Klich jest umoczony po uszy, a więc czego można się po nim spodziewać, broni badziewia tuskowego, odpowiedzialnego za przygotowanie tego lotu.
    Czas pokaże do czego zdolny były rząd PO i ZSL z Tuskiem na czele, na czele z człowiekiem, który zgadza się na rozdzielenie uroczystości w Katyniu, by zamordować 94 istoty ludzkie.

    Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 9 Thumb down 4

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters