Mnie bardzo nurtuje od kwietnia 2010r. następująca sprawa:DLACZEGO …

Publikacja w serwisie: 23 January 2018
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Konferencja polskich prokuratorów po powrocie z Moskwy [18.02.2011] » Katastrofa w Babimoście II – opowiadanie science fiction » MACIEREWICZ O KONFERENCJI PROKURATORÓW » Perfidia czy tępota prokuratorów » NOCNE POROZUMIENIE PROKURATORÓW » AMATORSKI FILM POD LUPĄ PROKURATORÓW » Żaden z prokuratorów cywilnych nie nadzoruje już śledztwa smoleńskiego » MAK zmanipulował zapis polskich skrzynek » Amatorski Film Polskich Operatorow » ROSJANIE ZWOLNILI POLSKICH DZIENNIKARZY » Moskwa wdeptała polskich pilotów w błoto » KRÓTKA HISTORIA WYPRAWY POLSKICH ARCHEOLOGÓW » Gratis za teorię winy polskich pilotów » Gaz z polskich łupków może ogrzać pół Europy » Rosjanie mocno ograniczyli plany polskich archeologów » “La Stampa”: Polska przyznaje, że to była wina polskich pilotów » Większości polskich mediów zupełnie nie przeszkadzają te ewidentne zaniedbania » “List z Polski” – Holendrzy usłyszeli pytania, których nie jest w stanie wyartykułować większość polskich dziennikarzy » Kalendarium zaniedbań w sprawie katastrofy polskiej delegacji na uroczystości 70. rocznicy mordu na polskich oficerach w Katyniu » Jeżeli w czasie pobytu polskich ekspertów w Smoleńsku wystąpią obfite opady deszczu, lub spadnie śnieg, prace zostaną wstrzymane. » Generał KGB, BBN i Smoleńsk » Smoleńsk w Kongresie USA » Smoleńsk – nowe fakty » Smoleńsk w wersji niedociekliwej » Smoleńsk: Dziewiętnaście minut po 8.41 » Smoleńsk – tło długofalowej strategii (1) » Smoleńsk. La teoria di un complotto » Smoleńsk – zaniedbania i przyczyny » Smoleńsk to morderstwo z premedytacją? » Smoleńsk. Przyczynek do tragedii. » Hiszpania w nagrodę za Smoleńsk » Questions regarding Smolensk air crash » Smoleńsk: niewygodne fakty » Co ma Smoleńsk do wyborów prezydenckich? » Turowski – Jakimiszyn – Smoleńsk » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » GAZPROM – wybory – Smoleńsk » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » Smoleńsk, Krakowskie Przedmieście, Łódź » SMOLEŃSK: ZNIKAJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE » Smoleńsk: wawelska tablica gotowa » Smoleńsk nie miał danych o przylocie Tu-154? » Smoleńsk. Historia amatorskiego wideo » Sejm nie może nie pytać o Smoleńsk » Smoleńsk: Pasażerowie Tu-154 powinni przeżyć » Smoleńsk: ekspertyzy “obiektów biologicznych” » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » Smoleńsk – hipoteza zamachu – argumenty w pigułce V2 » Smoleńsk: Za pięć dwunasta – E. Klich ma pytania. » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

To jest komentarz do artykułu:

“Smoleńsk fiction” polskich prokuratorów

napisany przez: jolka.w.

Mnie bardzo nurtuje od kwietnia 2010r. następująca sprawa:DLACZEGO PREMIER POLSKI(lub też Prokurator Generalny) NIE WYDAŁ POLECENIA WYKONANIA SEKCJI CIAŁ OFIAR KATASTROFY-chociażby Prezydenta i pilotów,chociaż każda z tych 96 ofiar na to zasługiwała!
DLACZEGO? NIE CHCIAŁ,KTOŚ MU ZABRONIŁ…?WE WŁASNYM KRAJU???

Ostatnio komentowane przez: jolka.w

 • Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa
  Czy nie można odczytać zapisu ze skrzynek lotu z dnia 7.04.2010r.Chyba są przechowywane w jakimś archiwum?Dałoby to wiedzę na temat działania pilotów jak i urządzeń podczas lądowania 7 kwietnia..Poza tym należy przesłuchać jako świadka osobę,która była kapitanem załogi i lądowała w Smoleńsku 7.04.2010r.Pan Protasiuk,który leciał wówczas jako drugi pilot zapewne obserwował działania kapitana i doskonale wiedział czy samolot lądował na automacie czy też “ręcznie”.Musiał być z jakiegoś powodu przekonany o prawidłowości swoich działań podczas lotu 10.04.2010r.
  Sprawdzenie zapisu skrzynek lotu z 7.04.2010r. wiele by wyjaśniło,tak moim skromnym zdaniem.
  PS.
Oceń artykuł:
(4.58)
głosów: 12

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • e2rd :

  Prokuratura kpi nie tylko z faktów ale i ze zdrowego rozsądku. Dlaczego uznając fakt zatrzymania zapisu rejestratora 15m nad poziomem lotniska prokuratura stwierdza jednocześnie że nie miało to znaczenia gdyż było już za późno na uratowanie samolotu ?!

  A co jeżeli zanik zasilania nie był przyczyną a skutkiem lub efektem ubocznym wcześniejszego procesu który spowodował katastrofę ?

  Możliwy jest np scenariusz zaniku zasilania będący efektem utraty obrotów przez środkowy silnik napędzający agregat. Piloci włączają silniki na moc startową a samolot opada dalej. Środkowy silnik zaczyna tracić obroty.. Spada napięcie w systemie zasilania. Silnik rozsypuje się tuż nad ziemią a śledczy stwierdzają że to efekt urwania części lewego skrzydła.

  Czy bez dotykania się do wraka Prokuratura może wykluczyć np. awarię ?

  Czy zapisy rejestratora QAR rzekomo odczytywalnego tylko w Polsce (wiemy że Rosjanie mają identyczne skrzynki w swoich samolotach a MAK nie potrzebował pomocy polskiego producenta do ich odczytu) mają status niepodważalnego dowodu ?

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 51 Thumb down 4

 • jolka.w :

  Mnie bardzo nurtuje od kwietnia 2010r. następująca sprawa:DLACZEGO PREMIER POLSKI(lub też Prokurator Generalny) NIE WYDAŁ POLECENIA WYKONANIA SEKCJI CIAŁ OFIAR KATASTROFY-chociażby Prezydenta i pilotów,chociaż każda z tych 96 ofiar na to zasługiwała!
  DLACZEGO? NIE CHCIAŁ,KTOŚ MU ZABRONIŁ…?WE WŁASNYM KRAJU???

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 63 Thumb down 5

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters